Cамая умная• 26 сентября 2022

Мешканки Козачої Лопані віддали дітей в російський табір. Дітей нема.

Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.

Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело: https://censor.net/ua/v3369546
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.

Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.

"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.

Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.

"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.

У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело: https://censor.net/ua/v3369546

Tata_F• 26 сентября 2022
Ответ дляБеточка
Шок. Не уявляю, що свідомі українці таке б зробили.
Місцеві в чаті впізнали жінку з двома синами й викладали її фото мирних часів. Вона там з дітьми під час чи то різдва, чи то щедрого вечора в костюмах відповідних.
При тому люди писали, що нікого не примушували, дітей відправляли з власної волі.

Басина• 26 сентября 2022
Ответ дляKika-6655
А разве только Буча, Ирпень? Еще и Мариуполь, а сейчас мы видим Изюм...
Ну, так. Там ’...’
illaria-k• 26 сентября 2022
Ответ дляCамая умная
я не розумію, навіть, якщо не дай бог так, то що, все, плюнути на дітей і по всьому? хай там в борделі і залишаються чи як? а якщо вони все-таки в таборі і їх можна визволити??????
когда ребенок попал в больницу с нервным срывом, вы поняли? Там сказано, что когда приехали забирать мамы детей, а этой мамы не было, ребенок подумал, что с мамой что то случилось.
Это было в начале сбора детей в лагерь, или когда детей уже забирали из лагеря? И почему все мамы поехади забирать детей, а эта мама не поехала?
Беточка• 26 сентября 2022
Ответ дляillaria-k
Певно, пізно проснулася. У відео звучить - проснулася 11 числа, нікого немає. Виїхали сусідів половина (руськомирних?), окупанти і жінки, що дітей в табір відпустили.
космея• 26 сентября 2022
Ответ дляСвята
А как можно в войну отправить ребенка в лагерь? Я уже молчу сторон в раше
В Херсонской области тоже детей отправляли в Псков.
Правда я не знаю вернули или нет.
И из Херсона в Джанкой возили, то этих детей вернули.
Беточка• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
Продалися за 30 срібняків. Коли ні совісті, ні сорому, аби лише безплатно.
svetlapanna• 26 сентября 2022
Бідні діточки( Боже, тут в мирний час ходила зі своєю дитиною, як квочка, ніякого табору, хоча були умови віддати до табору дитину до війни, але в мене страх таборів після пожежі у таборі ’Вікторія’ в Одесі..А тут..Немає слів..Боже, нехай діти повернуться додому неушкодженими та здоровими !

illaria-k• 26 сентября 2022
Ответ дляБеточка
Может русскомирные, а может испугались фронта?

Странно.
Она ни с кем накануне не говорила, и не знала, что будут ехать за детьми?
Т.е. связь какая-то была, если она узнала, что когда приехали, и ее не было среди всех, то у ребенка был нервный срыв и ее отправили в больницу.
Как то она это узнала? Т.е. всех детей забрали, наверное, а ее ребенок в больнице был и не понятно где сейчас.
Timasik• 26 сентября 2022
Что им делать? Ехать в объезд через Польшу и Латвию в рф, забирать детей.
Беточка• 26 сентября 2022
Ответ дляillaria-k

Странно.
Якщо орки спішно тікали, то мама могла і не знати. Дітей чекали 19.09, а втікали орки 11.09. Зв´язок міг бути з тими сусідськими жінками, що виїхали.
Майстерня домашнього текстилю• 26 сентября 2022
Ответ дляillaria-k
какого виснаження? Их не кормили, или нервное истощение? Что с ней случилось?
https://www.google.com/amp/s/www.stopcor.org/ukr/s...
Chakra• 26 сентября 2022
Отдали детей потому что надеялись что они уже в росии. Получился облом, детей не вернули и начинают плакать.
illaria-k• 26 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
не открылась ссылка, там какие -то символы.
какие слова в поиск задавали?
Oksana.777• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Навіть якщо і знайдуться тепер ще спробуйте іх повернути. Всі розуміють - це майже дорога в один кінець
Тут уже думаешь, хоть бы им не причинили вреда. Чем мамаши думали, ужас...?
Ответ дляillaria-k
какие слова в поиск задавали?
У Генічеську від виснаження померла дитина, яку окупанти вивозили на ’відпочинок’ до рф
У тимчасово окупованому Генічеську померла дівчинка, яку колаборанти возили на відпочинок до російської Адигеї, ймовірна причина смерті – виснаження

Надія Рогальська
Редакторка, аналітик

facebook
twitter
В окупованому Генічеську від виснаження померла школярка
На Херсонщині, у тимчасово окупованому Генічеську померла школярка, яку за сприяння так званої ’нової влади регіону’ відправляли на відпочинок до російського табору в Адигеї.

12-річну дівчинку поховали 27 серпня, про це повідомив ’Укрінформ’ із посиланням на інформацію директора Центру близькосхідних досліджень Сергія Данилова.

Відомо, що дитина погано себе почувала протягом усього шляху, але дорогою їй так і не надали своєчасної медичної допомоги.

Подробиці трагедії розповідає місцеве видання ’Новий день’. Моторошна історія сталась одразу після приїзду юних генічан з Адигеї. Саме цей суб’єкт рф окупанти призначили ’шефом’ для Генічеського району.

На початку серпня на запрошення керівництва російської республіки та за сприяння окупаційної адміністрації міста діти з багатодітних сімей Генічеська у супроводі декількох батьків на автобусах були відправлені на відпочинок до адигейського табору.

’Дивно, але батьки, які зовсім не турбуються за безпеку синів і доньок (у воєнний час!) таки знайшлись. Чи вони справді повірили у маячню окупантів про ’россию тут навсегда’, чи любов до дармового (поїздка і відпочинок відбувались за рахунок приймаючої сторони) переважила над всіма здоровими інстинктами, невідомо. Поїхали навіть діти з родин, які проживають у Генічеську біля самісінького Азовського моря, де можна відпочивати і відпочивати.

Днями відпочивальники повернулись. Живі-здорові – спитаєте? У тому то і річ, що не всі. За кілька годин після приїзду померла 12-річна генічанка. Дівчинка була дуже худою для свого віку і важила лише 20 кг. Виявилось, що в Адигеї вона перебувала у лікарні, а по дорозі назад у генічанки двічі зупинялось серце, проте до лікувальних закладів у Криму її ніхто не завіз’, – розповідають журналісти.

Просто в гугл введіть померла дівчинка з Генічеська і Вам видасть все по цій темі.
Filomena• 26 сентября 2022
Ответ дляasjaua
В каждой области такая история. С Рубежного-Северодонецка-Лисичанска тоже нашлись дуры отправили, воют теперь.
?
Не повертають дітей на захоплену територію?
Ого
космея• 26 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Не евакуювались, а потікали разом з окупантами. А тікали хто? Колаборанти.
Не обязательно, многие боялись, что при освоении, будет ’Мариуполь’.
У коллеги мужа свекры 8.09 выехали в Польшу через рашу.
У них дочь и зять в ЗСУ, позиция проукраинская.
illaria-k• 26 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю

Надія Рогальська
Редакторка, аналітик

facebook
twitter

бедное дете.
(((((
lisulya• 26 сентября 2022
Ответ дляillaria-k
Я так поняла, что остальные мамки выехали в рашу во время деокупации. А эта женщина не выехала и теперь попасть в рашу, искать этот лагерь ’медвежонок’ ей проблематично

Filomena• 26 сентября 2022
Дітей з Маріуполя декілька разів до таборів возили. Наче всі повернулися. Нічого не писали
Mavi• 26 сентября 2022
Ответ дляСвята
цього літа моя дитина тричі була в таборах, правда в інший бік від росії
illaria-k• 26 сентября 2022
Ответ дляlisulya
если ребенка забрали в больницу, то не факт, что потом вернут в лагерь, смена же закончилась. Да и школа началась, работает ли он сейчас?
Возможно в приют или распределитель отдали, если выписали из больницы.
космея• 26 сентября 2022
Ответ дляosna
Не судите,да не судимы будете. Вы знаете,как детям под обстрелами? По крайней мере,дети живы.
Когда детей отдавали, обстрелов не было.
lisulya• 26 сентября 2022
Ответ дляillaria-k
Вполне вероятно. В любом случае теперь ей нужно ехать туда и искать своего ребенка. А денег я так понимаю нет, это ж окольными путями нужно ехать. Ребенок поехал в лагерь даже без телефона, то есть без связи. В такое время. Ну блин, вроде и жалко мать, но ...
VIKYSIA• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Мені шкода дітей. З якими зараз може бути, що завгодно. А оцих мамаш… 😡😡😡
Новых родят
Натали-2011• 26 сентября 2022
В такой же ситуации и дети Волчанска (130 чел) уехали в лагерь, Стрелечье....
Irina-5d24• 26 сентября 2022
Ответ дляKsenia777
отдали чтобы дети были подальше от взрывов
нет лучше бы в них снаряд прилетел лишь бы не в раше дети были?
Самим с ними ехать. Жалко короыу кинуть, а ребенка не жалко отдать оккупантам? Сам факт: отдать в лагерь оккупанту. Да пофиг чем они это оправдывают. Разве что только под дулами автоматов детей забирали
lisulya• 26 сентября 2022
Думаю ей нужно в ЮНИСЕФ может какой обратиться.
Натали-2011• 26 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
Нет, добровольно
vihola• 26 сентября 2022
Ответ для@nn@tu
Кому ребенок нужен, ей или чужим дядькам?
О, вже не треба?
То не треба було лізти сюди, влаштовувати бійню і вивозити українських дітей.