Сегодня я не я• 29 августа 2022

Почему города на ЗУ такие депресивные?

дивчинка• 29 августа 2022
Ответ дляНе гоню
А вас хтось заставляв знімати? То ви ходили до Марцінківа і розказували, що треба повскривати пусті помешкання і вас заселити?
Ну у них как бы выбора не было, а вот у вас был не сдавать квартиры по 65000 грн. А то города в таком состоянии, а три шкуры дерете;). Львов конечно...А ваш мэр куда смотрит непонятно, просто все облупленное, обветшалое...вроде и Европа, но нет, далеко не она

Персонаж Аноним• 29 августа 2022
Ответ дляMs. Iphone
а Харьков чем не угодил? красивейший город
Лучший!!!
дивчинка• 29 августа 2022
Ответ дляНе гоню
так, так.... чули вже ’чтоб у вас било, как у нас’, так що не здивували. А ви в курсі скільки коштує реставрація одного будинку? То поцікавтесь
Та шо ви там чули, все ми чули, хазяї такі з вас. Ніякі)
Тоска в носках• 29 августа 2022
Ответ дляКучМала
Поэтому Львов и не впечатлил. Больше нравится Дрогобыч,такой себе Львов в миниатюре) хотя тоже обшарпанный местами.
Ви мене розсмішили, чесно І чим Ви так в Дрогобичі захопилися?
Попа как у Кардашьян• 29 августа 2022
То капець. Кому депресивні нащі міста- хай поїдуть у глибинку ( і не дуже)Польщі, Німеччини, Нідерландів, Франції....Там- реально їде кукуха.
ЛЮБА• 29 августа 2022
Ответ дляТоска в носках
Це ви любите культурний відпочинок з душею, а автор за тусняк, який тут особливо в часі війни не доступний
Автор вообще слабо понимает о чем пишет ))) у них там другие видения !
Опля Картопля• 29 августа 2022
Ответ дляСегодня я не я
Удалено администрацией...
хіба?

Леди Г• 29 августа 2022
Ответ дляНе гоню
ага, а ще давненько не було, що ’західна всі місця позаймала’
Як? І мовний скандал в Дрогобичі не обговорили?!