ЯсноВидящая• 27 октября 2022
Погрожують після звільнення з роботи
Дівчата, дуже прошу, допоможіть.Страшно мені дуже. Звільнилася я з посади голов.бухгалтера 13 жовтня. Заява підписана, запис в трудовій є, розрахункові отримала аж 24.Причина звільнення- постійні крики та образи шефа.Так от тепер почали до мене писати співробітники, мовляв, привозили кандидата на посаду гол. бухг і вона каже, що не дороблена робота , наприклад, не зареєстровані пн за жовтень( хоч бухгалтера знають, що термін реєстрації ще досі не настав).Немає закриття періоду вересень( ще не було всіх податкових в медку).Мовляв, навіщо тобі погана слава, приїдь, все покажи/ розкажи новому бухгалтеру.Електронні підписи є лише на директора.Я в такій неприємній ситуації не була жодного разу, брала роботу додому, без лікарняних, відпусток, від 7,40 до 17,15 на роботі без обіду- і на тобі(Підкажіть, можливо є юристи тут
ЯсноВидящая
• 28 октября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Якщо Ваш директор звільнив Вас або не дійшов згоди стосовно незавершеної роботи, то навіть не переймайтеся за все, що незавершено. Я Ваша колега, в цій роботі, після звільнення ще можна довго ходити, щоб все зареєструвати, а зараз почалися масові блокування, потім , щоб розблочити, а ще здати звіти за 9- ть місяців, якщо не здали і т. Д. , потім нового буха ввести свекрусі справ..,,, Обов’язків у Вас за 25 тищ вище голови, з/ п не відповідала навантаженню. Коли працюєш- то наче так і треба, а як пішов, то ще й щось винен. Колега переїхала у Львів, то жалілась, що знайшла роботу в аутсорсингу, платять 15- ть а роботи, ніколи с туалет сходити. Вас звільнили, не вважали за потрібно погодити введення в курс справ нової людини, хай тепер шукають на свої 25 ть нового « раба лампи». Відпочиньте від того життя « білки в колесі» і бажаю Вам знайти кращу роботу.
Я за всю свою практику жодного разу не мала проблем з реєстрацією пн.Зараз пропонують роботу на новоствореній ТОВ , розумію, що по- любому буде блокувати(((
Там якісь таблиці даних платника пдв ніби треба додавати, ніколи з цим справи не мала)
Шаманю второпях• 28 октября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Я теж ніколи не стикалася, а з червня на новоствореному, прийшлося розібратися з блокуваннями. Червень було багато заблокованих, далі легше, але у нас торгівля , то простіше пояснення писати, що купив, то продав по кодах. Після змін 14/10 , стосовно блокування , багато хто і не з новостворених має заблоковані. Таблиці то окремі тема….., іх не дуже то й приймають, можуть прийняти потім скасувати. З усим розбереться , хоча й теж « напрягає» другий раз.
ЯсноВидящая
• 28 октября 2022
Ответ дляШаманю второпях
То, мабуть, на новоствореному практичніше пробувати відразу реєструвати пн, щоб мати час на розблокування?Теж буде торгівля.Боюся навіть починати…
Шаманю второпях• 28 октября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Головна проблема, то отримані аванси. їх блокують, так , як відсутні вхідні податкові. Якщо перша подія реалізація, то значно простіше « лавірувати» . Податкові однозначно відправляти в потрібні терміни, потім у Вас 365 на подання пояснення. Якщо розблоковають по поясненню ( скарзі) то Ваша податкова буде вчасно зареєстрованою. Відразу раджу пояснення подавати після того, як буде завершена повність господарська операція , особлива увага ттн на відвантаження й бажано на отримання.
ЯсноВидящая
• 28 октября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Тут буде ще «веселіше»- будемо імпортувати і продавати(
Чи можна Вам написати , якби раптом щось?)
У кого такое было• 28 октября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
ну значит вы работали в шарашкиной конторе, но дела вы должны были передать. О вас пойдет плохая репутация..
про передати справи - то не лише у автора чудасія.
Мама в податковій працювала, звільнилася в листопаді, на її посаду нікого не брали, справи лишила, як є. з лютого теж почали наярювати та погрожувати, щоб прийшла і передала справи, бо знайшлась людина. Дзвонивших посилала я, бо мама збиралася їхати, вони так виховані.
кому передавати справи, якщо на посаді нікого нема?
ЯсноВидящая
• 28 октября 2022
Ответ дляУ кого такое было
Так, то виходить , не можна звільнятися , доки нікого не знайдуть?)