Daimyo• 26 октября 2022

Бачили вже?

рф розпочала проведення ядерних навчань.
Русня тренується завдавати масованих ядерних ударів «у відповідь на ядерний удар противника».
За словами Шойгу, «усі ракети досягли цілей, підтвердивши задані характеристики».
https://t.me/c/1172830166/47102
Як же не подобаються мені такі новини.
Ще й тривога сьогодні досить часто, тільки недавно був відбій, а тепер знову вся Україна червона:(
Чашечка чая• 26 октября 2022
У них эти учения каждый год... просто сейчас решили на их фоне устроить побольше медийного шума

LvivLady• 26 октября 2022
Та ну їх на йух! Кто з нас боїться тої ядерки?? Ми вже всі вигоріли... Лише зашкальна лють!
sashik77• 26 октября 2022
Це ті самі ракети в яких терміни вийшли 30 років тому? І з 10 яких взлітає 4-6?
So_so• 26 октября 2022
Это мне больше нравится
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляSo_so
Это мне больше нравится
это радует, прости меня Господи....
ElizaP• 26 октября 2022
Любое применение ядерного или химического оружия по нам - это вступление США в войну.

Экипаж авианосца США ’Джордж Буш-старший’ посылает России сигнал, что готов к любой миссии. Об этом заявил Sky News командующий его авианосной ударной группы, контр-адмирал Деннис Уоллес.
’Мы хотим, чтобы война (в Украине. – ред.) закончилась, чтобы в регион вернулась стабильность и была мирная и стабильная Европа, но мы готовы’, – сказал он.
На вопрос, значит ли это готовность к войне в случае необходимости, адмирал ответил: ’Этот корабль, эта ударная группа, наши союзники – мы готовы ко всему. Мы демонстрируем это каждый день’.
Чашечка чая• 26 октября 2022
Ответ дляSo_so
Это мне больше нравится
- Ууу, хтось вальнув двох офіцерів КВІР! Це ж точно тих, що поставляли росіянам дрони!
- Це було в Захедані. Там на загальному тлі іранських протестів повстали місцеві суніти. В жодному повідомленні не йшлося про якийсь зв´язок тих двох з російськими дронами.

Просто припиніть ці легенди на рівному місці, благаю. Самі ж потім у нереальності житимите.
ok1904• 26 октября 2022
Щорічні навчання, це не випробування.

В нихию при ракетних обсирілах теж всі рвкети досягають цілей згідно оркозмі Читали розслілування Белінкат про группу, що підготувала , провела останній массований обсиріл нашої країни? В інтервю молоді ІТшніки впевнені , що розбіжнісь 1-2 м, вони навіть не підозрюють, що розбіжність 20-50м.
Ваш психолог• 26 октября 2022
Немає у них ядерки! Я ретельно вивчала це питання,піднімала купу документів і все,що цього стосується.
Коротко.
Урану вже давно немає,з 70х років його навіть не здобувають.Той,що був-все продав ще Єльцин.
Є плутоній.
Але.
Він потребує ретельного зберігання і обслуговування.В першу чергу-збереження без вологості і у відповідному тепловому режимі(він має бути завжди ’теплим’,тоді зберігаються його якості.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Не зберігався плутоній відповідним чином!
Тепер це як відкрита пляшка шампанського.Толку з цього плутонія ніякого.
В деяких джерелах зустрічала,що хіба що в якості пороху може бути використано.
Може,ті випробування на це спрямовані.
Звичайний порох скінчився,так будуть ’заправляти’ тим,що є...

любительница• 26 октября 2022
А ви вірите, що вони пройшли ті тренування? І що цілі досягнуті?
Мусять щось казати, бо дупа напряглась у них.
Піз...ти не мішки носити)
ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляВаш психолог
Коротко.
Є плутоній.
Але.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Може,ті випробування на це спрямовані.
Я слухала старе інтервю покійного Кравчука, він казав, що ймовірність низька, а от читала майже свіже інтерв´ю з Кучмою, він не є таким впевненим.
Чашечка чая• 26 октября 2022
Угроза применения ядерного оружия не стала меньше и не стала больше
Vlada-Maria• 26 октября 2022
Ответ дляSo_so
Это мне больше нравится
на фоны розслідування поставок дронів прибирають свідків
oksanav• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Піз...ти не мішки носити)
Ага. Теж про це подумала.
У них і спєцапірация по плану і цілей досягла, і все остальне тоже с жестамі добрай волі і атріцатєльним наступлєнієм.
Ця типу гра мускулами на внутрішнього споживача розрахована, бо капосна Ната бачить через спутники реальну картину- скільки було випущено і чи взагалі було випущено і скільки досягло цілі.
Чашечка чая• 26 октября 2022
- Ууу, ізраїльська авіація розбила завод дронів в Сирії! Точно ж нам допомагають!
- Це були інші дрони, і для Хезболли.

So_so• 26 октября 2022
Ответ дляVlada-Maria
И прекрасно. Пусть другие видят и думают, хотят ли они быть свидками
Леска• 26 октября 2022
Ответ дляВаш психолог
Коротко.
Є плутоній.
Але.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Може,ті випробування на це спрямовані.
Думаю що вас допис не акутальним і правдивим бо подібна інфо зберігається під грифом секретності.
Закусенец• 26 октября 2022
Скучаю за темами про призыв женщин 🥹
My_Dream• 26 октября 2022
Якщо вірити в аналіз цієї теми Портніковим, то х...ло таким чином намагається підвищити градус шантажу.

Tatija• 26 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
- Це були інші дрони, і для Хезболли.

Да, я тоже читала что эти легенды с рашистских помоек к нам попали.
автор Спогад • 26 октября 2022
Ответ дляsashik77
Вважаю якщо вони хоча б одну випустять, то вона впаде одразу після вильоту саме на них, та раша зникне повністю.
Ваш психолог• 26 октября 2022
Ответ дляЛеска
Ні.
Знайдіть хоча б інтерв´ю Гордона з Суворовим.
kuskus• 26 октября 2022
Ядерні випробування-це виходить вони повинні десь в безлюдному місці підірвати ядерну зброю, але ж США весь час слідкують за цими рухами, і нічого про це в пресі не озвучувалось, навіть натяку не було. То про які ядерні випробування вони чешуть?
Леска• 26 октября 2022
Ответ дляВаш психолог
Ні.
І шо, колишній розвідник в бігах маєдопуск і доступ до секретної інфо?
А язиками зарвз чешуть і різні теорії складають всі кому не ліньки
ИринаКа• 26 октября 2022
Ответ дляЗакусенец
Скучаю за темами про призыв женщин 🥹
А ковід??? Новий штам виник, а нам на того ’Цербера’ насрати
Yasyatrikotazh• 26 октября 2022
Поки у недолугих навчання з ядерки, у нас почастішає виття тривоги, бо в небо піднімається їхня авіація, а це як призив до дій - ховайтеся, бо в головах там одна вата, не знаєш, що від них чекати...
sashik77• 26 октября 2022
Ответ дляkuskus
автор Спогад • 26 октября 2022
Ответ дляkuskus
Теж не розумію цього.
Може відволікають від чогось увагу.
Закусенец• 26 октября 2022
Ответ дляИринаКа
«То на Новый год, не трогать»
Yasyatrikotazh• 26 октября 2022
Ответ дляЗакусенец
«То на Новый год, не трогать»