Каріна17• 04 октября 2022
Ахаха, чмобик делает минет другу, но это заметили ВСУ с дрона и кинули гранату
Так и сдох с членом во рту🤣 в окопе видео
Україна понад усе• 04 октября 2022
Ответ дляПодрысь
чего ж Соседов еще не в армии, с Моисеевым под ручку.. Там же поле непаханное.
Моісєєв у Кобздона.
Karamelka-Ольга• 04 октября 2022
Ответ дляrybka21
А я вчера увидела это видео, но так ничего и не поняла
, смотрю всё такое мелкое, тёмное. А сегодня пересмотрела и как поняла
Ответ дляmariya59
Ндааа, Автор, уровень Вашего IQ просто зашкаливает...
Или Вы вещаете из рашки? Тогда всё понятно... Какой Вконтакте у нас в Украине?
так вы посмотрите фб и телегу..или вам неприятно на это смотреть?так же на ютубе уже видео есть как орк орку делает минетик так ритмично активно.перед смертью.или вас больше беспокою я в этой жизни?
gala-grabchak• 04 октября 2022
Ответ дляДарьяР.
А є лінк на якийсь український ресурс? Бо во вконтактіке я не піду
в телеграмме было вчера во многих группах))
Rikitikitavi_2022• 04 октября 2022
а на порнхабе выложат? у меня приличные телеграм каналы одни, такого нет, а вконтакте блок, одна надежда на порнхаб, хоть бы скриншоты запостили, интересно как в российской армии там у них все происходит, так по-дамашнему, уютно, им наверное из того окопа и уезжать не хотелось пока украинцы гранату не кинули, я кстати за ЛГБТ, лучше уж пусть русские друг другу по окопам отсасывают чем с оружием на людей кидаться как бешеные психи
LudaSHOPSale• 04 октября 2022
Ответ дляVivaForever
Путін відправив ядерний військовий потяг на фронт до України, — The Times
дайте ссылку на статью в Зе таймс
пока- Кілька висновків з аналізу вчорашніх комунікацій в західних змі щодо ЯЗ:
1. Путіну вдалося певною мірою досягнути своєї першої цілі: налякати.
2. США, як і раніше, непохитні: вони не бачать змін в ядерній позиції Росії та підстав, щоб змінювати свою ядерну позицію. А значить так і є.
3. Все більше публікацій в західних медіа про те, що на розгортання Росією ЯЗ потрібен час. З моменту помітного приготування до застосування щонайменш години, а взагалі дні. За цей час можна вжити низку заходів для стримування, детальні плани яких підготовлені у Вашингтоні
4. Гучніше лунають інсайди про те, що Пекін проти застосування Росією ЯЗ, що логічно. Але не проти погроз ЯЗ, що також логічно. Враховуючи васальний статус Росії відносно КНР, навіть не можу собі уявити, як Путін може сказати некрократу Сі «Ні»
5. Також все більше публікацій про те, що відповідь на застосування ЯЗ буде потужною та військовою
6. Паралельно російська пропаганда намагається викликати сумніви у західних виборцях щодо рішучості їх лідерів дати сильну відповідь Росії та спроможності стримати. Ціль Росії проста: чим менше виборець довіряє владі, тим більше боїться, чим більше боїться, тим більше підтримує дискурс а-ля Маск: «давайте якось замиримся»
Rikitikitavi_2022• 04 октября 2022
Ответ дляrybka21
ого, спасибо, а там еще прилично так у них, я думала поядренее будет, надо было нашим кидать две а не одну, а то с учетом ветра улетело не туда
VivaForever• 04 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
дайте ссылку на статью в Зе таймс
LudaSHOPSale• 04 октября 2022
Ответ дляVivaForever
и где тут ядерное? со 2.10 пентагон ничего не увидел. да это эшелон 12 отдела мин обороны. и что?
думаю СМИ хайпуют на заголовках
путин снова вбросы делает через свои каналы. запугать.
думаю СМИ хайпуют на заголовках
LudaSHOPSale• 04 октября 2022
Редакційна колонка Washington Post:
Путін загрожує ядерною війною. Захід має запобігти катастрофі.
Двічі останнім часом президент Росії Володимир Путін порушував питання щодо перспективи застосування ядерної зброї у війні, яку він почав, щоб знищити Україну. В умовах, коли російські війська відступають в українському Донбасі, загрози Путіна виглядають як відчайдушне шабельне брязкання, покликане налякати всіх. Але від його погроз не слід повністю відмахуватися, враховуючи, що в послужному списку Путіна є дурниці і нерозсудливості.
Про яку зброю йдеться? Не про ядерні боєголовки, які несуть міжконтинентальні балістичні ракети, здатні руйнувати міста за обмеженого попередження, що визначало холодну війну. Швидше, згідно з авторитетним ’Ядерним блокнотом’ у ’Бюлетені вчених-атомників’ Ханса М. Крістенсена і Метта Корди, Росія має 1 912 нестратегічних або тактичних ядерних боєприпасів, призначених для запуску з ракет наземного базування, літаків або морських суден. До цього числа можуть входити боєголовки, зняті з озброєння або які чекають на демонтаж, тому реальні розгорнуті сили можуть бути меншими. Жоден договір ніколи не обмежував цю зброю, хоча 1991 року президент Джордж Буш і радянський лідер Михайло Горбачов домовилися добровільно повернути багато з них на склади.
Російські боєголовки перебувають на зберіганні під охороною 12 головного управління міністерства оборони. Якби Путін вирішив їх розгорнути, його наказ було б передано до підрозділів. Потім зброю буде вивантажено із сховища на транспортні засоби вантажівками чи вертольотами. Після розміщення на засобах доставки – скажімо, ракетах чи літаках – Путін мав би віддати прямий наказ на їх застосування. Кожен крок може бути виявлений і дати Сполученим Штатам та їхнім союзникам час для реагування. Раннє попередження може - і повинно - викликати інтенсивний дипломатичний та інший тиск на Путіна, щоб змусити його зупинитися, перш ніж викликати ядерну катастрофу. Підготовка до використання цього попередження – найкращий захист від катастрофи. Безсумнівно, Путін може захотіти розіграти таке розгортання, щоб посилити тиск. Але при цьому він збільшить ризик помилки чи прорахунку. Ядерні ігри грають із екзистенційною небезпекою.
VivaForever• 04 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
думаю СМИ хайпуют на заголовках
значит хайпуют не только наши СМИ, но и Таймс
LudaSHOPSale• 04 октября 2022
Ответ дляVivaForever
да конечно. увидела ссылку в фокусе. они про видео с канала Telegram-каналі Rybar. проросийского.
Пентагон ’не видел’
Б РИТАНЦЫ не видели
а тут аж 2.10 типа еще . подождем держдеп и пентагон что скажут снова.
Пентагон ’не видел’
Б РИТАНЦЫ не видели