Доль Чекомбана• 13 сентября 2022

Постоянно печёт поясница

Девочки ну как избавиться сил уже нет и уколы и кт и мрт и массажи и мануальщики , вечно печёт постоянно. Что делать????
А я на шпагате• 13 сентября 2022
Послушаю, аналогично

Ластоноша• 13 сентября 2022
Снять воспаление и начать постоянно заканчивать мышцы . Ежедневно и пожизненно
Из Хацапетовки• 13 сентября 2022
Лфк у вас, автор, не звучит. А начать и закончить надо с нее
ТигрЛьвович• 13 сентября 2022
так, зняти запалення, ніяких навантажень на той час. А далі його, пілатес, плавання.А мануальщики особисто мені як ворожки... Шукати адекватного лікаря, ви вже не вилікуєте свою спину до здорової, якщо там вже щось є, але зробити життя більш комфортним можна.
ТигрЛьвович• 13 сентября 2022
турнік, дошка Євмінова, але це все з погодження лікаря
автор Доль Чекомбана • 13 сентября 2022
Ось дівчата грижі нема протрузії, а пече іноді так , начебто грижі такі , і постійно болить в одному місті .
ТигрЛьвович• 13 сентября 2022
Матрас ( але обовязково ортопедичний), подушка другорядне

автор Доль Чекомбана • 13 сентября 2022
Мені то лікарь остіопат допоміг але не надовго
автор Доль Чекомбана • 13 сентября 2022
Діклаберл зараз колю. На сутки
ТигрЛьвович• 13 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Діклаберл зараз колю. На сутки
це все пережитки, зараз є більш сучасні препарати і ефективні і по шлунку не так. Якщо хочете напишу назву, спробуйте 1 раз просто щоб відчути ефект. Конкретно я сьогодні почала крапельниці, ефект буде швидший, щоб зняти набряк.
Помидорина• 13 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Напишіть назву, будь ласка.
ТигрЛьвович• 13 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
Напишіть назву, будь ласка.
тионекс, сертофен. Це особисто мій досвід. Діклоберл взагалі не діє. Діклоберл і ношпа в парі, так, може бути. І звісно за один раз це не зніметься. 3-5 раз.
автор Доль Чекомбана • 13 сентября 2022
Ок зараз читатиму що воно таке
автор Доль Чекомбана • 13 сентября 2022
Тионекс - мускамед аналог пила не помог уколы тяжело перенесла
ТигрЛьвович• 14 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
золопент є для того, а що робити