Мастер Класс• 11 октября 2022
Зрада чоловіка
Все банально -сьогодні зранку побачила переписку і дізналася про зраду чоловіка. Одружені 13років, 2 дітей.
Там вся перекроєна коханка, купа пластичних операцій. А я реально не могла зрозуміти, що відбувається з чоловіком. Поки на вихідні я з дітьми, він возив її кудись. Як це все пережити? Вправте мізки, я знаю ви це можете
Так хочеться з кимось поговорити
Плакат с автографом зимы• 12 октября 2022
Ответ дляБелоснежко
Заряженність і осуд говорить за заздрість. Ви чомусь так не можете як автор, скоріше із-за страхів, тому заздрість (неусвідомлена може бути), що автор без страху жила, не працювала і може мати не менше тих хто працював. Життєва штука.
Я наприклад і працювала, і не працювала. Відбулась ще до декрету. Але скажу так: ще щоб усі так нічого не робили як ті хто не працює при статусних чоловіках. Я тікала на роботу щоб відпочивати. А знаю одну подругу, яка не працює, при статусному чоловікові яка так «недопрацювалась» до раку у 30 років.
Тому все відносно.
Заздрю що автору зраджують а вона бідолага не знає як далі бути?

Белоснежко• 13 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы

Це різні питання: зрада і робота.
Чи Ви вважаєте, що Вам не зрадять, тому що Ви працюєте))?
Чи ваажаєте автор не знає що робити тільки тому що не працює?
Ще раз, то Ваші страхи і Ваші переконання. Розлучаються і ті хто працюють, і ті хто не працюють. А цінність жінки не в роботі, шкода тих жінок хто не зрозумів цього.
Плакат с автографом зимы• 13 октября 2022
Ответ дляБелоснежко
Це різні питання: зрада і робота.
Скажу вам так, чоловіки дуже хитрі, і більшість з них які чогось добились а жінка лише домашня кухарка, вони розуміють що йти їй нікуди, і все що він би не зробив вона прохаває.
Мій чоловік знає що я незалежна від нього в фінансовому плані, а в разі чого чоловіка можна змінити. Тому він в постійному тонусі і недопускає промахів. Бо знає, що з першим чоловіком я в один день розірвала стосунки, і щоб він потім не робив все марно, бо мене від нього відвеонуло моментом. Тому нинішній знає, що я дуже легко закінчу стосунки, а стратити мене він не хоче. Поки що не хоче, а як далі буде хто знає
Ответ дляБелоснежко
Це різні питання: зрада і робота.
Цінність жінки як каже мій чоловік в щасливі жінці. Якщо ти втомилася або намає настрою, не потрібно готувати прибирати, лягай відпочину, або пішли кудись. Поїсти ми і в ресторані можемо, а от ти маєш бути щасливою, від цього я кайфую. Але для когось цінність жінки це прання, гладка, перше друге і компот, і дітьми займалась
Белоснежко• 13 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Бачте, Вам чоловік визначає цінність. А хтось сама) Щиро, без запасних аеродромів, але трапляється що чоловік того не заслуговує.
Ответ дляБелоснежко
Да ні, чоловік визначає цінність, то я визначають цінність таких відносин, в інших я б не була
Белоснежко• 13 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Так, Ви щось по своєму визначаєте), але ж не всі так роблять, не всі живуть Вашими переконаннями, страхами та установками
Ответ дляБелоснежко
Що ж ви мені в кожному повідомленні страхи приписуєте? У мене тільки страх за своїх дітей, батьків і Україну. Все інше взагалі не проблема
Белоснежко• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Тому що Ви про них пишите.
Ви працюєте, тому що «чоловіки дуже хитрі, і більшість з них які чогось добились а жінка лише домашня кухарка, вони розуміють що йти їй нікуди, і все що він би не зробив вона прохаває.»
Згодна що цей прорахунок раціонально вірний, але як би так всі думати не було б закоханих, особливо у 18-20. І ці судження не дають жінці бути жіночною. У Вас другий шлюб, значить не 20 років прожили з кимось. А тут історія перший шлюб, довгий. І скоріш за все створюваний на щирості і коханні, а не з раціональності чи вигоди. Думаю, вдруге може автор і сиане такою як Ви, а може й ні.