Cамая умная• 26 сентября 2022

Мешканки Козачої Лопані віддали дітей в російський табір. Дітей нема.

Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.

Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело: https://censor.net/ua/v3369546
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.

Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.

"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.

Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.

"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.

У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело: https://censor.net/ua/v3369546

-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляТамилa 1
Що ви мелете ? Який підвал , куди кудись подалі ?
Постанову читайте. Не так страшні зовнішні вороги, внутрішні вороги набагато гірші.
Під час повітряної тривоги в школах ЕВАКУЮЮТЬ ДІТЕЙ В ПІДВАЛ. Ви не знаєте, як це називається в офіційних документах? Це не прогулянка в підвал, це евакуація.

Tatyana_1975• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
Почему-то мне их не жалко...
Їх не шкода, а ось дітей дуже
Masushki2• 26 сентября 2022
Ответ дляdarya2108
Вот мне интересно, те кто пишут, пусть сами разбираются, пусть детей не возвращают, вы в своём уме вообще? Вы понимаете, что речь идёт о несовершеннолетних гражданах Украины? Что это уголовно наказуемо? Конвенция о правах детей, ювенальная юстиция, не, не слышали? Если мамашки не могут защитить своих детей, пусть погибают? К такому правовому европейскому государству мы стремимся?
Издевательства и убийство военнопленных , не , не слышали ?
Насилие и убийство мирных украинцев ,не ,не слышали ?
Захват территории независимого государства , которому обещали защиту в случае сдачи ядерки , не , не слышали ?
Вы что хотите доказать ?
Что хоть кто-то здесь может доверять хоть одному русскому дураку, пришедшему убивать наш народ ?
Тамилa 1• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-
Ваше улюблене хобі-все перекручувати , я це вже вивчила .
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляТамилa 1
Вивчіть Конституцію, закони почитайте.
Зараз багато нових законів приймають, антиконституційних і антинародних.

То може і спадуть ваші рожеві окуляри. Зараз ви вважаєте, що такого не може бути, бо не може бути ніколи. Я дала ссилку на постанову, на офіційний сайт, першоджерело. А ви фігню якусь пишете, свої почуття, а не аргументи.
Filomena• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-
Це не закон, а постанова кабінету міністрів.

Я впевнена, що дітей в Україну не повернуть. Не для того їх дуже організовано вивозили. Можна сказати насильнно, примушували керівників дитбудинків за межі України вивозити дітей.
Коли українські волонтери організували для евакуйованих дітей санаторій в західній Україні - то дітей з дитбудинку туди навіть ненадовго не привезли. Проїхали повз - зразу за кордон весь дитбудинок.
Чому не повернуть? В чому підвох?
Вивезти закордон на забезпечення ЄС погана ідея? Хто міг гарантувати, що десь в Україні буде безпечно? Була можливість вивезли.
Хворих діток також вивозили. Це краще ніж перебиватися в країні, де війні?
Всі, хто міг в Європу виїхали, чим дитбудинки гірші?
JENYABEST• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Прошу не судить мамаш. Вы же понимаете что были обстрелы с двух сторон, оккупация?
Тоже вигею с комментов ...все уже отдали в лагерь теперь как то нужно найте девочек.. жах ..

alena2013• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-
Я прочитала, и что? Там такого в помине нет, как вы писали: ’ Дітей і батьків привчають, що евакуювати дітей в підвал школи - це нормально. А потім евакуюють дітей не в підвал, а кудись подалі. Батьки не знатимуть куди.
Багато дітей з українських дитбудинків уже евакуювали за кордон. І вже ніколи не повернуть в Україну’.

Про процедуру эвакуации детей нашими властями за пределы Украины писала вам выше. По вашей же ссылке и нашла.
JENYABEST• 26 сентября 2022
Ответ дляMasushki2
Вы что хотите доказать ?
Дарья писала о том что эти дети граждане Украины, а основная масса советчиц злорадствует и пишет что Украина не при чем пусть мамки сами разбираются...
darya2108• 26 сентября 2022
Ответ дляMasushki2
Вы что хотите доказать ?
А каким образом те деяния, которые перечислили вы, исключают то, что написала я? Это все преступления. Только по вашей логике пленных надо возвращать, а детей нет? И причём тут доверие? Доказывать будут в суде, если что.
Tata_F• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-
В Україні в березні написали цікаву постанову.
’Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану’
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/385-2022-п#Tex...
Дітей і батьків привчають, що евакуювати дітей в підвал школи - це нормально. А потім евакуюють дітей не в підвал, а кудись подалі. Батьки не знатимуть куди.

Багато дітей з українських дитбудинків уже евакуювали за кордон. І вже ніколи не повернуть в Україну.
Ви б спочатку самі прочли.
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Ви б спочатку самі прочли.
Таких документиків дуже багато останнім часом понаписували. Я читала і для вас посилання дала.
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляalena2013

Це я писала.
Ще людей привчають, що батьки ніхто. Що батькам навіть не варто супроводжувати дитину до класу.
Спочатку батьків не пускали в приміщення шкіл (хоча батьки є учасниками освітнього процесу). Тепер учнів не пускали в школи. Скоро вчителів не пускатимуть в школи. І кінець доступній освіті. Освіта буде тільки для найбагатших.
Tata_F• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-
Але здається, складання букв та слів в осмислений текст вам не притаманне.
Я вже зрозуміла, що у вас навкруги зрада, то щеплення, то ковід, то нуш. А тепер, нарешті, ’видбирання дітей’
Сама придумала, сама перелякалась ))))
adelanteris• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-

Звучит как узаконенный трафик.
Tata_F• 26 сентября 2022
Ответ дляadelanteris
Звучит как узаконенный трафик.
Цікаво, що ніяких підтверджень своїм словам вона не надає. Документ, на який посилається, нормально описує процедуру переміщення дітей, які знаходяться під опікою держави.
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Сама придумала, сама перелякалась ))))
Ви в курсі, що в Україні уже можна робити ковідні ’щеплення’ дітям з 5 років?
Спочатку добровільно, а потім дітей відбирати будуть якщо не зробите щеплення. А щеплень все більше і більше буде.
Не зря прийняли закон 4142. Прочитайте! Уже не треба письмова згода батьків перед щепленням. Прийдете ви в сад або школу забирати дитину - а ваша дитина вже обколота експерементальними вакцинами.
І батьків в школи/садочки не пускають, щоб батьки не бачили, що там робиться.
Люди довіряють своїх дітей покидькам, а потім плачуть, що з дитини познущались.

Згадайте незаконну додаткову поліовакцинацію: багатьох дітей в садочках і школах щепили без письмоої згоди батьків. Щепили навіть з письмовою відмовою-забороною від батьків.

Я, як противниця щеплень, на власному дочвіді і на досвіді однодумців переконалась, що ’педагоги’ - це тупі виконавці, які не читають і не знають закони, Конституція для них пустий звук. Єдине, що педагоги признають, це так називаємі ’правила’ - що їм скаже начальство, те вони й роблять. Їм посрати на закони і ваші права. Їм показуєш закон, зачитуєш статтю закона, а вони тупо повторюють: ’Ну і що, у нас свої правила.’
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Скоро держава кожною дитиною ’поопікується’ і ви не зможете захистити свою дитину від турботливої держави.
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Сама придумала, сама перелякалась ))))
Зато у вас все чудово. Люди подуріли. МОЗ на своєму офіційному сайті прямо пише, що зараз проводиться медичний експеремент, а вони ідуть і коляться. Наказ МОЗ України від 27.10.2021 № 2352 ’Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвих поправок до протоколів клінічних випробувань лікарських засобів, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)
https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz...
Читайте додатки.
Ви як про іншу Україну, в якій нема і не може бути зради.
Ви така наївна, як мала дитина:

Masushki2• 26 сентября 2022
Ответ дляdarya2108
А зачем вы пишете если все законные деяния в юриспруденции невозможны с противоположной стороной?
Это своеобразный цинизм , говорить о законах в стране, которая не чтит законов.
Masushki2• 26 сентября 2022
Ответ дляJENYABEST
Дарья пишет, что нужно обратиться в суд !!!
Правда ?
В суд ! чтобы вернули эту 13 летнюю девочку ?
-Ань-• 26 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Чому не повернуть? В чому підвох?
Чудова ідея: Україна позбувається дітей-сиріт, а країни, у яких є проблема старіння населення, отримує багато нових дітей.
Хто цих дітей буде повертати в Україну? Ніхто.
На початку війни захід України вважався безпечним, АЛЕ директор дитбудинку і волонтери разом не змогли залишити дітей в Україні. Був дуже великий тиск, щоб дітей пошвидше вивезли за кордон. І купа порушень з документами.
darya2108• 26 сентября 2022
Ответ дляMasushki2
Правда ?
Ок, мамашу на форуме обсудили, расходимся. Так лучше?
-Ань-• 26 сентября 2022
Просто так нічого не робиться. Кожна держава має свій інтерес. Коли масово, організовано і чітко вивозять дітей-сиріт (і не тільки сиріт) за кордон.
Masushki2• 26 сентября 2022
Ответ дляdarya2108
Чем вы более помогаете своим фиктивным беспокойством этой мамаше ,чем остальные ?
Так ?
darya2108• 26 сентября 2022
Ответ дляMasushki2
Так ?
Не менее, чем остальные в этой теме.
-Ань-• 26 сентября 2022
Скоро кожна з нас може опинитися на місці цієї мами. В межах України. Ви відправили українську дитину в українську школу, тому що довіряєте директору школи і педагогам. А дитину вам не повернуть.
Наприклад, в школу влучила ракета - виживших дітей вивезли, поранених по лікарням, цілих в безпечніше місце.
Батьки бігають шукають свою дитину. І не можуть знайти, тому що у всіх паніка, ніхто не знає куди увезли конкретну дитину.
Інший приклад, щеплення дітей від 5 років. В навчальний заклад приїхала могильна бригата, покололи майже всіх дітей без відома і згоди батьків (читаєм закон 4142). А у кого батьки заздалегіть написали відмову від щеплень - тих дітей увезли і не повернуть батькам (вилучення дітей за відмову від щеплень).
-Ань-• 26 сентября 2022
Педагогів перших нагнули, примусили зробити 2-3 щеплення. Тепер педагоги будуть нагинати дітей і батьків.
adelanteris• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Официальные документы и пропаганду нужно уметь читать между строк. Важно понимать не то, что написали, а чего недоговорили.
Ифигения• 26 сентября 2022
Ответ для-Ань-

Зрада зрадонька.