Курс капусты• Изменено 25 октября 2022

Некалькульозний холецистит. Урсохол. Є лікарі?

Сімейний назначила приймати урсохол 3 рази на день по 250мг 1-3 міс. Чи не забагато, адже читаю інструкцію, а там максимум на мою вагу виходить 2 таблетки в день і приймати тільки вечором.
УЗД показало: Вміст жовчного міхура неоднорідний за рахунок наявності невеликої кількості сладжу, утворень не виявлено. Висновок: ознаки хронічного некалькульозного холециститу.
ФФФФристайла• 25 октября 2022
Тоже пила 2 на ночь, хотя у меня еще и полипоз.

автор Курс капусты • 25 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
якийсь результат помітили?
ФФФФристайла• 25 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
якийсь результат помітили?
пропила рік, один поліп (холістириновий) розчинився. А так завжди на жовчогіних препаратах.
Я вся ваша• 25 октября 2022
У меня вес 60 кг, пью по 2 таблетки по 300 мг, гастроэнтеролог так назначил. Полип в желчном.
Подумывающая• 25 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
И я