Чучело-Мяучело• 15 сентября 2022

Ситуація у школі. Ніколи не стикалася( Як правильно діяти

Мене попросили закупити робочи зошити на 10х дітей. Зазвичай я таким не займаюсь ( і не даремно) Я замовляла собі, бо приїхали ми майже перед самим навч. роком і як вийшло не одні ми. У продавця зошитів була запара перед 1 вересня, тому щоб не збирати замовлення кожному окремо, попросив згуртуватися. Замовила. Гроші не збирала, одразу дала реквізити продавця. Отримала (за свій рахунок) привезла в клас, при вчительці розклала, все перевірили. Написала в чат, щоб батьки в класі забрали свои комплекти(!!!) Через декілька днів в чаті питає одна мама, де можна забрати зошити, вчитель відповіла, що вона віднесла їх вахтеру, там хай і забере, а ще через декілька днів, ця ж мама пише,що в неї не повний комплект, невистачає двох зошитів. Вчителька пише, що хай питається на вахті, там немає, в класі немає, в іншіх батьків немає, думаю може хто забрав випадково, ні. Хто повинен відшкодовувати кошти? Виходить, що я ? Бо батьки пишуть мені, що скидували гроші за повний комплект, а отримали не весь.
Та_все_ок_будет• 15 сентября 2022
Ви. На жаль. Не потрібно було лишати чужі речі

Единая страна!• 15 сентября 2022
плохо организовали раздачу. на вас теперь повиснет(
автор Чучело-Мяучело • 15 сентября 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Зараз дистанційне навчання в нас. Зошити відносять в клас вчителю, як і ті батьки, що закуповували перед нами
Берегу и стерегу• 15 сентября 2022
вчитель/вахтер
Ви іх віддали вчительці, тоді всі зошити були.
Майстерня домашнього текстилю• 15 сентября 2022
До чого тут Ви?
Свою роботу Ви зробили, замовили і принесли в клас.
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ваша задача була закупити.
Ви з вчителькою все перевірилиі розклали.
Все. ваша робота зроблена.
Далі що хочуть те і роблять
Хоч з вахтера витребують зошити, хочз вчителя
Мама Карло• 15 сентября 2022
В следующий раз отдавайте под роспись

Мама Карло• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ваша задача була закупити.
Все. ваша робота зроблена.
Далі що хочуть те і роблять
Это потому что вы не тот родитель, что перечислил всю сумму, а тетрадей нет
мадамГрицацуева• 15 сентября 2022
По-перше, спочатку збирають гроші, потім закуповують, хто не здав, - купує самостійно. Видавати лише з рук в руки, ніяких посередників.
Вам здали гроші за повний комплект, на жаль, вам або купувати новий, або шукати загублений.
Збирати гроші- ще те задоволення, мала змогу оцінити це в цьому році😂😂😂
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Задача автора була закупити товар і принести цей товар в школу.
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
В мене хвате мізків зрозуміти що це вина геть не мами що закуповувала товар
Мама Карло• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
А с кого бы вы требовали?
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
ну тогда она бы так и объявила бы. я приношу и оставляю дальше с меня ответственность все.
но перед этим хоть бы деньги собрала
я же говорю плохая организованность. себя надо в первую очередь обезопасить от такого
ПультОт_БМВ• 15 сентября 2022
Вчителька свідок що були всі. А чи хтось забрав тих два зошити, чи батьки загубили, чи взагалі вирішили що то для них задорого і так збивають ціну. На теперішній день такий світ жорстокий, то не здивуюсь якщо батьки так вирішили зекономити, або просто попсувати вам нерви. Ви свою роботу виконали, тепер хай шукають, розбираються, треба було самим все замовляти і купувати, а не робити комусь нерви.
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Ну з якого дива?
Автор принесла комплекти в школу. В школі всі комплекти були .
Вона не зобовязана особисто кожному принести комплекти
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
В следующий раз отдавайте под роспись
следующего раза не будет, думаю))
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
А с кого бы вы требовали?
З вахтера, з вчителя
Ангелочек с рожками• 15 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Чому? Автор закупила, привезла до школи, передала вчителю і при цьому вони все перевірили, як я зрозуміла з теми. Все, далі до автора не може бути ніяких питань.
Мама Карло• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
З вахтера, з вчителя
Вахтёр вам скажет что дали то и есть, сами разбирайтесь)
Учитель скажет я не распаковывала, передала вахтёру как мне дали)

Манка Я• 15 сентября 2022
Ви зробили свою справу. Може, та дитина сама загубила зошити, а тепер до вас претензії. Тим більше, кілька днів пройшло
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
Вчитель розпаковувала і збирала комплекти
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
прикол в том, что ничего доказать нельзя и все
Мама Карло• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ну хорошо, скажет я передала вахтёру все комплекты
Единая страна!• 15 сентября 2022
при вчительці розклала, все перевірили.

значит на этом с Вас уже работа снята.

дальше пусть учитель разбирается по цепочке
мадамГрицацуева• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ну з якого дива?
Автор не зобов’язана , звісно, але будуть вимагати з неї( В посадові обов’язки вахтера не входить передача книжок.
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
ну пусть говорит, это же она будет говорить тем родителям, а не автору
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ дляМама Карло
От вчителька передалакомплект вахтеру а винен автор що закупила зошити? тут з самою поганою логікою автор ніяким боком
Мама Карло• 15 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Тут логика такова, что все материальное отдаётся всегда под роспись а не честное слово
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
я бы все валила на училку. зачем она понесла вахтеру? не могла в классе оставить или забрать в учительску себе?
Баба на горошине• 15 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
В посадові обовязки автора також не входить. Винен той хто загубив зошити