Лорка-хлорка• 26 сентября 2022
Алименты с безработных
Если мужчина официально не работает, то алименты присудят со средней зп по региону или минималки?
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
А на что из имущества в первую очередь накладывают арест в случае неуплаты?
Тоска в носках• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
На все сразу
KaterionOK• 26 сентября 2022
З середньої по регіону. Тому платникам вигідніше на мінімалку влаштуватися.
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
На все сразу
А как потом идёт отчуждение?
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
Ответ дляKaterionOK
И если человек не устроился, то будет по региону?
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
А кто-то подавал алименты на себя до ребенкиных трех лет? Такое реально присуждают?
KaterionOK• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, все вірно (це стосується випадку, коли суд присуджує аліменти в частці вад заробітку). Можуть також присудити в твердій грошовій сумі (якщо позивач буде просити), тоді наявність чи відсутність заробітку не буде впливати.
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
Ответ дляKaterionOK
Спасибо большое за ответы
KaterionOK• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Присуджують обов’язково. Ще жодної відмови не бачила.
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
Ответ дляKaterionOK
А если бывший скажет, что не может платить?
Тоска в носках• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Да, реально, только сумма не очень большая
Тоска в носках• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
К счастью, это никого не интересует
Тоска в носках• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А как потом идёт отчуждение?
Через суд и на торги
Лорка-хлорка
• 26 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
Через суд и на торги
А отчуждение начинается с какой-то суммы долга?
KaterionOK• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
В Сімейному кодексі написано, що чоловік має утримувати дружину, за умови, що він може надавати таку допомогу. Тому авжеж він буде казати, що не може. Але якщо він є працездатним, не інвалідом, у нього на утриманні немає багато дітей, батьків і таке інше, то суд все-таки зобов’язує його нести витрати по утриманню дружини. Тобто, щоб не платити, він має доводити доказами, що не має можливості цього робити. І надати відповідні довідки, рішення суду, посвідчення інваліда і таке інше.
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляKaterionOK
Видно , що Ви в цьому питанні тямите)). Чи не підкажите, чи дійсно під час воєнного положення призупиняється нарахування аліментів з пенсіонера на неповнолітних дітей? Автор, вибачте, що влізла, просто бачу толкові комерії в темі.
Тоска в носках• 26 сентября 2022
Не знаю, подруге не платил ее БМ алименты 6 лет, у них была куплена квартира в браке, на троих оформлена, то его часть потом отдали ей в счет уплаты алиментов. Она специально ждала, чтоб долг по алиментах был чуть больше стоимости его части квартиры. Ей тоже присудили по региону алименты
В шоколаде• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Читайте трохи нормативку, а не на форумах сидіть
KaterionOK• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Я такого не бачила. Читала зміни, які запроваджувалися на час війни, там такого не було передбачено. Розумієте, відсутність заробітку (або невеликий заробіток) не є підставою для того, щоб людина не несла своїх обов’язків по утриманню дитини.
МошеЙница• 26 сентября 2022
А если указано, в решении суда что алимены 25% но не ниже минималки. Вот сейчас его сократили. Сколько должен платить? Сыну 14
Розавенная• 26 сентября 2022
А если человек ’ официально’ не работает, имеет инвалидность? Как тогда насчитывают?
Байрактара• 26 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
Може бути відсоток з пенсії по інвалідності, але не нижче 50%прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку
Розавенная• 26 сентября 2022
Ответ дляБайрактара
Якщо, наприклад, пенсія 2200, двоє дітей, то його ж не лишать з тисячею. Решту держава доплачує чи як?
Байрактара• 26 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
Він має платити на кожну дитину по половині прожиткового мінімуму. Хай він доводить, що не може. Тоді, можливо, буде причина на допомогу від держави, але там почнуть дивитися на доходи матері, чи малозабезпечені іт.д.
Винятків немає, 50% прожитково має звідкись брати.
Розавенная• 26 сентября 2022
Ответ дляБайрактара
Подивилась, що прожитковий мінімум ~2700. 50 ℅то по 1350 на кожну дитину. А на двох 2700. При пенсії 2200 чи 2300. Якщо у мами 10-15000, то можуть залишити без аліментів?
Байрактара• 26 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
А тато подав у суд і суд визнав, що він не може платити?