ФФФФристайла• 05 сентября 2022

Асіт терапія

Дівчата, доброго дня. Хто робив асіт терапію від алергії на котів. Як вам результат? Через скільки часу його відчули? Скільки заплатили за весь курс? Наперед усім дякую за відповіді
из желе я• 05 сентября 2022
проходимо асіт, тільки на плісняву, результат є. алергени використовую іспанські

автор ФФФФристайла • 05 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Ви уколи обрали чи драже?
из желе я• 05 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Ви уколи обрали чи драже?
оральний спрей, це для дитини
автор ФФФФристайла • 05 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
оральний спрей, це для дитини
Зрозуміла, дякую.
Атятя_тётя• 05 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Ви уколи обрали чи драже?
Испанские в уколах и спреях.
Подскажите плиз• 05 сентября 2022
Проходить дитина зараз на кліщ побутового пилу. Ще нема полегшення, тому що десь пів року як почали. Але то довгий період, автор. Залежить від вашої реакції. Мені сказали готовитися на 5 років для результату. Мінімум 3 роки.
Непогодка• 05 сентября 2022
Робила дитині diater, потім перейшли на Імунотек, 3 роки курс, дорого, починами, коли 1 флакон коштував 250€, закінчували коли по 400€