Дюйм оф о4ка• 28 октября 2022
На скільки кг максимально ви худли за 2 місяці? В чи повернулись кг
Що їли/ робили для цього? Стан шкіри? Дякую.
Анастасія 1011• 28 октября 2022
Ответ дляЛапка
Стрес - 5 кг за тиждень і в мене знову дефіцит маси
О це прям я, тільки в мене -7 кг.
Важко набрати, я і так до цього була 47(
За два місяці плюс 3 кг тільки
Попипиповна• 28 октября 2022
Такой замечательный вопрос про ´вернулись кг´)))
Будете после похудения есть все подряд-веруться, и с друзьями.
Борисфенка• 28 октября 2022
На 8 кг, була 64 кг, стала 56 кг, на днях зважилася.
Це я так поправлялася, сцуко
Їла все підряд, щоб набрати вагу.
Печаль.
Це я так поправлялася, сцуко
Їла все підряд, щоб набрати вагу. Печаль.
Сигарный шланг• 28 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Супер! А меню якесь можете порадити, будь ласка? Бо ідей 0 в мене. Я ще нижча ростом, 155, ви ще ок по зрості
Та звичайте як у всіх цих марафонах. 3 прийому їжі і 3 перекуси))
рукиЖимолости• 28 октября 2022
14 кг (всего на 18 кг за пол года, это с закрепом), диета дюкана, благодаря обертываниям с глиной кожа не обвисла, вес не вернулся даже после беременности и родов, но потом через 6 лет после диеты опять наела. зимой села опять, за 2 месяца - 11 кг было, а потом 24 февраля, стресс, ела что попало, не закрепилась, уже почти все вернулось... но жду сейчас как не в себя, по ходу жир запасаю на тяжелую зиму
Дюйм оф о4ка
• 28 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Тобто на 14 кг за 2 місяці ви схудли, правильно? А яка початкова вага?
рукиЖимолости• 28 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
85 кг был начальный вес, похудела до 67 (для меня комфортный вес при моем росте широкой кости), да за 2 месяца на 14 кг, первый месяц 9, второй 5 кг.
Дюйм оф о4ка
• 28 октября 2022
Ответ дляМиледи
20 кг за два місяці,далі було ще . З ваги 88 кг.
Як? Для мене це виглядає нереальним взагалі
Миледи• 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так все просто ...в харчуванні ,якщо нема яких проблем по здоров´ю.
КараПузовна• 29 октября 2022
Ответ дляМиледи
Что ели в основном? Салат?
Дюйм оф о4ка
• 29 октября 2022
Ответ дляПерша на селі
З 58 до 48
Пп, йога, режим
Тепер 65 😂
Пп, йога, режим
Тепер 65 😂
Оце пишуть пп пп
Я Бог його знає що їсти на цьому пп
Перша на селі• 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Оце пишуть пп пп
Я Бог його знає що їсти на цьому пп
В моєму випадку це були каші, овочі, сухофрукти, тв сири, відсутність борошна і цукру
Миледи• 29 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
Что ели в основном? Салат?
Більше білка і мінімум вуглеводів. Яйця,м´ясо,тверді сири,зелень .
Света С Приветом• 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну цікавить з 70 кг, при зрості 155.
С 65кг до 45кг за три месяца, при росте 158см.
Первая леди колхоза• 29 октября 2022
З 04.07.22 по сьогодні-10,5кг. Зараз напишете, що мало. Але я не спішу нікуди. З ваги 94,1 починала, зріст 180см. Їла все потрошку.