ЯяяКакаджамбо• 25 октября 2022

Это болезнь?

Подросток не дает дотрагиваться до его телефона и ноутбука и постоянно моет руки дома (в школе - нет). Потому что говорит, что все жирное и у всех грязные руки.
Тепличная• 25 октября 2022
Может быть окр
Алина-1240• 25 октября 2022
Невроз или окр
автор ЯяяКакаджамбо • 25 октября 2022
Это может пройти само или нужна помощь?(
УлыбАчка• 25 октября 2022
Що таке окр?
УлыбАчка• 25 октября 2022
Вже знайшла. У багатьох людей окр
У мене дитина постійно витирає телефон, бо жирний) це не хвороба. Скоро пройде
автор ЯяяКакаджамбо • 25 октября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Вже знайшла. У багатьох людей окр
Он до криков не разрешает брать телефон в руки. К ноутбуку, если нужно что-то показать, тоже не разрешает притрагиваться(
УлыбАчка• 25 октября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Скільки років? Можливо не хоче щоб ви лазили в його особистих файлах/фото…
Семен Семеныч• 25 октября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це ОКР, і є багато проявів , сині 16, почалось на початку ковіду, мив руки довго, аж до запалення. Не дозволяв доторкатися до телефону, його речей, одяг знімає з себе без рук, впихає розетки декілька раз, заставляє батьків мити руки криком, білизну знімає, якщо хтось торкнувся не митою рукою,взуття складав певний час під лінійку… часто прояви змінюються.. інколи щось нове, інколи попускає… Не хоче іти до псхилолога сам, заставити не має змісту.. так і живем, важко це все…
Семен Семеныч• 25 октября 2022
До речі теж в школі руки не миє, а дома банка рідкого мила на 3 дні…
автор ЯяяКакаджамбо • 25 октября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Так это при нем и он при этом просит помочь, но в руки не даёт

Кюветчица• 25 октября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
основным признаком ОКР являются навязчивые мысли. а все описанные действия (мыть, протирать, не давать трогать) являются компенсацией навязчивых мыслей - тогда это окр