Инстагра_мерша• 21 октября 2022
Чи потрібен зараз дозвіл батька для виїзду за кордон дитини
У березні пропускали без дозволу, яка зарад ситуація з цим, хто нещодавно перетинав кордон ?
Инстагра_мерша
• 21 октября 2022
Ответ дляУказка
Ситуация на официальном сайте ДПСУ
Спасибо.
В танке• 21 октября 2022
Я робила собі на всяк випадок, коли їздили на відпочинок, щоб не було проблем, але не пригодилося, рік дійсний дозвіл, 700 грн коштує.
Инстагра_мерша
• 22 октября 2022
Ответ дляnavariya
Але!
Батько (мама) - завжди може осудити це - вивіз дитини без згоди - це ніхто не відміняв - є (правовий) закон. А то, що на кордоні - наразі, безлад (з цього питання) - можна вкрасти дитину і .....
Ну этот сценарий не для всех ситуаций подходит