Выступаю Я.• 26 августа 2022
Посоветуйте замену снекам
Вечерами долго засиживаюсь перед ноутбуком по работе, и всегда хочется чем-то перекусить. Сейчас стараюсь похудеть, и бутеры или чипсы уже не могу есть. Что можно погрызть без вреда фигуре?
Думала про разные орешки, но они калорийные достаточно
розовый осьминожка• 26 августа 2022
Овощи запекайте и берите с собой)
Либо же делайте в лаваше курочка печеная, овощи свежие, и соус,. И закручивайте как шаурму.
Федорино Горе• 26 августа 2022
Голубика, малина. Я их жую вместо снеков (сама люблю чипсы и сухари))))
Куплю орехи• 26 августа 2022
Ответ дляБабка в тапках
Попкорм
Смачно, але набагато більше калорій😄
Ми запікаємо норі в духовці на кокосовій чи кунжутовій олії, її крапельку треба і трохи солі. Дуже смачно виходить. Таке і як дієтичне харчування і під пиво чудово заходить. Вперше спробували як подруга гостинець з Таїланду привезла, там в маркетах як у нас чипси чи сухарики продаються, потім стали самі робити, швидко, легко і не дорого
S.Mariia.S• 26 августа 2022
Были раньше подушечки из отрубей Витьба белорусские по-моему. Отруби практически не усваиваются организмом и выходят транзитом) для похудения самое то
Глаголица• 03 сентября 2022
Ответ дляКуплю орехи
Смачно, але набагато більше калорій😄
А можна детальніше? Дуже люблю норі, навіть так просто пожувати)
І підкажіть які ви берете?
Куплю орехи• 03 сентября 2022
Ответ дляГлаголица
І підкажіть які ви берете?
Звичайні чи голд, купляю на розетці. В інтернеті безліч рецептів, якщо в 2х словах, то ріжете на квадратики норі, трохи змащюєте силіконовим пензликом олією, кунжутною, кокосовою або яку любитее, в олію трохі солі(краще недосолити,бо пересолити дуже легко) якщо бажаєте то можна трохи перцю, паприки, часнику, васабі, кунжуту домішати, але перший раз рекомендую лише з сіллю зробити і в духову шафу на 180-200 ° на 2 хвилини. Все)