КАПСЛОЧНИЦА• 25 августа 2022
Ану правду кажіть))
Дуже дуже повна?) який це тип фігури? Ріст невисокий 155. На скільки схуднути по фото сказали б? Все дуже плачевно?
Результат:
вже голосів:
208 (42.28%)
Та таке і гірше може бути
146 (29.67%)
Нормально
111 (22.56%)
Свинка пепа))) бігом худнути
27 (5.49%)
Хочу глянути відповіді
КАПСЛОЧНИЦА
• 26 августа 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Просто їсти чи щось конкретне?
Моя проблема вирішилась за пару місяців, бо повністю відмовилась від алкоголю. До того могла і з подругами на трьох бутилку горілки, і вдома з чоловіком 2 літри пива під фільм, і стакан винця, поки вечерю готую.
Солодке)
МакДональдз теж люблю дуже)
Алина-1240• 26 августа 2022
На песочные часы располневшие похоже)))средней крупности,не худышка,но и ужаса нет
Ниф_ниф• 26 августа 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Просто їсти чи щось конкретне?
А як тепер з подругами відпочиваєте?
120-120-120 (не худею)• 26 августа 2022
Ответ дляНиф_ниф
А як тепер з подругами відпочиваєте?
А вони самі відвалилися. Виявилось, що ці вечірки - це єдине, що об´єднувало. З початком війни коло спілкування кардинально змінилось. Я навіть не підозрювала, що є люди з такою енергетикою, які здатні з нічого зробити важливі речі і ще й за собою вести людей. Тепер екстрим - це відвезти бусіком воду в Миколаїв)
Электричка• 26 августа 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Збитенька така. Я б схуднула трошки, і молодше будете виглядати і легше. Але ви не Пеппа. Просто як качанчик. Моя бабуся сказала б ’ловка’ ))
і моя. ловкенька, справненька, гарна. у бабусь було своє бачення.
може і ми будемо тими бабусями, які так казатимуть. ми теж переживемо війну.
Электричка• 26 августа 2022
У Вас жіночна фігура, і груди є, і попа, і талія. ніжки не довгі (ну зріст жеж!!!), але гарні, рівні, пропорційні.
мені здається, що аби не роз*їдатися далі, то хай би й було так.
не ображайтеся, будь ласка. Ви гарна!
КАПСЛОЧНИЦА
• 26 августа 2022
Ответ дляЭлектричка
не ображайтеся, будь ласка. Ви гарна!
Дякую вам дуже
Я вас не бачу але душа у вас дуже красива) не тому що гарні слова сказали а делікатно все написали) дякую
Я взагалі ні на кого тут не ображаюсь
❤️

Я взагалі ні на кого тут не ображаюсь
❤️
Леди Г• 26 августа 2022
Ответ дляСиреневенькая
На фото женщина с лишним весом, остатками перламутрового лака на руках, совершенно неухоженными ногами и в одежде ’привет из детства’.
Именно так выглядят большинство сельских женщин, жизнь которых проходит на тяжёлой работе
Насправді стереотип.
Я не автор, але виглядаю схоже, тільки ще +кг.
Все життя живу в місті, важко не працювала, в селі була ще в дитинстві.
По одягу - приблизно так я зможу вдягнутися на свою фігуру, якщо зайду в найближчий ТЦ, інші речі потрібного розміру підібрати важко. В автора фігура краща, тому можливо і щось інше підібрати.
Пушап Ми• 26 августа 2022
Груша, низ всегда будет грущный, легкой девичьей фигуры вероятно не было никогда
Как минимум кг 5 сбрасывать
Ну и зал
Делать талию, акцент на ней, но не раскачивать бедра
Грудь небольшая, это уже большой плюс при такой фигуре
Как минимум кг 5 сбрасывать
Ну и зал
пьЯНА• 26 августа 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А як можна? Порадьте? Буваю ще так одягнута)))
Жесть. Краще перше фото.
Кльош зовсім не ваш фасон. В вас пісочний годинник начебто тип фігури. Платтячка б вам. Каблук невеличкий. Будете як лялечка. А якщо схудните трошки то й взагалі )
пьЯНА• 26 августа 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну а сенс мені брехати?))
В мене 155 і 65 кг. Здаюся повнішою за вас. Тому теж не вірю в 70
Верочка 100%• 26 августа 2022
Ответ дляКлевотница
Я из села. Фигура модельная. Два высших. Свой бизнес, связанный с международным трейдингом уже 12 лет. И,? Слушаем- с ’ гуру-с-киева’
Ну так вы и не пытались самоутвердиться за счёт автора, Потому без разницы откуда вы, если девушка развита, реализована и уверенна в себе, а не комок комплексов. Я почитала все ваши комменты, и там практические советы, а не попытка унизить. Не знаю или вы поняли то, что я хотела сказать
Верочка 100%• 26 августа 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я чесно не з села. Але
Якби була то гірше міських себе не почувала б
То я ж не вам написала. Все добре) успіхів у вдосконаленні свого стилю!
Між іншим, не маю часу перечитати тему. Скільки вам років?
Тра Ля Ля• 26 августа 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
27)
Ну тогда точно худеть - Вы такая молодая
Я при росте 162 см вешу 56 кг и мне некомфортно, хотя бы 52-53 весить, но мне 45
Хотя у меня довольно-таки неплохая фигура, знаю, что нескромно)) ОГ - 95 см, ОБ- 97 см, хотелось бы в животе и ляхах поменьше)