NastyushaK• 14 сентября 2022

Зеленский в Изюме

Настоящий президент!!! Настоящей страны!
В истории было такое что бы президенты приезжали к своим солдатам туда где убить могут ? Я понимаю что территорию уже зачистили, но мало ли ДРГ или ракетный обстрел.. Зеленский реально бесстрашный.
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
diamond_shop• 14 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
Зараз Вам Настя скаже,що це всьО ботва, вивьсоврети
ви вважаєте мене це хвилює? )

gizma2019• 14 сентября 2022
Ответ дляkanuka
++++++я его просто слушать и видеть не могу, уклонист, артист и главнокомандующий, столько лапши налапшал начиная со стадиона
Да, к нашему сожалению, артист он таки хороший и роль свою отыграл на все 100
natali ja• 14 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
будут конкуренты, как бы он не старался их убрать и не будет у него второго срока, а иначе будет гражданская война, градус недовольства зелёными в обществе растёт очень сильно
Помечтайте на ночь глядя)
Feel good• 14 сентября 2022
Это у него столько телохранителей, что за ним шли?
diamond_shop• 14 сентября 2022
Ответ дляkanuka
Рашабот? За поребрик? А я ему поверила и голосовала за него( Слава богу что по жаре не поехала голосовать за слуг народа, баба меня так просила, аж стыдила, а мне лень было до ужаса(
то ви рашабот, з 0 рейтингу, вони тут усі такі красиві
svetlapanna• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
ви вважаєте мене це хвилює? )
Вважаю ні, але в неї одна думка- її та неправильна.
diamond_shop• 14 сентября 2022
Ответ дляkanuka
Удалено администрацией...
то пишіть под своїм та з рейтингом з акаунту, чого ховаєтесь?

Соната любви• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
писали, що наче їх одразу перевезли до рашки, катують там було фото Калини, він 40 кг важить...

казали, що займаються весь час питанням їх обміну, але дуже важко йде, бо азовців не хочуть міняти
на первом фото Калина.
а на втором фото Волына.
diamond_shop• 14 сентября 2022
а чому це я всім можу відповідати, а Сонаті Любви ні? бо в неї тех 0 рейтингу дивна справа
Feel good• 14 сентября 2022
Ответ дляnatali ja
Помечтайте на ночь глядя)
Он перед выборами раз 125 повторил, что идёт только на один срок Президентских выборов.
gizma2019• 14 сентября 2022
Ответ дляNastyushaK
Удалено администрацией...
Жизнь не бывает прошлой, а простым парнем он никогда не был, как и семья у него не из интелегенции, а из барыг, его отца в 90-е многие знали
svetlapanna• 14 сентября 2022
Ответ дляСоната любви
на первом фото Калина.
а на втором фото Волына.
йоооооооооптттт
в мене жах......просто жах..... падли руські, хай ваші виподки русняві так вихуднуть та здохнуть з голоду ..це пізд...ц
Вибачте
natali ja• 14 сентября 2022
Ответ дляFeel good
Это было до войны. Сейчас всё кардинально поменялось.
gizma2019• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
ще одна революціонерка з 0 рейтингом, подивимось коли вибори будуть, рано агітувати почали
Рейтинг на советчице получить невозможно, а за кого я агитирую?
Соната любви• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
потому что видимо я вас заблокировала.
наверное вы меня в какой то теме обозвали и я вас поставила в блок)

ага и дальше смотрите на рейтинги, а потом спрашивайте, почему не можете ответить)
Feel good• 14 сентября 2022
Ответ дляСоната любви
на первом фото Калина.
а на втором фото Волына.
Ви так пишете, ніби були кращі варіанти (((

Знаєте англійську приказку:
серед двох зол обирають менше.

У нас не було авіації і ракет, тому всі розуміли, що можливості врятувати хлопців не було.

То ж серед варіантів ’дати вбити зараз’ і ’дати вивезти, а раптом, врятуються’,
вибрали другий.
Goldig• 14 сентября 2022
Не ну так нельзя..Без бронежелета, каски..Володимир Олександрович, Ви нам
Живим потрібні. ☝️
Соната любви• 14 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
йоооооооооптттт
Вибачте
это еще один наш пленный.
Тамара0104• 14 сентября 2022
Ответ дляFeel good

Знаєте англійську приказку:
серед двох зол обирають менше.

вибрали другий.
Писали що ще був третій, морем на турецькому судні.

svetlapanna• 14 сентября 2022
Ответ дляСоната любви
это еще один наш пленный.
Боооже..ці фашисти ім щось колять..наші хлопці до полону квітучі, а тут...просто виснажують..
....обані мразоти
Соната любви• 14 сентября 2022
Ответ дляFeel good

Знаєте англійську приказку:
серед двох зол обирають менше.

вибрали другий.
варианты были.

но проще сдать в плен и избавиться от проблемы, а потом всем заткнуть рот, чтобы не смели вслух произносить про азовцев.
Feel good• 14 сентября 2022
Ответ дляТамара0104
а Турція в курсі?
Турки і вашим, і нашим.
Вони поки Босфор наважилися перекрити, то всі вже зачекалися, м´яко кажучи.
Feel good• 14 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
....обані мразоти
Не те слово...
Тамара0104• 14 сентября 2022
Ответ дляFeel good
а Турція в курсі?
Турки і вашим, і нашим.
Не знаю, кажу ж - читала.
gizma2019• 14 сентября 2022
Ответ дляnatali ja
Помечтайте на ночь глядя)
О чем я должна мечтать?
Feel good• 14 сентября 2022
Точніше, турки ще довго думали, чи той Босфор перекривати....
Чи є достатньо підстав (війна, мля ..)
Чи не відомстить їм русня...
Європа на них давила, вони всеодно думали...
Mira29-c3c3• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
а ви знаєте, як полюють на наших військових? не на генералів, а на простих військовиків? як полюють на азовців та їхні сім’ї, тільки вони не мають охорони як президент та генерали

не треба їх підставляти, ви б походили по ворожих пабліках де все викладають - номера паспортів. прописку, про дружин та дітей, адреси та пишуть - ось там підіть їх вбийте, так що не треба військовим такого піару, вони не задля того воюють
А Зеленському для чого піар?
Тамара0104• 14 сентября 2022
Ответ дляFeel good
а Турція в курсі?
Турки і вашим, і нашим.
Схоже, що були в курсі. Але не вийшло.
Пряма мова Джемілєва: ’Тиждень тому, 4 травня, сюди прилетів радник Ердогана, його речник Ібрагім Калин. І він говорив про те, що вони роблять для звільнення наших героїв-маріупольців. Ердоган двічі розмовляв з Путіним. Крім того, сам Ібрагім Калин розмовляв з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу.
Feel good• 14 сентября 2022
Ответ дляnatali ja
Кардинально змінилося.
Але він про таке явно не мріяв. Скільки зморшок глибоких з´явилося за останніх пів року...
І це важкий тягар.
Він реальний Президент. Найкращий з тих, що були.
Але зовсім не факт, що піде ще на термін. Перед виборами його позиція була принциповою.
rybka21• 14 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
Бо це рашенбот, який поблокував тих, хто не згодний з ’політікой партії’