Ольга• 04 сентября 2022

Кто оформлял 18тыс грн за возвращение в Украину?

Какие нюансы?
И почему появилась эта инфа только 27.08, а срок до 10 сентября?

на допомогу в рамках цієї програми можуть розраховувати біженці, які повертаються в Україну, і які мають досвід роботи в таких сферах:

культурний менеджмент;
мистецтво;
неформальна освіта;
соціальне підприємництво та інновації;
захист прав людини;
медіа;
екологія та охорона навколишнього середовища.
Українцям, що повернуться з-за кордону, виплачуватимуть допомогу 18 тисяч гривень
Програма Vidnova Fellowship діятиме в Україні з жовтня по січень 2023 року. В рамках цієї ініціативи українцям, які стануть її учасниками, будуть щомісяця виплачувати стипендію в розмірі 18 тисяч гривень. Крім того, вони зможуть отримати консультації спеціалістів щодо налагодження роботи або, наприклад, щодо започаткування власної справи у громадському секторі діяльності.

Стипендіатів не обмежуватимуть конкретними містами або регіонами. Вони зможуть працювати у будь-якому місті України.

Щоби стати учасником програми, слід заповнити онлайн-форму, яку можна знайти за таким посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/QRD2uKMN

Час на оформлення заявок збігає 10 вересня.
Моні Кабелуччі• 04 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
він тут ошивається біля корита, дурний він десь їхати чи що?
Ну значит потапу выплатят. Там хватает дрыстунов

JannyMoney• 04 сентября 2022
а по-моему круто) Я даже попадаю, кажется. В альтернативное образование. Преподаю ин.яз. Достаточно альтернативно)
irisha.nikulina• 04 сентября 2022
Прекратите разгонять зраду!
1. Программа финансируется немецким фондом, а не украинским бюджетом налогоплательщиков (німецька спілка commit by MitOst gGmbH створила програму Vidnova Fellowship)
Многие выехавшие продолжают работать онлайн и исправно платить налоги в Украине и донатить, а многие оставшиеся сидят на социалке и работают на ЗП в конверте, личных примеров масса
2. Выплата этой стипендии 3 месяца, а не прям очень долго, как все распереживались
Вона розрахована на тих, хто до лютого 2022 року створював додану вартість в громадянському суспільстві, культурі та відповідальному бізнесі України, змушений був виїхати в одну з країн Європи, але зараз хоче повернутись назад.

Для того, аби ці люди змогли відновити свою діяльність на попередніх місцях або ж створити щось нове в нових локаціях і партнерствах на території України, Vidnova Ukraine пропонує програму менторської підтримки, 3-місячну стипендію та, за необхідності, підтримку хостингової організації.
Еленнн• 04 сентября 2022
Ответ дляLykris
Якось не зрозуміло…?Ті хто залишився в Україні,працює,сплачує податки,волонтерить…має доплатити тим тим хто сидів в Європі на соціалі щоб вони повернулись
Якщо вже така п’янка, то краще б підтримували культуру в Україні,тим хто залишився. Зараз зуби на полці, а щоб купити фарби -то кошмар..,оце вибираю- ліки обов’язкові собі,чи......, а потім буду повзти на цвинтар.. . І це при тому,що -’кому твоє малювання зараз потрібно?????????????’
--- А взагалі,сумно. Суспільство деградує...
irisha.nikulina• 04 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Раньше расстреливали предателей. А теперь пожизненное содержание 18 тыс грн. При пенсии у стариков 2 тысячи. И дети в школе без книжек
Стипендия от немецкого фонда на 3 месяца, при чем тут старики и дети?
Тетя Фрося• 04 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Глянула на перелік ’спеців’ - черговий маразм квартала, клоуни. Зараз під ці критерії наліплять дипломів своїм родичам і будуть тягнути гроші з наших податків.
Не говорите. Строители, врачи, экономисты, учителя не нужны стыдоба
kris_lynx• 04 сентября 2022
Я так понимаю, их заманивают вернуться, чтоб эти профессии сразу на военный учёт поставить, обяжут пахать за минималку или за еду. И потом они уже будут невыездные. Хитро придумали

ckorpuon• 04 сентября 2022
Ответ дляВаляВалентинка
Сидите там, мы тут сами все восстановим.
100%, а люди які весь час були вдома,працювали та сплачували податки ні на що не заслужили.
ckorpuon• 04 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
А что такое неформальна освіта?
Это геев и лесбиянок делать из наших детей?
Удалено администрацией...
Lykris• 04 сентября 2022
Тоді чому тільки тим хто виїхав?Тим хто залишився підтримка не потрібна!!
кенгуруша• 04 сентября 2022
Ответ дляckorpuon
Ну почему же? Заслужили. Например, приостановку трудового договора. Увеличение рабочих часов. И подобные плюшки. Жируем))
Моні Кабелуччі• 04 сентября 2022
Ответ дляckorpuon
Удалено администрацией...
А без перехода на личности никак? Тут вообще бан за такое предусмотрен
ckorpuon• 04 сентября 2022
Ответ длякенгуруша
Це точно)))
Моні Кабелуччі• 04 сентября 2022
Ответ дляirisha.nikulina
Ну так пусть немецкий фонд этих безполезных себе и оставит
irisha.nikulina• 04 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Ну видимо они пытаются свою социалку разгрузить таким нехитрым способом))
Моні Кабелуччі• 04 сентября 2022
Ответ дляirisha.nikulina
Скорей всего. Список то реально странный
vitto4ka• 04 сентября 2022
Ответ дляLykris
Як це чому?) Щоб ті що залишилися тут - зовсім з глузду з´їхали від заздрості🤣
irisha.nikulina• 04 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Кстати, видела статистику какой процент финансовой помощи сейчас доходит до конечного получателя, там мизер
Основная часть оседает в самих этих фондах, так что это может быть просто очередным распилом бабла под видом помощи Украине
автор lara75 • 04 сентября 2022
Ответ дляJannyMoney
Если серьезно, то пробуйте. Меня смущают сжатые сроки помощи...

автор lara75 • 04 сентября 2022
Ответ дляLykris
Я тоже не понимаю. Еще и ’быстрее, а то не успеешь’. Главный признак обманщиков, обещающих озолочение. И еще и 1.10 на носу... Заманить под эти даты?
автор lara75 • 04 сентября 2022
Ответ дляkris_lynx
Те же мысли.
автор lara75 • 04 сентября 2022
Ответ дляirisha.nikulina
Прекратите разгонять зраду!

Все ви правильно пишете. Якщо хтось з підпадаючих планує повертатися, може, щацікавиться, спробує та нам розповість...
JannyMoney• 04 сентября 2022
Ответ дляlara75
Нет, едва ли. Уже устроенная жизнь в другой стране. Просто эти рамки настолько размытые, что практически каждый может подойти)
автор lara75 • 04 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Я тоже не понимаю этого пункта.
Я по другому прохожу. И раздумываю.
Неужели никто не подпадает и при этом как раз не планирует (по саоим причинам) вернуться?
автор lara75 • 05 сентября 2022
Ответ дляJannyMoney
А я подумывпла вернуться. И эти 3 р по 18ть помогли б питатьсч. Но кск они помогут в заявленном ’возобновить работу’?!