Вчора прийшов штраф за травень і одразу із подвоєнням суми.
Я поверталася із Польщі тоді траси були пусті і темні я їхала вночі із двома дітьми і собакою,кордон пройшла пізно заправки не працювали,отелі переповнені,Щей в місто не пустили ночувала під містом,тому що тоді був шлях через Ірпінь,а самі знаєте що було в ірпіні.
Проїхала більше 2000 км і прийшов штраф твлтки вчора одразу із нарахуванням ще штрафу за несвоєчасну оплату.
Це як?
Може я і дійсно порушила перевищила швидкість,але ж тоді я молилася Богу доїхати до комендантської години і не доїхала,мало того траса не освічувалася бензину не було,отелі не працювали.Більшість думала як вижити і штрафи зараз присилати взагалі не доречно.
Це як?
ksusha1155• 15 октября 2022
В травні вже ситуація була більш-менш, камери ж включили вже давно. Ви порушили, маєте сплатити.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляvenus
Так я не проти,чому тілтки вчора,а не в червні наприклад
З запізннням, бо немає кому обробляти їх скажену кількість.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляvenus
І що змінив би червень? Все одно подвійний був би.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляvenus
Чому подвійний?Там дається майже місяць.
Ні, 10 днів ніби.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляPavelolka
Траса не освічувалась, бензину не було - это оправдание скорости или что? ))
Неприятно конечно, большая сумма вышла?
1017 якщо швидкість. Не буде ганяти більше. Така собі наука.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляPavelolka
А разве не зависит от ’насколько превысил’? Я ттт не попадала еще никогда )))
Це я написала мінімальне перевищення..
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляPavelolka
Неприятно конечно, большая сумма вышла?
Ось зараз у місті так погано освічують дороги у зв´язку із аваріями на тец, нічого не видно. я на машині ледве повзла, як можна ганяти в темряві для мене загадка... і це дуже небезпечно
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляBonya_A
Може бути і менше
Мене на південному мосту камера зловила, до 300 грн, точно не пам´ятаю. В липні
340? напевне їхали по полосі для маршруток? Ну і знижка за своєчасну сплату.
ksusha1155• 15 октября 2022
Ответ дляСвята
Нет. Превышение 340 грн если на 20 км
Точно. 680 двойной.
Главное в этой писанине, что автор уже кучу отмазок придумала, вместо того, чтоб просто признать, что нарушила и виновата. Противно от таких людей, я нарушаю, но я права, мне можно. Говорят война всех поменяет, да фиг там, нормальные и так нормальные, остальных ничего не изменит.