Престидижитатор• 20 сентября 2022
Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?
Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Ви і воюйте! Чи ви вже на фронті? Чим ви краща за моїх синів, тим, що жінкою родились?
а потім ми дивуємься звідки беруться ті чоловіки з топових тем, через таких мамаш, ганьба, сподіваюсь і нюху вашого не буде в Україні
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
То що там з вашими синами, вже на фронті? Чи звідки така корона раптом?
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
так, на фронті всі нормальні чоловіки
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Продукти дорожчі, особливо овочі-фрукти.
Таких цін як в нас майже немає.
Виплат таких теж.
Поїхати десь потягом - 50 євро година їзди на одну особу. Така собі поїздочка в справах десь у велике місто, ту ж столиц наприклад.
А сидіти вдома весь час не будеш, то лікарня, то джоб сентр, то садочок і так далі.
Сходити десь на аттракціони - одразу мінус 150 євро.
Будь яки розваги для дітей, розвивашки - усе дуже дорого, один візит буде від 30-50 євро.
Тож не рахуйте чужі гроші.
Таких цін як в нас майже немає.
Виплат таких теж.
Тож не рахуйте чужі гроші.
Какой джоб центр? Я про Ирландию! Продешевили вы, переезжайте пока места еще есть)
Сиренькая• 20 сентября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
У вас напевно донька? Чи я погано роблю, що бережу своїх дітей від війни? Чи не так має діяти кожна мама? Якщо захочуть йти захищати Батьківщину - ніхно їм не заборонить. Але то має бути їх вибір та бажання, а не примусова мобілізація.
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
я написала правду, видно очі коле
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Вас забыли спросить)
Я сама мама сына, правда очень маленького, но на войну он бы пошел только вместе с шоблой которая к корыту прильнула, а любого кто попробовал вы его отправить туда, я бы очень четко об этом проинформировала 😈
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
так, на фронті всі нормальні чоловіки
Нормальні чоловіки на фронті, а діти ще чоловіками стати не встигли. І не треба дітей туди гнати, поки є старші покоління.
Ответ дляСиренькая
Все вы правильно делаете
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
вашему сыну сколько?
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
змаличку прячете під мамкину юбку
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
вашему сыну сколько?
мій син воює з 14 року
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
вашему сыну сколько?
Старшому - 30, він на фронті, молодшому - 10, він зі мною.
А чого питаєте?
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Софка Ротару тоже так думала, когда великовозрастного сынка и внучка пыталась переправить за бабки
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
А хто по вашому виплати по безробіттю робить в Ірландії?
В рот не ложи• 20 сентября 2022
Кума сиддит с детьми и мамой только из-за пособия и из-за того, что работать впадло.
Khmelnichanka• 20 сентября 2022
Тому що не бачу безпечних регіонів в Україні.
Зараз закордоном ми живемо в дуже скромних умовах, та й психологічно особисто мені досить важко тут, та діти засинають і прокидаються без тривог і сирен.
І це головне.
Виїжджали не із зони бойових дій, але місто - на Сході, прифронтове.
Хтось вважає його безпечним, хтось - ні, моя ж думка наразі незмінна: війна - по всій Україні (((.
Тому...
І це головне.
Тому...
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Вы в Ирландии? Ну расскажите про выплаты
Фрося_Бурлакова• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Все вірно вам казали. У Львові порядок. Москалі роками туди боялись їхати. Та що казати, вони і зараз бояться Львів рухати. Бо це як у вулик залізти, самоубійство. Там завжди була дуже чітка та єдина позиція щодо державності, національності та самоідентифікації.
А з малоросами їм приємно возитися. Де треба на жалость нажмуть і про мижебратья нагадають, а потім нагадають як в совку добре жилося українцям та росіянам поряд. Але один нюанс, українців винищували і після другої світової, і під час розквіту срср, просто втіхаря і без війни. Це ніколи не пробачать на заході України.
Тому якщо б така позиція була по всій території, не було б ніякої війни.
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Що саме?)
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Так кто про единую Украину говорит?
Я живу в Днепре, город никогда не был проросийский и не кричал мыжебратья. Не думаю что Херсон кричал что хочет в рашку, кто их спрашивал?
В теме всё поделилось на хороших людей с запада и плохих с востока и юга.
Неужели полгода войны не показали что рашке не нужен повод чтоб напасть???
И рассказывать что это не ваша война это предательство. Хорошо жить под Европой а не когда фронт с 3 сторон?
бифидобактерияЖоржик• 20 сентября 2022
Війна не закінчилася, щоб повертатися, та навіть, якщо і закінчиться ближчим часом, в Україні перспектив не бачу. Тут можу повноцінно працювати, діти вчитися, чоловік теж пізніше приїде
Фрося_Бурлакова• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Ото фантизия🤣
Скабеева рассказывает сколько раз в день сирена в западной Украине?
’повыезжали в Европу на пособия, сдав при этом свои квартиры по баснословным ценам’- ваші слова
’Повыезжали в Европу на беженские пособия, сдав при этом свои квартиры втридорога.’ - скабєєва.
Молодець. Сідай 12. Ось так вам мозги і вимивають 9 рік.
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Я лично снимала 1к квартиру за 18 тыс в месяц во Львове, сказать в каком районе? И это не центр, это край города, за ним уже село.
Или норм цена???
Хозяйка была в Польше
Причём тут что говорит скабеева? Я говорю что видела лично
Или норм цена???
Хозяйка была в Польше
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляМамулька
Який регіон по-вашому сьогодні безпечний?
Новини читаєте?
Читали про те, що раша планує цього тижня приєднати ’лднр’ до себе і шантажує ядеркою?
Може ви така розумна ще й знаєте коли війна закінчиться? То ви нам напишіть і ми на цю дату квитки візьмемо.
Новини читаєте?
к зиме!
Мамулька• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
к зиме!
ага, особливо з сьогоднішнім звернення пуйла
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Никто не будет гнать, просто нужно начинать работать и снимать за свои.
Я не понимаю тех кто сейчас уверен что останется, а почему раньше не переезжали?
Раньше надо было рабочую визу по многим странам получить, показать опыт работы, язык знать, да что по многим, по всем!
Выезжали умные, ну или те, кто мог работать, имел хоть какое-то, пусть и рабочее образование или руки не из Ж...
А сейчас халява!!! Ну кто до войны мог просто так поехать в Англию или Канаду, или Штаты...
Так что ответьте себе, почему

Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Я несправедливость не люблю, Вы считаете что на юге и востоке меньше похоронок? Полные кладбища с флагами. В сёлах так вообще всех подряд забирают, практически нет мужиков.
Просто кричать что это не ваша война это гадко и несправедливо, страна одна и мы тоже не звали рашку
Вот и неправда! Читайте настоящие сводки от МО.
Западные области больше кошмарили мобилизацией!
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Боже
що ви несете, для чого? Як ви вже задрали, у Львові пачками щодня хоронять, Львів всім містом волонтерив 24/7 відчіпіться вже від того Львову
Чи це ви прийняли і переправили в перший місяць зимовий і тривожний 4 млн біженців? Яким чудом це сталось не скажете?
що ви несете, для чого? Як ви вже задрали, у Львові пачками щодня хоронять, Львів всім містом волонтерив 24/7 відчіпіться вже від того Львову Чи це ви прийняли і переправили в перший місяць зимовий і тривожний 4 млн біженців? Яким чудом це сталось не скажете?
не только Львов, а и Дрогобыч, Стрый, Ужгород, Мукачево, Хуст, Ивано-франковск и т.д....
Реально задолбали!!!!!!