Привіт
Ну що дівчатка, все погано... Сьогодні була на 3 узд і діагнос підтвердили
Тепер тільки медикаментозне переривання😭 знову лікування...
Хто робив меди. переривання які відчуття? Бо з першою вагітністю робити вакуумний
Дякую що вірили в мене, нам з чоловіком ваша підтримка допомагала💕
Чому вам не запропонували тактику вичікування? Має сам вийти. За новими протоколами, до 11 тижнів можна чекати. Максимум - медикаментозний аборт, але не вакуум і не вишкрібання. Мені зробили вакуум на 8 тижнях, а в другу завмерлу вагітність я вже була розумніша - дочекалася викидня. Все пройшло успішно. Після викидня була на узі разів три.
Ответ дляOlgusya
Попередню вагітність я проходила до 12 тижнів, і воно не вийшло
Завмер на 8 тижні
Тому цього разу ждати не будуть
Завмер на 8 тижні
Тому цього разу ждати не будуть
hope for the future• 20 августа 2022
Автор, тримайтесь! Все пройде добре, термін не великий. У мене тричі була вакуум аспірація, лише останнього разу було медикаментозне. Але, то інше, у вас так не буде. Все буде гаразд. Я з вами 🙏
Монашка в миру• 20 августа 2022
Автор я вам дуже співчуваю.
Сама в минулому році пережила завмерлу і медикаментозний аборт. Завмерла на 6-7тижні, а аборт робила - приймала таблетки рівно в 9 тижнів по місячним. Завагітніла через 3 цикли. Перелопатила купу літератури і тому в другу вагітність на узд пішла аж на 10му тижні. Узд не рятує від завмерлої, зате читала на форумах неодноразово що завмирало якраз після узд. Збіг чи ні не хотіла перевіряти вдруге. До узд після тесту я здавала щотижня хгч, щоб знати чи вагітність прогресує, а також на початку двічі здала прогестерон, раз ТТГ і коагулограму. Саме уже після двох смужок. Тому що ці показники можуть бути в нормі ДО, а потім уже скакати. Бережіть себе і бажаю Вам якнайшвидше стати мамою! ❤️
Helena31085• 21 августа 2022
В мене теж була завмерла, на 8 тижні. Дуже важко це перенесла((( Вакуум 10.08.22. Зараз здаю аналізи на торч інфекції, ттг (вже бачу високий рівень), гормони. Сама вирішила здати на афс та тромбофілію, хоча лікарі кажуть це здають після 2 та 3 ЗБ. Але навіщо мені чекати повторення?? Також чекаю генетичні результати ембріону.
hope for the future• 21 августа 2022
Якщо це перша вагітність і каріотип абортуса в нормі, все правильно, шукайте причину, не чекайте повторення!
Поширені відповіді лікаря: ’ну таке буває, спонтанний збій, перший раз обстеження не потребує’ вважаю повною безвідповідальністю. В моєму випадку це поламки генів в фолатному циклі і системи гемостазу. І якщо якийсь лікар скаже, що це нісенітниці, які ні на що не впливать, шукайте іншого лікаря. Лікаря, який призначить клексан і перевірить рівень гомоцистеїну, призначить для його зниження не просто фолієву кислоту(яка не засвоюється при порушеннях фол.циклу), а метилфолат. Також високий ТТГ, приймаю еутирокс, рівень для нормальної вагітності має бути не більше 2.5
hope for the future• 21 августа 2022
Ответ дляHelena31085
Попередній пост, то для вас!
Helena31085• 21 августа 2022
Ответ дляhope for the future
Попередній пост, то для вас!
Так, дякую. Про фолатний цикл теж думаю треба потурбуватися. Ттг 4,36, і я розумію, що треба збивати. Але ж на початку вагітності лікар не призначила ттг, тепер себе звинувачую, що сама не слідкувала, бо він в мене часто піднімався до Б. Дякую.
hope for the future• 21 августа 2022
Ответ дляHelena31085
Обстежуйтесь, робіть висновки, лікуйтесь. І якщо вам здалося, що ваш лікар недостатньо обізнаний на проблемі невиношування, то, повірте, вам не здалося! По можливості знайдіть хорошого лікаря, який перевірить все, що тільки можна, перед тим як дозволити наступну вагітність. Бажаю вам успіхів наступного разу!
Helena31085• 21 августа 2022
Ответ дляhope for the future
Дуже велике дякую! 💐
Ответ дляМонашка в миру
Автор я вам дуже співчуваю.
Як пройшов ваше медикаментозне переривання? Дуже переживаю завтра лягаю в лікарню
Ответ дляhope for the future
Як ви перенесли медикаментозне переривання? Завтра лягаю в лікарню переживаю...
Монашка в миру• 22 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Я дома була. Лікар на звязку у вайбері питала як проходить. Після перших таблеток нічого. Вони блокують вироблення прогестерону і сприяють відшаруванню плідного яйця, а от другі викликають перейми і відкриття шийки. То там трохи боляче і треба рухатись, щоб краще все вийшло. Не лежати з прокладкою, а бігати в туалет. Тоді все очиститься. Дехто пише треба лежати на животі. Не переживайте, це менш травматично ніж вакуум і вишкрібання.
hope for the future• 22 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Не переживайте, термін не великий. Буде як болісна менструація, не більше. Тим паче, ви під наглядом лікарів. Повірте, все буде гаразд! 😘🙏🤗
Щодо мене, то термін був 17 тижнів, тут немає чого порівнювати взагалі. У вас все по іншому буде. Набагато легше! ❤
Ответ дляHelena31085
Автор, як ваші справи?
Приїхала в лікарню, будуть ложити і 2 дні приймати таблетки
Надіюся усе пройде добре
Helena31085• 23 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Надіюся усе пройде добре
Все буде добре!!! 🙏
hope for the future• 23 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Автор, як ви? Ви вже в лікарні? Як почуваєтесь?
Ответ дляhope for the future
Вчора випила першу таблетку, поки все добре
Завтра зранку треба випити 4 останні таблетки і все має початися(
На душі дуже погано від того що випила, даже знаючи що моя дитина вже мертва (
Але це треба пережити
Helena31085• 24 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Але це треба пережити
Я вас так розумію 🙏 я теж недавно пережила цю трагедію 🙏 все буде добре згодом, вірте в це 🙏
hope for the future• 24 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Але це треба пережити
Так.. це відчуття жахливе.. Було страшно і сумно. Думала, ну чому не можна просто піти додому і щоб це виявилося лише страшним сном. Але то швидко проходить. Все закінчиться і ви будете вільні від поганих думок.
Тепер дуже допомагає планування наступної вагітності. Прорахунок плану дій. Обстеження. Прийом ліків. Але на все потрібен час. Для душі і для тіла.
Все буде добре 😘
hope for the future• 27 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Але це треба пережити
Як ви почуваєтесь? Як все пройшло? Дуже боляче було?
Ответ дляhope for the future
З 8 годин до 4 вечора було дуже боляче, схватки були кожні 10 секунд
Потім було легше, пила знеболюючі нічого не допомагало
Сьогодні ходила на узд сказали що не усе вийшло, тепер колять уколи і знову болі
Але зараз вже легше чим в четверг
Тому ось такі новини, навіть незнаю що краще вакуум чи медикаментозний...
Але зараз вже легше чим в четверг
hope for the future• 27 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
Але зараз вже легше чим в четверг
Звісно не вгадаєш, що краще.. Але медикаментозний, то жесть. Хоч би дочищати не довелось.. У мене четвертий раз мед. було, але все рівно чистили, на великих термінах обов´язково чистять потім.. Звісно ці вишкрібання дуже шкодять. Маю тепер проблеми на все життя. Але ми все подолаємо і обов´язково будемо Мамами 🙏😘 Тримайтесь там, одужуйте!
Ответ дляhope for the future
А вам кололи якісь уколи?
Бо мені сказали колоти уколи щоб матка скоротилася і усе вийшло
То надіюся що усе буде добре🙏
hope for the future• 27 августа 2022
Ответ дляAnastasia3449
А вам кололи якісь уколи?
То надіюся що усе буде добре🙏
Так, але там інша система. Перший день таблетки блокатор прогестерену, через 48 год мала приймати 4 таблетки через кожні 3 год, але мені вистачило двох. Після другої почалися перейми, потуги. Мені пощастило, все пройшло швидко. Опівночі я випила другу табл і в дві години ночі я вже прокинулась в палаті після наркозу. Так от, як почалися потуги мене повели вже в операційну, там все і відбулося, ще чекали поки народиться плацента. Потім наркоз і все. Знаю що окситоцин точно вводили, але не знаю на якому етапі. Але у виписці він є.
Ответ дляhope for the future
Я зрозуміла
Через що тільки треба пройти, щоб народити дитинку😔