Пыхтелка• 20 октября 2022

Тему видалили, не встигла подякувати !!!

Одна з порадниць пропонувала роботу у написанні відгуків про ремонт побутової техніки.
П....ць, а я дурепа читаю ті відгуки. Дякую, ви відкрили мені очі !!! Де ж тепер брати правдиву інформацію ?
Закидай меня камнями• 20 октября 2022
Негде везде ложь. На самом деле даже отзывы реальных людей мало информативны

ГугелП@лАмался• 20 октября 2022
Я теж завжди читаю відгуки) Хоча 5 років тому сама активно займалась написанням та публікацією відгуків)
Ванна Тазиковна• 20 октября 2022
На деяких маркетплейсах дозволяється написати відгук, тільки якщо до нього прикріплене замовлення
Ангел-предохранитель• 20 октября 2022
А де можна почитати?)
Тантрический кекс• 20 октября 2022
Если б правдивые негативные еще и не удаляли бы..
Файна пані• 20 октября 2022
Так не все они фиктивные. Есть же и правдивые.

И обычно когда сотни отзывов, то они и есть купленные, потому что мало кто из клиентов хочет писать те отзывы
Ангел-предохранитель• 20 октября 2022
Ой, подумала, що ви саме ті відгуки читали, що автор пропонувала писати за 10 грн

автор Пыхтелка • 20 октября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Інколи їх залишають для більш реалістичної картинки.
автор Пыхтелка • 20 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Та я про те й кажу.
Вам телефонограмма• 20 октября 2022
Покупні відгуки відразу помітно, вони якісь шаблонні і довші за 2-3 речення. Звичайна людина напише щось: все ок, дякую.
А в замовлених буде ціла історія: як купили, принесли додому, раділи, як воно спочатку працювало…
КонхфЭдкаТузик• 20 октября 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
+ даже здесь часто глупости пишут.
Я раз попала.
к.Буланова• 20 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
большинство реальных отзывов обычно отрицательные) мало кто пишет, что доволен покупкой, обычно про отзывы вспоминают, когда надо поругать)
Кукарикуууууу• 20 октября 2022
Я часто залишаю відгуки, як то позитивні чи негативні. Алє відгуки за гроши помітно. Вони, як другою мовою надруковані. Я гадала, що зараз вже відгуки за гроші неактуально , а воно ще є.
Снегопадка• 20 октября 2022
Ответ дляФайна пані

Ага, особенно синшно, когда после негативно, следом срочно позитивный добавлен.
Гомосноб• 20 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
А я пишу всегда историю. Чтоб люди максимально понимали что к чему.