Можно отзывы?
Стервочка• 05 сентября 2022
Я приймала, але я не знаю, що вам сказати, в мене був збій циклу, боліли груди, пішла до гінеколога вона призначила в комплексі цей препарат, я пропила перші неділі 2 регулярно, потім трохи закинула, потім допила.
Ну всі симптоми в мене минули, груди не болять зараз перед місячними, але я не знаю чи це заслуга цього препарату, можливо.
Сам препарат це спиртова настійка різних рослин, я теж довго сумнівалася, шукала відгуки, все ж купила , але препарат не дешевий тому рекомендувати мабуть не буду.
Ответ дляСтервочка
А цикл наладился?