Маргарита и Мастер• 20 октября 2022
Ви давали б прикорм творог з домашнього молока
Якщо купувати в знайомої постійно і готувати самій вдома творог та кефір?
Чи краще готувати з магазинного ?
Результат:
вже голосів:
30 (52.63%)
Готувала б з домашнього
27 (47.37%)
З магазину
ПироженкА• 20 октября 2022
Домашній дуже жирний. Я готувала грудьми і їла домашній, ніяк не могла зрозуміти, чого то розлад у дитини, то висипка. Потім прибрала і ок.
ПодругаМужа• 20 октября 2022
Ответ дляКима_кепка
Домашнє молоко взагалі важке. Я за магазинне
А незрозуміла хімія - легша?
ПодругаМужа• 20 октября 2022
Ответ дляРассказница
домашня молочка для дитини зажирна, пожалійте її шкт
Як тисячі років діти виживали і хворіли значно менше - незрозуміло.
Просто Мария• 20 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
+
Рассказница• 20 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
А незрозуміла хімія - легша?
можна брати продукти з дитячої серії, в Злагоди, у Яготинського такі є
Маргарита и Мастер
• 20 октября 2022
Ответ дляПироженкА
Якщо збирати сметану?
Новопоштинская• 20 октября 2022
жирно очень будет , не стоит. или отстоите молоко и соберите сливки/сметану, потом творог
ПодругаМужа• 20 октября 2022
Ответ дляРассказница
Ви думаєте, якщо написати на пачці - дитяче - то щось змінюється?
ЯНаПэПэ• 20 октября 2022
В домашніх умовах неможливо навіть кип´ятінням знешкодити усі мікроорганізми. Вряд чи корові роблять усі аналізи. Була ситуація, коли біля ринку був скандал, коли працівники лабораторії гнали бабу, яка торгує молочкою з під корови, хворої на туберкульоз.
Там_все_размывчато• 20 октября 2022
Краще від домашньої корови. Але вона має бути здорова і господиня чистоплотна. З молока зняти вершки. Якщо ні краще в магазині, теж провіреному.
Рассказница• 20 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
У вас своя думка, в мене - своя, вам будь-який гастроентеролог скаже, що домашня молочка занадто жирна для дитини, тим паче такої маленької,
Автор, проконсультуйтесь зі своїм педіатром.
Головная• 20 октября 2022
Я давала домашній творог. В мене навіть запитань не було з цього приводу. І молоко , тільки коров´яче, бо козине жирне
Маргарита и Мастер
• 20 октября 2022
Ответ дляРассказница
Нам давали таке і всі здорові. Свекруха взагалі давала дітям все підряд. Її сини і мох і болото можуть переварити , а я не все можу їсти підшлункова барахлить
МойНеТакой• 20 октября 2022
Я бы магазинный не давала, там столько хим добавок, что он него только вред
Просто Мария• 20 октября 2022
Такв всі балувані, нема ради) чому ж тоді у селах, де в голову нікому не прийде йти купувати молоко, якщо вдома свого повно, діти хворіють значно рідше?
Булькаю• 20 октября 2022
Ответ дляРассказница
Мы сырком сладким от Злагоды тааак отравились, дочь пластом лежала, рвота и диарея, темпа. Теперь не покупаем Злагоду никогда

Там_все_размывчато• 20 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Пастеризація — одноразове нагрівання рідини до температури, нижчої від температури кипіння, на нетривалий час, від однієї секунди до 30 хв. Її використовують, щоб знищити бактерії, які містяться в молоці.
Чи ви про сибірську виразку?
Маргарита и Мастер
• 20 октября 2022
Ответ дляРассказница
Вчора дивилась творожки дитячі в атб . Всі виготовлені за технічними умовами..
Пьера Безухова• 20 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ніколи б не ризикувала і не давала б домашнє молоко
Якщо згаєш що даєш, то це в 1000 разів краще за те розведене порошкове в сільпо. Тут і сперечатись нема про що.
Рассказница• 20 октября 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
так навіщо ви тему створили на порадниці? можна давати домашнє, мох і болото і все буде ОК
Головная• 20 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Я виросла на домашньому молоці. Прямо з-під корови, з пінкою.
Оченьценная• 20 октября 2022
Автор, вы бы лучше не у тёток на советчице спрашивали, а мнения врачей педиатров почитали. Не рекомендуют домашнее молоко и продукты из него таким маленьким детям. Во-первых не возможно контролировать жирность, во-вторых бактерии, паразиты и прочая прелесть.
Котомафия• 20 октября 2022
Який вік дитини? Давала з року у вигляді запіканки, сирника тобто з термічною обробкою