Раздражевская• 15 октября 2022
Порадьте якісну суміш
Дитині півроку,буду переходити на змішане вигодовування,дивилась на хіп комбіотик,педіатр порадила хумана,хто вивчав це питання,яка хороша?
Рву и мечу• 15 октября 2022
Сину підійшов нутрілон, і мені на смак він добріше за все був. А у дитини ані колік, ані проблем інших. Кормила з народження, бо не було молока.
Муууумие• 15 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
Моя з народження була на змішаному ,теж нутрілон і до року на 1,бо 2,3 пити не хотіла.
Скользкая• 15 октября 2022
Годувала Фрісо Голд, потім Фрісо. Але я не знаю, чи вони зараз доступні.
Рву и мечу• 15 октября 2022
Ответ дляМуууумие
А я міняла, то син і не помічав. Воно ж одиниця мало микроелемннтів для 7 місячного. А смак же однаковий був. Тільки різниця в составі макро и мікро.
Раздражевская
• 15 октября 2022
Ответ дляСкользкая
Немає ,на жаль,теж за них знаю