Петя-петушок• 26 октября 2022
Хлопчик??
Дівчата приїхала в село , побачила кошеня , я так розумію це хлопчик? Поїде мабуть зі мною в місто.
Петя-петушок
• 26 октября 2022
Дякую, значить поїде зі мною , поки що не хотіла заводити бо війна.
Лама_мама• 26 октября 2022
Вспомнила верный способ определения))))
Поставьте котёнка на пол и легоньке дайте под зад, если он побежал - то мальчик, а если побежала - то девочка

Маша хороша• 26 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Вспомнила верный способ определения))))

Хи-хи, точно
Маша хороша• 26 октября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Він сам вас обрав видно, тому навіть не думайте, забирайте.
Петя-петушок
• 26 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Вспомнила верный способ определения))))

🤣🤣🤣
Жена сантехника• 26 октября 2022
Автор - Вы как мой сотрудник). Подобрал котёнка несколько дней назад. Спрашиваю - мальчик или девочка? Не знаю, говорит, я ещё не смотрел)).
Добрая свекровь• 26 октября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Сам завівся ))
Чебуравлик• 26 октября 2022
Ответ дляЧебуратор
Яка різниця, все одно стерилізувати необхідно, буде просто коте.
100%
Яка різниця, якщо дівчинка - стерелізував - і без проблем.
Петя-петушок
• 26 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
яка ж ви добра людина, а ім´я вже придумали?
Ні, ще нічого не прийшло на думку, дома вже є кіт, завжди було два кота й собака, але з цею ситуацією зараз нікого не хотіла , поїде вже зі мною 😽
Безберлоги.ру• 26 октября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Как раз в войну и стоит завести. Сколько людей сейчас выехало, сколько на грани выживания, а животным нужен дом, или они погибнут
КонФФетОшка• 26 октября 2022
Ответ дляЧебуравлик
100%
Я ж кішками не знаходжу спільну мову)
Тому для мене лише коти