Будьте осторожны в своих словах и ни доли сомнения!!! Затопчим их морально. В каждой теме куча рашаботок привалило
Тогда им надо не нас читать, а заявление Гитлера 13 января 1943 года.
После того, как нацистам наваляли на фронте и Германия понесла огромные потери, фирер объявил о всеобщей мобилизации.
Текст речи Гитлера с некоторыми вариациями они уже услышали утром.
Последствия - в учебниках истории.
хай готують місця на кладовищах своїм дорогим мужчинам. хотіли України? хренуськи вам!
мобілізація,закриття кордонів, смерть в Україні,назад в пакеті на рашу.
так вам і треба. щоб кожна з вас вила до кінця життя з жаху і болю.
Перевод:
пусть готовят места на кладбищах своим дорогим мужчинам. хотели Украины? хренуски вам!
мобилизация, закрытие границ, смерть в Украине, обратно в пакете на рашу.
так вам и нужно. чтобы каждая из вас выла до конца жизни из ужаса и боли, не имея ни детей,ни мужей,ни внуков. за смерти наших невинных людей.
очень хорошо что все это происходит на ретроградный меркурий. скоро вам придет полный конец. перплюнуть законы вселенной невозможно. эти даты - начало войны,мобилизации точно наша разведка диктует пуйлу ,ибо более неудачных дат и вообще времени придумвать было невозможно. там точно кто-то за нас.потому что хуже дат уже придумать нельзя.
Перевод:
Тю ви які злі
тре щось корисне писати рашистам.
Як здатися в полон
Україна поважає міжнародне право, тому окупанти мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84.
Потім військовополонені РФ мають виконати всі вимоги українських військових.
Кому потрібно здаватися в полон:
Збройним силам України;
Силам територіальної оборони України;
Національній поліції України;
Службі безпеки України.
Як правильно здатися в полон, якщо ти один:
Відкинути зброю убік.
Стати прямо.
Підняти руки вгору.
Також зійде білий прапор (його можна зробити своїми руками – просто відірвіть верхню смугу від російського триколору).
Гучно кричати “Здаюся” (можна російською, її в Україні розуміють).
Як правильно здатися в полон, якщо вас група чи цілий підрозділ:
Скласти всю наявну зброю перед собою на далекій відстані.
Стати прямо перед військовою технікою. Вона має бути заглушена (не в бойовому положенні).
Як переговорник для повідомлення українських військових про бажання здатися в полон приймається як мінімум офіцер. З білим прапором та без зброї.
Військовополоненим надаються такі гарантії:
Амністія тим, хто добровільно здав військову техніку та склав свою зброю.
Телефонний дзвінок рідним та близьким.
Що буде з військовими після полону:
Після закінчення війни військовополонених звільняють: вони повертаються до своєї країни.
Жоден із військовополонених вже не може бути використаний на дійсній військовій службі.
Усе конфісковане майно (гроші, цінні предмети) повертається військовополоненим.
тре щось корисне писати рашистам. Як здатися в полон
Кому потрібно здаватися в полон:
Збройним силам України;
Силам територіальної оборони України;
Національній поліції України;
Службі безпеки України.
Відкинути зброю убік.
Стати прямо.
Підняти руки вгору.
Телефонний дзвінок рідним та близьким.
Що буде з військовими після полону:
Tayano4ka_Tayano4ka• 21 сентября 2022
У них один способ выжить - выходить на протесты. Наших тоже много погибает
, но наши мужчины защищают свою страну, землю, людей. А они за что будут погибать? За Путина? Это такая тупость. Хотя 80% там тупых, ограниченных людей. Хотя и людьми их назвать сложно. Биомасса.
Ответ дляVikolette
Последствия - в учебниках истории.
А как раз в начале 44-го и союзники подтянулись и открыли второй фронт. Скорее бы и нам помогли!
Ответ дляVikolette
Последствия - в учебниках истории.
+100000000, і хай ваньки чешуть додому, поки ще встаньки
Ответ дляLyudaT
Тю ви які злі
тре щось корисне писати рашистам.
Як здатися в полон
Кому потрібно здаватися в полон:
Збройним силам України;
Силам територіальної оборони України;
Національній поліції України;
Службі безпеки України.
Відкинути зброю убік.
Стати прямо.
Підняти руки вгору.
Телефонний дзвінок рідним та близьким.
Що буде з військовими після полону:
Кому потрібно здаватися в полон:
Збройним силам України;
Силам територіальної оборони України;
Національній поліції України;
Службі безпеки України.
Відкинути зброю убік.
Стати прямо.
Підняти руки вгору.
Телефонний дзвінок рідним та близьким.
Що буде з військовими після полону:
добре,що ви сюди написали
якби цю інформацію на російській мові написати їм
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
а вы не думали,что путина уже давным давно нет? почему у хороших тарологов путин выпадает постоянно как мертвец? я например,предполагаю, и карты это подтверждают,что у него до 20 двойников. а самого уже давным давно нет. путин- это некий собирательный образ,как сталин.. если рашистам сейчас сказать,что путина нет - это провал..им же надо вождь. скотобазе нужен пастух. я например уверенна,что его его нет. а фамилии,кто это все творит,нам неизвестны. он там не один. и почему кабаева постоянно выпадает как вдова???? так что далеко не все мы знаем.