Хочу опанувати дріжджове тісто, є сухі, дівчата, навчіть, ви у цьому питанні найкращі
Ціль - ватрушка
Ангелочек с рожками• 02 октября 2022
Ответ дляНадя М
Тут радили такий рецепт, збираюсь спробувати по ньому, звучить досить переконливо і фото є
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3151669
Як тісто місити? Все відразу кидати?
Кили и Манджаро• 02 октября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Если б автор написала в заголовке помогите сделать тесто, фик бы кто зашёл.
А так.... тема в топе... автор знала как подать.
Почему? Это вы бы прошли мимо. А девочки здесь такие рукодельницы и помощницы в этом деле, что научат и расскажут все тонкости.
Хачапууури• 02 октября 2022
Про просіяне борошно і тепле місце для тіста я думаю ви знаєте) І не сваритися в хаті і нічим не тарабанити)
Кили и Манджаро• 02 октября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Удалено администрацией...
Та вийдіть вже з цієї теми і не псуйте собі нерви.
Меряно-перемеряно• 02 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Нє, в мене по тим відосам повна лажа виходить
Вот этот рецепт мне нравится,я и пиццу на толстом тесте делаю по этому рецепту,и пирожки
Неправдиша• 02 октября 2022
Боже, люди, ви геть зв´язок з реальністю втратили??? Які правила автор порушила? В вашій больній уяві?
Вже про тісто спитати не можна, бо комусь щось здалося... і ці люди ходять поруч
Меряно-перемеряно• 02 октября 2022
И ,мое мнение,лучше ’живые’ дрожжи,Львовские. Сухие не люблю. Покупаю пачку маленькую ,режу на 6 частей, в морозилке храню.удобно
Кили и Манджаро• 02 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Підтримую. На цьому сайті все дуже доступно пояснюється.
Меряно-перемеряно• 02 октября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Так,там усі рецепти перевірені. Якщо я шукаю якийсь новий рецепт-то дивлюсь спочатку там,а потім вже далі шукаю
Ответ дляБауди на ауди
Удалено администрацией...
Та ну ладно, я просто зашла посмотреть о чём это, не разгоняйте. Автор не знает как подступиться к тесту, вот и иронизирует. И вообще каждый вкладывает свой смысл, в зависимости от состояния. Понятно что мы сейчас все нервные, но ведь бороться то не с автором нужно, даже если она ,,неудачно,, написала
Кили и Манджаро• 02 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
І я
. Ще й відгуки знизу перечитаю, щоб бачити з якими проблемами люди зтикаються під час приготування.
Бауди на ауди• 02 октября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Удалено администрацией...
Вареный лук• 02 октября 2022
Моя мама колись пекла дуже смачні рулети, пиріжки з ’віденського´ тіста.
Навіть паску з нього ж можна пекти.
Але рецепту я не пам´ятаю, а в інтернеті різновидів того тіста- маса.
Навіть паску з нього ж можна пекти.
Крошечка-хаврошечка• 02 октября 2022
я уж подумала, что вы родили, хотела поздравить
а вы опять про еду
забиякина• 02 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Жив так, але чи здоров? Бачили відео, де він кулькову ручку вмокає в колапачок, наче то чорнильна?
Ой, покажите. Не видела.
Тушь для2го класса• 02 октября 2022
Ответ дляtarveldy
А можна як для барана
Шо за чим і скільки?
Что значит Прийшов його час?
Кили и Манджаро• 02 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Будь ласка, навчіть як робити. Дайте рецепт, бажано покроково. Бо я тільки вчуся (( не було можливості хазяйнувати на кухні. Дякую
Перейдіть на ось цей сайт, що дівчата вище скидали
У розділі випічка знайдете, те що вам сподобається.
Меряно-перемеряно• 02 октября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
І я
Так само роблю