ШанельКуКу• 18 сентября 2022
Якби вибрали Порошенка-чи була б війна?
Що будо б по-іншому?
Українська Мрія• 18 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Зачем укреплять армию? Можно потихоньку расформировать,пофиг что идет война
Это просто преступление против своего народа
БершкомангоЗар• 18 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Было бы, как с Донецкой и Луганской областями. И мы бы попрощались не только с Крымом, но и Херсоном и ещё куском Украины. Ракеты бы везде не летали. Он бы с Россией договаривался, как и все политики, которые у корыта крутятся все эти годы, сменяя друг друга. И остался бы Порошенко - это никогда бы не закончилось. Так хоть есть шанс.
Кто вам эту чушь на счёт порошенко вбил в голову???
ГейСюда• 18 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Путин напал, а Порох виновен??
У вас логика - 0
Згодна, логічніше було: Порох здав Крим з ЛДНР, путіну стало замало і він ще напав, думав що Порох ще щось там надипломатить та домовиться з ним і віддасть ще півУкраїни, а Порох не віддав, бо не при владі просто був, тому і не винен
Мост_Устал• 18 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
А вы забыли как Порошенко, втупив в должность, обещал закончить войну на Донбассе за 10 дней?
А что он должен был сказать?
Что пришел денег украсть на войне?
Из ДОМа-2 Я• 18 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Скажу відверто - Порошенко не такий святий і прекрасний як ви про нього думаєте, по нормальному його б посадити треба за все що він накоїв. Путін до речі його любить, звав до себе ховатися коли війна почалась. Та й такі як Медведчук при Порошенко почували себе прекрасно, і не тільки почували, але ще й активно робили агентурну роботу для повної окупації України росією
Не маю такої інформації, але Медведчук дійсно є лакмусовим папірцем.
Бавовна• 18 сентября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
ну, той безсовісний Кривонос зірвав зутріч десанту, а може і з самим Шойгу в Гостомелі, тепер нехай відпровідає, до суду його!!! (хто знає про що це, розуміє мій сарказм).
Вообще не приветливый господин Кривонос.
Краматорский аэропорт наглухо полгода держал,там русской десантуре тоже не обломилось в 2014.
Счастье_же_вот_оно• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Не можем, к сожалению...((( А воевать пожизненно, с запретом выезжать из своей страны - это мы можем?
Можемо і робимо. Обмеження тимчасові, що розуміє будь-яка адекватна людина.
СиренаФеоктистовна• 18 сентября 2022
Ответ дляНепонятно
Та ви що, все так знаєте як було б!!! Провидиця мабуть!!! Я просто офігіваю як ще не дошло до багатьох. І я за незалежну Україну! Яке ви маєте мене , українку, відправляти в іншу країну????
Чи ви думаєте мовні питання то все просто так було - все робилось щоб нас розсварити! Якби були російські школи , якби було дві офіційні мови в Україні , було все по-іншому!!! До мене довго не доходило, не вникала довго. А почала - так прозріваю просто!
а не пішли б ви з російською мовою та російськими школами в ... рашу.
Полиэтиленовый привет• 18 сентября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Боневтик невспиг
Это всего лишь ваши предположения
Укуси меня• 18 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тем, что имперские интересы Британии нам более выгодны, чем имперские интересы раши. Пример обоих Корей нужно приводить?
А какое будущее будет у Украины в этом аспекте? Боюсь, что даже до Индии, нам будет очень и очень далеко...
Телефон Рубика• 18 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
З цим погоджусь, але не вважаю, що він зробив все, що міг, був занадто млявий на міжнародній арені, ті ж мінські домовленості бомба уповільненої дії.
я так розумію, що захід боявся ядерки і реакції путіна, тому у Порошенка не було варіантів, або так, або ніяк. йому не допомагази зброєю і не дали вигнати рашку ще тоді.
Непонятно• 18 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
А Вы думаете мы за Россию на майдане были? Да за Украину! Сильную и независимую! А не такую как беларусь, сербия, венгрия и т.д.
Звісно за Україну, я сама була тоді на майдані! ми хотіли як краще, ми ж не знали правди, і що за цим стояло
Запасная спина• 18 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Була б окупація пів України, гетьман сивочолий би залишив від України Галичину, і домовився з путіним не чипати його, а все інше б здав, як здав Донецьк з Луганськом та Крим. Через таких як Порошенко і почалась ця війна
Якраз Порошенко відбив частину окупованого донбасу, коли став президентом. Якби не зайшли регулярні війська рф, то відбив би повністю.
Українська Мрія• 18 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Путин напал, а Порох виновен??
У вас логика - 0
При том, что порох отбыл свой и не сбежал и не сдал. Но почему то этого уже не помнят
ЧукИГеки• 18 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Что за ’методички’ через пост в этой теме? Если что, у меня нет телевизора более 10 лет. Писала из личного опыта. Я не являюсь его поклонницей и не говорю, что хотела бы его вернуть и т.д. А констатирую факт, что моя семья и знакомые за время независимости Украины при нём жили лучше всего. Жили хорошо. Вот и всё.
Вы бы еще повспоминали как ваша семья при царе жила...
Из ДОМа-2 Я• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Воевать пожизненно никто не будет, это никому не надо.
Антонина матушка• 18 сентября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
якщо ви за Україну, то повинні розуміти, що якби не майдан, такої б країни вже не існувало.
скажіть чесно, ви не прихожанка московського патріархату? в мене просто двоюрідна сестра дуже віруюча і з МП, вона останнім часом стала один в один так як ви говорити, при чому це не її думка, це їх батюшка таке на всіх проповідях вливає. тому питаю серйозно.
Если бы не майдан и Войны бы не было
Тамбовский мел• 18 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
100% можливо.
Ви що не чули, що путін сказав, що він зараз Пьотр перший і прийшов час збирати землі. Війна би була все рівно, тільки зараз наші хлопці захисники та захищають свою рідну землю Україну, в іншому випадку, якщо б Україна прогнулася під рашку ми були би як Беларусь і путин зробив би наших хлопців оккупантами і послав на війну проти Молдови, стран Балтії, Польші.
Невидимка Майя• 18 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Как Порошенко мог сдать Крым, если он стал президентом только через несколько месяцев после ’присоединения’ крыма к раше?
Укуси меня• 18 сентября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ничего не может быть более постоянным, чем временное... Снимите уже розовые очки, наконец...
Борец за справедливость• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Ну неужели Вы до сих пор не понимаете? Не для того эта война затевалась, чтобы она ’перемогой’ закончилась... Кураторам это крайне не выгодно, им нужно, чтобы украинцы на своей территории и своими ресурсами, ослабляли армию рф на постоянной основе...
Россию вынудили напасть???
Счастье_же_вот_оно• 18 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Плохо то, что умирают наши люди, земли пустеют, какой смысл в победе, если украинцев не останется???
От чого в дві світові війни люди захищалися, а не лапки догори підіймали? Ви ж досі є, і українці завжди будуть.
СиренаФеоктистовна• 18 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Если бы не майдан и Войны бы не было
откуда такие ... умные только беруться...
СМСница• 18 сентября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
То чим для нас погано, що армія рф буде послаблена? Це чиряк, який заважає планеті. Географічно, нажаль, саме Україна і є тим плацдармом, який має захищатися. Ми ж не можемо землю перенести в Австралію
Вы серьезно? Вы готовы годами жить в войне, лишь бы ослаблять армию россии?
ЧукИГеки• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Значит будем ослаблять. А поборникам руZкого мира-чемодан-вокзал-мордор

Невидимка Майя• 18 сентября 2022
Ответ дляСМСница
А у нас есть выбор? Какой?
Непонятно• 18 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Если бы не майдан и Войны бы не было
Невже є ще здоровий глузд на форумі
Телефон Рубика• 18 сентября 2022
Ответ дляБорода
Вы уверены что тут все с восточной?
ті хто за яника пишуть, то або звідти або з росії пишуть. тому впевнена. в нашому місті таких немає взагалі.
СМСница• 18 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
А ещё фраза была - мы на переговоры не идём, и так быстро все закончим ((
Уходя дверю не хлопать• 18 сентября 2022
Ответ дляАноним-ка
Думаю, через свою недосвіченість для цієї посади, відсутність досвіду, десь наївності Зе все таки вірив в адекватність путіна і росіян загалом, думаю що то лише нагнітання, бряцання зброєю, є ж міжнар закони, міжнар спільнота, договори та меморандуми і т.ін.
Але, не сталося як гадалося, зараз пелена з очей впала остаточно.
Може йому допомагало оточення не прислухатись до голови ЦРУ ,що спеціально приїхав повідомити,Може так треба було щоб ми були зовсім не готові , а також спеціально розмінували Чонгар за місяць до війни ( терміново) Подивіться відео як Верещука шатли пускала в Крим У мене більше питань ніж відповідей