Миледи• 27 октября 2022

Покажите, что купили себе на зиму.?

Девочки, покажите, что купили себе теплое на зиму ?
Я вот хочу зимние ботинки и костюм, но никак не могу решиться, стоит ли покупать ...
Засомневаю• 27 октября 2022
Две пары джинс едут. Пока больше ничего. Выбор скудный увы и ах.
былоИпрошло• 27 октября 2022
Пару свитерков мягеньких. Верх пока думаю. В Ха выбор невелик, а через инет не готова
Мини-бикини• 27 октября 2022
Ничего ₽
ЛеньГуглить_правда• 27 октября 2022
Цієї зими буду ходити в тому, що є
Просто Мария• 27 октября 2022
Теж в пошуках ботинок і пуховика.З першим вже хоч визначилась з фірмою- Ессо, а з другим...те що хотілось коштує задорого.
Люблю_смаколики• 27 октября 2022
Нічого майже, курточку тільки дивлюся, а так ходитиму в тому, що є
Ежик Хрюха• 27 октября 2022
Костюм теплый на флисе и все. Остальное есть.
СноваЗдорова• 27 октября 2022
Дівчатки, ви, купуючі собі, і про ЗСУ НЕ забувайте. Зима на носу. Ім потрібні теплі речі!
Сижу_и_плачу• 27 октября 2022
Немаэ грошей щоб купити ,хоть шось
Черноморская ривьера• 27 октября 2022
Ничего, не вижу стимула обновляться
Просто звязда• 27 октября 2022
только носки купила шерстяные) хочу еще сапоги, тут уже кидала, пока денег жлоблю)
Коко На Страже• 27 октября 2022
Купила вот такой жакет, думала на теплую зиму, но ношу уже сейчас
alisa0612• 27 октября 2022
купила свечку,антибиотиков,витамин и лосины в рубчик на флисе
Неугомонная• 27 октября 2022
Генератор и буржуйку
Ра ру ра ру ра• 27 октября 2022
костюм лыжный купила
Кудряшка Сью• 27 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Доначу, що можу. Але, вчора чоловік сказав, що, видно, військова служба скоро залишиться єдиною оплачуваною роботою(
Слухи-руки не распускаю• 27 октября 2022
Усі покупки на зиму в мене такого плану.
Фруты_Буты• 27 октября 2022
Термос, свечи большие, два фонаря для свечей, лампу на солн.батарейках..ну и разное по мелочи.типа сухого спирта
Слабый пол• 27 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вибачте, але дістали такі, як Ви, у кожній темі. Де ті мільярди допомоги Україні, де та гуманітарна допомога? Я відпрацювала, заплатила податки, комуналку, перерахували донати, я хочу собі спокійно купити труси, першу пару за півроку. І тут Ви: не забудьте про ЗСУ. Підіть до ВР, або до батальону Монаку зверніться.
МамОмужа• 27 октября 2022
Супер. Термокружка, термофляга. До ранку чай теплий
П.с. 600 мл
Дякую порадниці цю фірму обговорювали і надихнули на думку купити.колись мала термос з епіцентру - гамно
alisa0612• 27 октября 2022
Ответ дляФруты_Буты
какую лампу подскажите?
Фруты_Буты• 27 октября 2022
Ответ дляСлабый пол
Та купите ще труси..багато....заспокойтеся. війна в країні.
Море Счастья• 27 октября 2022
Купила куртку Коламбия по скидке в августе, ботинки с прошлого года есть, штаны тёплые тоже с прошлого года, всё
Слабый пол• 27 октября 2022
Ответ дляФруты_Буты
Я і без Вас це знаю, не потрібно це нести у кожну тему.
Пыхтелка• 27 октября 2022
Почти ничего, в гепе из шерпы теплую кофту. Кое-что еще нужно, но денег нет.
Фруты_Буты• 27 октября 2022
Ответ дляСлабый пол
Та вас мабуть та жіночка не питала, що їй робити і де писати
Бабка-ежика• 27 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
П.с. 600 мл
Наступного разу відкрийте для себе Klean Kanteen, там реально зберігається температура рідини довше ніж у Contigo. Ось дуже рекомендую, не реклама. Замовляю тільки в США.
Фруты_Буты• 27 октября 2022
Ответ дляalisa0612
какую лампу подскажите?
https://bigl.ua/p1700250958-fonar-turisticheskij-p...
МамОмужа• 27 октября 2022
Ответ дляБабка-ежика
дякую
Я тут с краю постою• 27 октября 2022
І бежеві черевики
Поки все , ще треба як мінімум одне взуття і пуховик та пальто хочу зимове , але не знаю чи знайд щось за адекватні кошти