Престидижитатор• 20 сентября 2022

Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?

Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Калёва Замалёва• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Норм бизнес наши построили на доброте европейцев)
Я не могу понять как получая 550€ можно покупать кофеварки, велосипед, ноутбуки. Она в ломбарде работает?

Сиренькая• 20 сентября 2022
У мене 2 сина. Намагатимусь залишитись за кордоном, якщо війна триватиме. Не хочу аби вони йшли воювати коли виростуть.
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Я сиджу в Україні і моє маленьке місто, яке не йде в ніяке порівняння з Дніпром, тільки в перші два тижні прийняло 150 тисяч. І так само стало чи не найбільшим гуманітарним і не тільки хабом. і так само з перших днів приймали і біженців, і донатили, і волотерили, і добровольці в чергах у військкоматах стояли. Ба більше, вже після обіду першого дня наш загін добровольців був під Києвом і брав участь у боях разом з тероборонівцями Ірпіня. Так що дійсно не триндіть
Ращницу сказать??? Эти все люди не переправились а живут в городе, работают в городе, люди им помогают. И многие остануться, как и в 2014 остались до этого дня, так как возвращаться некуда.
Не надо мне тут писать про русский мир, я ни одного слова не написала что не надо защищаться
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
То немає кому доказувати, вас не зрозуміють бо ваш опонент мізинцем би неповорохнув і вважає вас або лохом, або такою яка це робить заради якоїсь наживи
Мариш_ка• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Мене аж коробить, той Львів як кістка в горлі, хоч хтось задумався хто прийняв, якими коштами, якими силами? Обігрів, нагодував, відшукав, вилікував, переправив 4 млн на хвилинку!!! Населенея Львову 900 тисяч.
а у Франківську від сили 200 тис. населення, це разом з приміськими селами. З першого дня тисячі фактично голих-босих, люди тікали в чому були.... ніхто на вулиці не ночував, ночами люди чергували, приймали, приносили, розподіляли... і все одно ’кормільцям’ не вгодили
gizma2019• 20 сентября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Запросто, если жильё и еда бесплатно
Мариш_ка• 20 сентября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
я написала, як думаю, там пристрояться одиниці
ще раз, як і де пристрояться внутрішні ВПО вас не хвилює?
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Ну например подруга в Ирландии рассказывает, что они все там клянчат. И велики и детские шмотки/дорогие игрушки, самокаты, даже планшеты. И им все дают
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
А кто должен за вас воевать? Другие холопы, да? Или вы тут уже все распродали и свалили?

Мамулька• 20 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Получается так, а вопрос ваш не мне надо задавать
я й не вам питання задаю,
просто тут багато розумних розказують кому в які небезпечні райони треба повертатись
Сиренькая• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Ви і воюйте! Чи ви вже на фронті? Чим ви краща за моїх синів, тим, що жінкою родились?
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Вы тоже решили мне ярлыки вешать? Не надо, я знаю что я лично делала и делаю для переселенцев и фронта. По-этому лечить меня не надо.
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
А что не понятного? На взрослого+ребенок получается больше 1000 евро в мес. Жилье бесплатно. Шмотки или гуманитарка или копеечные магазы. Вот так и собирают.
Маячня якась. Це ж як треба жити, щоб з тих копійчаних виплат можна було щось зібрати.

Друге питання що чому вона мала б це приховувати і чому вас це так дивує?
Коли в Україні заощаджують та відкладають коши - це вас також шокує?
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Так шо все распродала или ждешь, чтоб чужими руками все разгребли? Фумля...рвотный рефлекс от таких
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать

1300 евро в міс-копійки, якщо без значних витрат? Ну тут у неї 860 грн було..
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Це скільки вона дітей має, щоб отримувати 1300? І які на них витрати відповідно?
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Та я знаю, мій чоловік не міг з відрядження з Києва виїхати, зустрів дві сім‘ї на вокзалі, діти взуття погубили, босі зима, він заплатив за бус 45 тисяч чоловіку який завіз на газельці їх до Львова, 13 людей він привіз чужих в нашу хату серед ночі, я зранку дітям взуття шукала, все закрито, всюди кіпіш. Це маааанюсінька частинка того що ми робили
Мариш_ка• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
те що ви сприйняли на свій рахунок - то лиш ваша проблема, а от чого - то ще цікавіше) І у нас станом на сьогодні лишається тільки офіційно зареєстрованих біля 100 тис., не рахуючи постійний потік транзитний. І третина з них ще в липні місяці заявили, що планують тут осісти. і ще раз, порівняйте Дніпро і Франківськ. Будемо далі мірятись?
вентиляторная• 20 сентября 2022
А я считаю, что это даже хорошо. В моей сыере и так был дефицит кадров. А теперь будет вообще атас.

Nuisance• 20 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Никто не будет гнать, просто нужно начинать работать и снимать за свои.
Я не понимаю тех кто сейчас уверен что останется, а почему раньше не переезжали?
Ну потому, что раньше нужен был work permit, даже если работа была в субарктическом климате, на загрязненной территории в поселении , в котором живет 200 чел.
Мариш_ка• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
так і ви не лікуйте інших, перші ж почали
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Ну так і ви не розказуйте що всі кругом недостойні, а ви ангел
Nuisance• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Так сидимо. Але щодня теми ’Чого ви там сидите, повертайтеся’.
Вам без нас скучно?
Заздрісно.
Мариш_ка• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
неправда, ви виїхали за соціалом, а хату здали за тисячі - і не інакше
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
на взрослого 800+ребенок около 400+какая-то надбавка...я особо не вдавалась в расчеты, запомнила только общую сумму. тратят только на продукты и иногда проезд в соседний город. даже за садик не хочет платить. базовые продукты +- как у нас, только мясо/яйца дорогие
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Та і ще отримувала доплати від держави😂
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляNuisance
Заздрісно.
Ні, це щось інше. ’Я стражденна, і ви їдьте сюди, постраждайте’.
Оно пишуть, що оренда в Києві рости почала, багато повертаються.
Може вони думають, що ті, хто повернеться, мішки грошей привезуть?
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Продукти дорожчі, особливо овочі-фрукти.
Таких цін як в нас майже немає.
Виплат таких теж.
Поїхати десь потягом - 50 євро година їзди на одну особу. Така собі поїздочка в справах десь у велике місто, ту ж столиц наприклад.
А сидіти вдома весь час не будеш, то лікарня, то джоб сентр, то садочок і так далі.
Сходити десь на аттракціони - одразу мінус 150 євро.
Будь яки розваги для дітей, розвивашки - усе дуже дорого, один візит буде від 30-50 євро.
Тож не рахуйте чужі гроші.
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
зато флажок України на аватарці?
gizma2019• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Вы сколько своих 18 Ти летних сыновей на войну отправили?