Оно само купилось• 25 сентября 2022
Выплаты Впо (Херсон)
Получили ВПО в мае. Сами с Херсона, находимся во Львове. Выплаты пришли один раз в июле за 2 месяца (4 тыс на человека)
Больше выплаты не приходили. Кто ещё сталкивался с таким, куда Обращаться?
А Я Самая Самая• 25 сентября 2022
Мне пришло один раз в июле 8 тысяч и все. Харьковская область. Пока жду
Купипупсичек• 25 сентября 2022
Вибачаюся. На роботу йдіть. Теж ВПО, Маріуполь. Працюю з першого дня в Мукачево . Чоловік в ЗСУ. Аж соромно читати ці вже теми((( 2є дітей в мене. Меншому 3.5 роки. Садочок ,школа,сусіди допомагають.
Оно само купилось
• 25 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
Ніде не написано, що ніхто не працює. Не читайте поміж рядків.
Майстерня домашнього текстилю• 25 сентября 2022
В цнап ідіть, там, де Ви оформлювали довідку і писали заяву на отримання виплати впо. Можливо, була перевірка, чи дійсно Ви проживаєте за вказаною адресою, а Вас не було вдома.
Я під Франківськом, до нас приїжджали з поліції, перевіряли.
Оно само купилось
• 25 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую за відповідь. Нажаль, не вказали додаткову інформацію у запитанні(
Перевірка була вдала(ми були вдома). Сам ЦНАП дуже дивний. Враження наче співробітники перший день вийшли на роботу. ’У нас не працює комп´ютер, ми не вміємо робити те і те, а що ви хочете, не треба до нас ходити і тп’. Навіть заяву на ім´я головного в ЦНАПі написали, що співробітники ну не надають жодної інформації. Нажаль, ще чекаємо відповіді.
Неутомимые шахматы• 25 сентября 2022
А мне ни одного раза не пришли никакие выплаты не впо не едопомога
Оно само купилось
• 25 сентября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это очень печально, если Вы действительно нуждаетесь. Необходимо писать /звонить в соответствующие инстанции. Е-допомогу тоже с трудом но добились спустя 5 месяцев.
Marina 6256• 25 сентября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
А вы впо когда оформляли? Через дию?Мне тоже ни разу не приходило.
Утка_в_тапках• 25 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
А де написано, що автор не працює ? І до речі , я вам більше скажу - кума ВПО з Херсону , працює вчителем онлайн , з липня зарплатні не було. І весь колектив мовчить . Якось так