Гадаю_По_шнуркам• 27 сентября 2022

Как вы боритесь с волосами на попе (((

Советчицы, как решить эту проблему..
Teonaa• 27 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
лазером можна після того як встановився стабільний цикл, до матки і яєчників лазерний промінь не дістає :)
Я-то понимаю, что никуда там ничего не достает)))
Шальная коклетка• 27 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Моя проктолог казала, що це абсолютно не пов´язано... І лазер не діє на геморой. Я теж думала, що в мене погіршився стан після епіляції
ну у мене 100% попадання, збільшили мені потужність лазера і ввечері вже була величезна болюча гуля біля причинного місця, десь з кулак. я вранці погнала в лікарню то одразу з прийому на операційний стіл.
Чу Ча• 27 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Нічого собі... Буду мати на увазі, дякую!
Сметчица• 27 сентября 2022
Ответ дляTeonaa
Так она пишет про , извините, геморрой.а после родов ое, я так понимаю, у всех
Не у всех после родов геморой)
Идууу--уууу блин• 27 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Убирайте волосики на попе а то как то сзади одну ииел..беееее
Ты свое очко вначале побрей или шугарингом отполируй.
Кыся-брыся• 27 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
лазером не можна якщо є хоч малюсінький геморой. у мене в зоні глибокого бікіні розірвало крупну судину, вже рік після операції а досі там болить. сказав проктолог що судини слабкі через порушення кровообігу і застої і заборонив епіляцію. буду тепер лохмата ходить, хоча уже мало що і росте :)
Бритва ж є.
Доставучая• 27 сентября 2022
Брею попочку станочком, на кухне перед окнами, чтоб старая извращюга получше рассмотрела мои щели
Шальная коклетка• 27 сентября 2022
Ответ дляКыся-брыся
Бритва ж є.
крем краще :) подразнення нема :)
Почемучка• 27 сентября 2022
Сбриваю
Teonaa• 27 сентября 2022
Ответ дляСметчица
Не у всех после родов геморой)
То отдельньіе счастливчики