Чучело-Мяучело• 15 сентября 2022
Ситуація у школі. Ніколи не стикалася( Як правильно діяти
Мене попросили закупити робочи зошити на 10х дітей. Зазвичай я таким не займаюсь ( і не даремно) Я замовляла собі, бо приїхали ми майже перед самим навч. роком і як вийшло не одні ми. У продавця зошитів була запара перед 1 вересня, тому щоб не збирати замовлення кожному окремо, попросив згуртуватися. Замовила. Гроші не збирала, одразу дала реквізити продавця. Отримала (за свій рахунок) привезла в клас, при вчительці розклала, все перевірили. Написала в чат, щоб батьки в класі забрали свои комплекти(!!!) Через декілька днів в чаті питає одна мама, де можна забрати зошити, вчитель відповіла, що вона віднесла їх вахтеру, там хай і забере, а ще через декілька днів, ця ж мама пише,що в неї не повний комплект, невистачає двох зошитів. Вчителька пише, що хай питається на вахті, там немає, в класі немає, в іншіх батьків немає, думаю може хто забрав випадково, ні. Хто повинен відшкодовувати кошти? Виходить, що я ? Бо батьки пишуть мені, що скидували гроші за повний комплект, а отримали не весь.
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Вчителька не буде докуповувати. Авторка недоотримала 200 гривень ( чи скільки там). Пару дітей залишилося без зошитів.
Якщо практично підійти до питання - ці гроші треба взяти з фонду класу і докупити. Але невідомо, чи той фонд взагалі є.
Ви про що?
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Поки будете шукати винних, чиясь дитина сидить без зошита. Ще раз би попросила батьків перевірити, можливо хтось лишнє взяв, вахтера, вчителя, маму, яка каже, що не вистачає. Замовила б те, чого не вистачає власним коштом і мала б урок на майбутнє.
2 вересня зошити були у класі. 5 чи шостого вона їх забрала. З цього моменту дитина сидить без цих двох зошитів
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляЕдиная страна!
за зошиты какие
Кажу ж, я гроші не збирала, дала реквізити продавця
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Я про це написала, кому ворушитись. Але винуватих не буде, тільки купа емоцій і шуму. Можна ще у продавця уточнити, чи всі і в повному розмірі гроші здали і чому некомплект.
Все прийшло в повному обсязі
Yellow berry• 15 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Як це у яжемами дитя аж тиждень без зошита, не порядок. Я просто втомилась від тих десятків повідомлень у батьківських чатах, дискусій і нервів. Тому купила б, бо з тими батьками і вчителем не останній день бачимось. І більше на таке не погоджувалась, хай кожне саме собі організовує. Але ситуації не знаю, можливо Ви принципово не згодні витрачати навіть гривню, якщо не винні в даному випадку.
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
То есть принципиально мама держит ребенка без зошитов, а автор не должна быть принципиальной.
Кому это нужнее?
Любви вам!• 15 сентября 2022
Да блин, виноваты родители, точка.
Прийти забрать впадло, еще и кто то виноват. Я вшоке.
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляНаездница
У нас бы при подобной ситуации родитель-закупщик описал бы ситуацию в чате. Мол так и так, купила за свои, отдала учителю, теперь оказывается некомплект. Как решим данный вопрос?
Пусть все проверят у себя комплектность, и если это некомплект от продавца (а на почте не проверили), то давайте скинемся на доукомплектацию.
Вы не должны нести финансовых последствий что что-то пошло не так, когда Вы организовали закупку для класса. Все понимают, что Спихнуть закупку на другого - проще, чем купить самому.
Купувала не за свої, я тільки замовила. При отриманні все звірила, вчительці в клас віднесла, розклали. Я замовляла не на весь клас (вони замовляли ще в червні) а на 10 дітей. Всі забрали в той же день, як я принесла, то буда п‘ятниця і діти в понеділок мали вже бути з зошитами. Всіх спитала, ніхто лишнього не брав
Yellow berry• 15 сентября 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Кому это нужнее?
Не перегинайте, про повинна не писала. Поки ми тут коментуємо ситуація не змінилася. Винних нема, зошитів теж.
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Вот скажите, я мама- оплатила именно вам за тетради. Отдала вам деньги. И теперь ни денег, ни тетрадей. Почему я должна страдать? Если вы не хотели покупать не надо было. Но если взялись- организовывайте все до конца.
Відповім, хоча не мені написали. Мені нічого не платили!!!
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Винна вчитель, яка віддала на вахту зошити. Потрібно було з рук в руки віддавати батькам, ще б на коридорі ті зошити поклала. Погано, дуже погано організований процес закупки. У нас зошити закуповує одна мама і роздає вона - в такий то час під школою, кому не вийшло - забирає в неї вдома
В нас все що закуповували на клас, приходили і отримували в класі при вчительці. Ні по якім хатам ніхто не ходить. Зошити я отримала на пошті і в клас в цей же час віднесла. Якраз закінчився у вчителя онлайн урок. Я доперла цю коробку, а це на хвилинку 10 комплектів по 8 зошитів. Тут же повідомила батьків. Всі забрали в цей же день, бо дітям в понеділок вчитись. Всі в приватні мені подякували, тількі в цій мамі були проблеми, при тому з самого початку, вона затримувала оплату (4 дні) за’зку з нею не було, бо вона як виявилось поїхала в село, а продавець не хотів відсилати, поки не отримає платіж від всіх, Тепер ось це. Короче це перший і ОСТАННІЙ раз
Единая страна!• 15 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Ну а автору дела не должно быть до зошитов и до ребенка чужого. Это провтык родителей и учителя
Чучело-Мяучело
• 15 сентября 2022
Ответ для@dres Odessa
А зачем у вахтера оставлять?Почему не у учителя?
Прочитайте мій пост ще раз
Наездница• 15 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
тоді взагалі до Вас жодних претензій.
якщо вчителю було передано всі комплекти повністю, на цьому Ваша робота та відповідальність закінчена.
нехай та мама сама шукає, тим паче що і так всіх попитали чи не взяли зайвого, тобто допомогли з пошуком.
далі сама, люба, сама.