ЯНаПэПэ• 17 сентября 2022
Що ви готуєте з домашньої курки?
Доброго вечора.
Зараз проживаю в селі, і з м´яса тут в основному домашні кури.
Я вже наїлася курячого мяса, курячого бульйону з лапшою, тушеною картоплі з куркою, всі можливі супи з курячим бульйоном.
пробовала запікати ,не подобається,жорстка.тушена в сметані більш менш.
що ви готуєте з домашніх курей?
emerald_88• 17 сентября 2022
У мене часто немає такої розкоші, тому коли з´являється, то жалко використовувати на щось крім бульйону, адже він божественний з неї
А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2022
Хотела сегодня купить голошейку,4 кг = 520 грн.Та ну нафиг.Купила 2.5 кг телятины на эти деньги.
ЯНаПэПэ
• 17 сентября 2022
Ответ дляemerald_88
так, це дійсно так. спочатку тільки так і готувала, а зараз вже хочеться різноманіття
кнопкодав• 17 сентября 2022
Бульйон, а м´ясо в налисники. Якщо курка жорстка, то так мені найкраще.
emerald_88• 17 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Моя бабуся обсмажує їх шматочками, а потім складає в чугун і тушить на грубі.
120-120-120 (не худею)• 17 сентября 2022
Тушу в скороварці або бульйон. Але мені домашня курка не набридає
Лама_мама• 17 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ничего. Они жесткие и невкусные. Только с бройлеров
Да, после бройлеров домашняя кура не такая.
Резвая лошадка• 17 сентября 2022
В мене кури. Несушки чи як там. Так от коли приходить час, навіть бульйон не можу з них їсти(( одвернуло як від домашнього молока. Тільки з магазину. Ну як так? У дитинстві теж обожнювала бульйони домашні...
Ждун с Нибиру• 17 сентября 2022
Я бульйон варю.
А м’ясо щоб м’яке, то треба в скороварці готувати.
А якщо на плиті, то я його потім на млинці використовую або макарони по флотські
ЯНаПэПэ
• 17 сентября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я бульйон варю.
є скороварка, скільки часу готувати в ній?
ЯНаПэПэ
• 17 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
правильно, так хоть мяса поедите, а в курице половина костей.
ЯНаПэПэ
• 17 сентября 2022
Ответ дляil-mari
а я петушка сегодня нацелилась-2 кг-380, пошла тоже говдины купила..
какой кошмар, этот петушок на семью из 4 человек на раз покушать. я варю курицу кг, а потом с лапшой. на нас 4рых, с 2 кг курицы остаются только кости и шкура.
Тут надолго• 17 сентября 2022
Підливу з овочами, або запікаю в рукаві близько 3-4х годин, вона тоді м´яка
ЯНаПэПэ
• 17 сентября 2022
Ответ дляТут надолго
а з якими овочами?
а рукаві на якій температурі?
Тут надолго• 17 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
а з якими овочами?
а рукаві на якій температурі?
Підлива з морквою та цибулею.
А в рукаві в духовці вогонь нижче середнього, друга полка з низу, періодично перевертаю її. Готовність перевіряю, тим що м´ясо відстає від кісток. Вона наче розсипається. Так навіть на святковий стіл готую
Ждун с Нибиру• 17 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
У мене Мулінекс. Є програма тушіння. 50-60 хвилин достатньо
Аноним Анонимыч• 17 сентября 2022
Ріду кусками, мариную (сіль, перець, коріандр і сумах), спочатку обсмажую намсильнлму вогні до коричневого кольору, потім складаю в гусятницю, заливаю водою і в духовку. За пів години до готовності додаю трохи підсмажену цибулю+моркву. Ну і лаврушку. Все. Але тушу так, щоб від кісток відставало м´ясо))