Сегодня я не я• 29 августа 2022
Почему города на ЗУ такие депресивные?
КучМала• 29 августа 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Тут завжди так.
По вашому, треба писати тільки про хороше враження?а якщо не подобається щось?
Mira29-c3c3• 29 августа 2022
Ответ дляКучМала
А хто гадить?Особисто я знімаю житло за чималі гроші, ще й волонтерю.Мій чоловік між інщим захищає вас,шановна. Був мобілізований саме на ЗУ. А ваш чоловік де?Ходив у воєнкомат і все чекає,поки дадуть повістку?Що ви зробили для перемоги особисто?
От куди без цього?Чоловік мій,як і ваш,захищає нас з вами. Будьте добрішими 😘
Mira29-c3c3• 29 августа 2022
Ответ дляКучМала
А ви не помітили -про хороше і не пишуть?Тільки погане й погане.
КучМала• 29 августа 2022
Ответ дляОбижулька
Харьков?вы ничего не путаете?
САМЫЙ красивый город Украины уничтожили.гордость страны, визитная карточка !
Между прочим,первая столица!
КучМала• 29 августа 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ну то хто винен,що таке враження складається,що нам(переселенцям)тут скрізь показують,що ми тут тимчасово?
Крем для арбуза• 29 августа 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А як приємно мешканцям гостинної західної, які прихистили біженців. Ось навіть тему окрему створили
А ’прихистили’ это как? Квартиру за 20 тыс сдали? Вот спасибо! Вы кого-то лично ’прихистили’?
Тріль!• 29 августа 2022
Ответ дляОбижулька
Харьков?вы ничего не путаете?
Для вас самый для меня нет. Ещё в прошлом году не понимала восторженность тут некоторыми Харьковом
Ответ дляТріль!
Ну, депресивними зазвичай називають міста де немає роботи, інфраструктури, налагодженого громадського транспорту, доступної медицини. Харків не є депресивним, просто Вам він не подобається, так буває.
МастерЮля• 29 августа 2022
Ответ дляРожайтретьего
Согласна с автором. Я долго не могла понять что конкретно НЕ ТАК с городами зап.укр. И поняла они застряли. Именно! Застряли в своём развитии.
С детства не люблю историю. Но здесь на зап.укр от неё ну никак не могут уйти. Это тотальное почитание исторических традиций не даёт им шагнуть дальше в развитие. Они застряли очень глубоко. Если просто гулять по паркам зап.Укр. нормально. Но только не тесный контакт с местным населением.
А можно подробнее, что в менталитете такого?
Я не с западной Украины.
Попа как у Кардашьян• 29 августа 2022
Навпаки, депресивеою часьиною були завжди східні міста та південні
Nezabydka-2365• 29 августа 2022
Вовсе нет. Там своя атмосфера, но совсем не депрессивно. Франковск прекрасный город. Львов даже сейчас и экскурсии, музыканты, дети в фонтане, а до войны фестивали разные, куча молодежи. Единственный минус куча циган. Дальше в горы там замечательная природа. Для меня депрессивно всегда было в Днепре и Запорожье
Nezabydka-2365• 29 августа 2022
Ответ дляМастерЮля
Я не с западной Украины.
Ничего подобного, что описала девушка. Я тоже не с Западной, а Киев, но год жила там.
Nezabydka-2365• 29 августа 2022
Ответ дляИграю у края
Ніколи не була у Львові, колега з чоловіком їздили на пару днів, погуляти, подивитися. Загальне враження від міста добре, але розказували, що був неприємний випадок в кав‘ярні, офіціанти на них навмисно не звертали увагу, бо ті російськомовні.
Раньше такого никогда не встречала. А вот сейчас даже в Киеве такое есть, сталкивались
Cherry12358• 29 августа 2022
Нащо повернули можливість писати під анонимом? Тут так доброе було, коли всі були з відкритими ніками.
Сосулька• 29 августа 2022
Де депрессивньіе? Приехала автобусом во Львов- душа радуется,- все в цветочках, вазончиках, клумбочках- и села , и городишки. В столице меньше цветов
Накладная• 29 августа 2022
Боюсь тоді запитати які для вас Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Харків і т.д.
Чудо-Рыба-кит• 29 августа 2022
Ответ дляНе буду
приберіть звідти сталінський центр, і що залишиться?
А Ви тiльки сталiнський центр побачили? Тодi менi Вас шкода. Бо Харкiв старовинне мiсто. Половина будiвель у центрi - ще дореволюцiйнi. На Сумськiй i iнших вулицях центру, совка не так, щоб i багато. Про Москалiвку й речi нема. Подивiться Макса Розенфельда. Багато цiкавого про iсторiю Харкова на прикладi iсторичних будiвель розкаже. А про метро, кав´ярнi, ТЦ, сучаснi парки, iнфраструктуру взагалi та новi будинки я ще мовчу. А ще, це не тiльки iсторичне, а ще й молоде, студентське мiсто було. Там життя завжди вирувало!
Mira29-c3c3• 29 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
«Кожна жаба своє болото хвалить».
Чудо-Рыба-кит• 29 августа 2022
Ответ дляMira29-c3c3
«Кожна жаба своє болото хвалить».
Дякую, ’добра’ людина. Вiдчуваю, що вiд свого ’болота’ ви далеко не вiдходите.
Сосулька• 29 августа 2022
Ответ дляMira29-c3c3
«Кожна жаба своє болото хвалить».
После Харькова - Братислава- село. Цитата моих студентов
Чудо-Рыба-кит• 29 августа 2022
Ответ дляСосулька
Менi Чернiвцi i Львiв завжди подобалися. В них свiй неповторний шарм. Ужгород не зайшов, хоча в цiлому вiн досить симпатичний. Дiло смаку.
Я такое• 29 августа 2022
Ответ дляНакладная
С Харьковом погорячились. Здесь многие отписались, что город - красивейший
Mira29-c3c3• 29 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Взагалі-то це українське прислів’я .
Я_поехала• 29 августа 2022
Тролити автор не гарно в теперішній час. Бан за те, що намагаєтесь « розігнати» суперечки.
Гопница-Советчица• 29 августа 2022
Были проездом через Львов. Между поездами было время погулять. Не поняла чем восторгаются во Львове.... реально депрессивный
На_оба_рот• 29 августа 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Не было жаху на Донбассе.
То вам так по телеку передавали.
А Донецк был классный вообще
Леся Українка• 29 августа 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Теж так вважаю. Але вони нас, з заходу, завжди селюками відсталими обзивають. Еліта, блін, інтелігенція прогресивна))) Звідки в людей така самовпевненість...А тепер ми ще й депресивні) Ідіотизм на ідіотизмі.
На_оба_рот• 29 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Зачем уежать, пусть возращаются в свои, где веселье, салюты и сплошная красота
Удалено администрацией...
Гопница-Советчица• 29 августа 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
’Прихистили’

’Сдали жилье’ больше подходит.