Аноним с кешбеком• 29 августа 2022
Чи може бути IgE в нормі при алергічних проявах?
IgE показало норму по референсу, але набряк в носі, сильне чхання і соплі як при алергії. Цетрин допомагає дуже добре.
Терапевт, яка посилала на аналіз сказала, що раз IgE в нормі, то це вірусняк такий. Але вже 2 тижні це не проходить і температури нема.
Вдома з‘явився кіт кілька тижнів тому, порода гіпоалергенною вважається.
Може хто стикався з подібним?
Колдунья-вещунья• 29 августа 2022
Не бывает гипоаллергенных пород, аллергия на слюну и эпидермис, он есть у всех животных
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Питання в іншому - загальний IgE чомусь такий, ніби алергії нема, але прояви є
Колдунья-вещунья• 29 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
То, что цетрин помогает не означает, что это аллергия
Советчица Года• 29 августа 2022
Автор, если вы сдавали анализ во время приема цетрина, то он вполне может быть некорректным. Сдавать нужно до приема препаратов
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Лікар і в лабораторії сказали що цетрин не впливає на результат
Советчица Года• 29 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Они вас обманули, не знаю с какой целью
Советчица Года• 29 августа 2022
А про кота, у меня например, аллергия гораздо более выражена на лысых котов, чем на обычных с шерстью. Хотя сфинксы и подобные считаются гипоаллергенными
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
А, згадала, в чоловіка раніше в домі жила кішка мами. Звичайна безпородна. Він з нею не так часто контактував, але алергією точно не страждав.
А оце взяли селкірк рекса і щось незрозуміле. Але я не впевнена що це реакція на кота, можливо на траву якусь, бо поряд парк
Советчица Года• 29 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
В этом году амброзии просто огромное количество, и даже те,у кого аллергии никогда не было, начинают плакать и чихать
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Корма для снижения аллергенности пробовали?
Кіт їсть тільки натуралку.
Не готова його кормити менш якісним кормом, заради зменшення алергії яка не факт що є…
Треба спершу розібратися
Мамулька• 29 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Они вас обманули, не знаю с какой целью
каким образом антигистаминное влияет на количество IgE ?
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Так, я чула що її через війну не зрізали і вона розрослась(
Мамулька• 29 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
ее и раньше не срезали
ЖонДуан• 29 августа 2022
Аллергия ставится не только по Ig E, еще обязательно общий анализ крови и нужны аллерго-тесты.Сходите к аллергологу хорошему.Там вам точно либо поставят этот диагноз или опровергнут
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Ось теж думаю, що мабуть таки треба йти до алерголога, хоч його і не оплатить страхова
Колдунья-вещунья• 29 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Не влияет. Дочь сдавала на фоне сильных средств+приёма гормонов.IgE 460
НеВРотик• 29 августа 2022
У мене кропив´янка після вакцинації. Всі аналізи в нормі. Не алергія, а псевдоалергія. Прояви такі ж. Але мені й антигістамінні не допомагають(
Аноним с кешбеком
• 29 августа 2022
Ответ дляНеВРотик
Ой, співчуваю
в мене після ковіду кропив‘янка була, таблетки антигістамінні не допомагали, але уколами дексаметазону зняли, десь 5 шт колола