kanareyka_tweety• 29 октября 2022

"Порошенко заключил бы минск-3 еще в феврале", – Арестович

Це вчора у Фейгіна він таке заявив. Ваша думка?
Результат:
вже голосів: 859
725 (84.4%) Так, уклав би знову мінські
134 (15.6%) Ні, воював як Зеленський
Mariya Prokhorova• 29 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Никто не знает как бы вёл себя Порошенко в условиях полномасштабной войны. А опыт 2014 - 2019 неправильно переносить в эту плоскость.
порох поставив на стоп ’ Нептун ’ , а на початку 2019 дістав

Оля П• 29 октября 2022
Ответ дляElizaP
Наш украинский народ уже 8 лет живет в концлагере на Донбассе и в Крыму. Вы про них думали хоть раз?
Какого им? Когда родина их бросила на растерзание русским нелюдям.
Конечно у нас есть потери, это ВОЙНА.
Но она СПРАВЕДЛИВАЯ и ПРАВЕДНАЯ.
Если остановится и дать русским пидарам передышку погибнет ещё больше в будущем, а наш народ превратят окончательно в рабов на оккупированных территориях.
Этого нельзя допустить, поэтому война до последнего живого русского оккупанта пидара на нашей земле.
Я вот читаю, вас, читаю....
надеюсь вы с передовой пишете?
Mariya Prokhorova• 29 октября 2022
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
А може расеї не треба сюди носа свого пхати постійно !
Mariya Prokhorova• 29 октября 2022
Ответ дляКлементина
А может если бы рашка так рьяно не лезла не было бы войны??
Ей покоя не даёт наш якобы ’переворот’
Потому что именно с тех пор у нас стал не подконтрольный раше президент.
Хватит наших президентов обвинять!
В войне виновата рашка и точка!
А мы защищались как могли
Винні наші президенти , починаючи з кравчука
Мушля51• 29 октября 2022
А яка нафіг різниця, що зробив би Порошенко? 🤦‍♀️ до чого тут це взагалі? Хай зелебобіки насущні проблеми вирішують, а не сидять і думають «а що було б».
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Освіжіть у пам´яті про військову допомогу Заходу у 2014-15рр.
Нам не те, що не допомагали, а відмовлялись допомагати.
Польща, яка зараз за нас гризе, заборонила продаж броників і зап.частин до техніки.
Пам´ять як у рибок.

Доречі, контракт на ті ж байрактари при Порошенку було підписано.
Удалено администрацией...
Takamaka• 29 октября 2022
Ответ дляSlavnaja
Міцний горішок Зе?
Он же... янеЛОХ, он же...парень шоНЕвтік
А президент хіба має тікати, як же конституційні обов‘язки?
Уявила, як хірург тікає з операційної під час складної операції, бо щось пішло не так і він злякався.
natapril• 29 октября 2022
Ответ дляЖули-ули
Мені тако ж так здається
Що тут зіграло роль саме волевиявлення народу.
Народ став нацією.
Такою кривавою ціною.
Але, якщо подивиться у історію, майже всі народи платили таку ціну(
Стихійне волевиявлення народу можливе з вилами та сокирами на майдані, але ніяк не з регулярною армією та важким озброєнням. Армією керує держава.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
А чому не давали? Може, погано просили, бо ’жму руку, обнімаю’?
100%. А ще скількі складів при шоколадному підірвано було.
Кому потрібно давати техніку і боєприпаси, щоб їх продали і замітавши сліди склади підривали

ElizaP• 29 октября 2022
Ответ дляОля П
Я вот читаю, вас, читаю....
надеюсь вы с передовой пишете?
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Абрамович у ролі Медведчука не жме?)
Абрамович? А що, то громадянин України?
Takamaka• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
І хто ви після цього…… ?
Ви такими висловлюваннями у бік таких самих цілком проукраїнсько, патріотично налаштованих співгромадян збираєтесь пришвидшити перемогу?
В мене вже не залишилось сумнівів, що ви звичайнісінький провокатор.
akulla• 29 октября 2022
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Запад? Сколько им понадобилось времени, чтобы включиться сейчас? Та же Германия до сих пор сидит на опе. Никто не включился. Нечем было воевать, только палками. ТРО не было. Оно было создано после, и относительно недавно узаконено.
Троль тупой это ты. Мы копейки собирали тогда, чтобы купить элементарные вещи.
kll lena• 29 октября 2022
У лютому вони вимагали і демілітаризацію, і відмову від курсу до НАТО, якби тоді ми домовилися, то залишилися б далі абсолютно беззахисні, а там і друга чеченська.
Але згодна що дипломатично ми програли, воду треба було продавати, може і потяг пустити до Криму. Але не факт що це б задовольнило хуйло. Він тупо захоплює території, старається максимально украсти побільше.
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Моя думка щодо Порошенка: уклав би мінські з повною втратою Приазовʼя та Херсонщини. Сухопутний коридор і вода в Крим - це головне бажання хуйла ще з 2014 року.
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляSlavnaja
Не переживайте Ви так за те світло, вони он законів наприймали під час війни таких, шо то відключення незабаром будем згадувати як незначні незручності.
Мене сильно дивує кількість адвокатів влади, при всіх їх реальних діях і списуванні на війну .
Коли копаєш глибше, то ці люди, крім форумів нічого не читають, закони - взагалі, то темний ліс. А ще моє улюблене, коли цитуєш закон, пишуть, що ну і шо.
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляlus_so
’арєстовіч сказав’ - вже тупо. Це треба бути реально якимсь ’рожевим поні’, щоб на восьмому місяці війни, цікавитись що там взагалі триндить арєстовіч.
Удалено администрацией...
ElizaP• 29 октября 2022
Ответ дляakulla
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляviika65
нормальные люди все прекрасно понимают, и не устраивают истерик. истерят здесь только киевляне.
Бо більш ніде і не вимикають, без причини.

Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну то скажіть вашу думку. Хоча я здогадуюся, яка вона)) Порошенко воював би? Що йому заважало воювати, коли фронтів було вчетверо менше? Зброю в Заходу не просив, війну війною не назвав. 8 років світ говорив про локальний конфлікт (’АТО’), а не війну.
jannjann77• 29 октября 2022
Ответ дляsashik77
То він в вас як вухогорлоніс?
Ні, вууууузький спеціаліст - тілки вухо.
viika65• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
вы выборочно читаете. вчера в теме женщина из Днепра писала, что их тоже отключают.
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляviika65
Ви теж виборочно читаєте, кияни не проти, щоб їх вимикали по 4 години, ми проти вимиканння 10-14 год і все одних і теж.
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Чому на Зеленського Німеччина не натиснула? Просто Порох торгував, от і все. ’Жму руку’ не на рівному місці було. Історія з нафтогоном Медведчука, вугілля з ’ЛДНР’ - звєнья той самой цепі
Удалено администрацией...
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я проти мінських. Це ганебні капітулянтські угоди, несправедливий мир
вся вата і ’уставшиє от войни’ проти. Бо не були в той час на передовій і не бачили стан армії. А мій був і бачив...
yuliannaf• 29 октября 2022
Ответ дляcheryl
Порошенко уклав би, а боневтік реально здав. За три дні атомну в Енергодарі, приазов´я і Херсонщину. Ніякого захисту Запоріжжю, Миколаєву, Харкову, Нікополю.

Проте сміється по ТБ з Бєлгородської народної республіки, яка на кордоні виставила бетонні пірамідки, щоб зсу на танках не пройшли. А от питання, чому Україна не укріплювали так кордони, адже він знав, проте робилися дороги в чорнобильській зоні.
Звичайно війну почав пуйло, але зевлада жодного руху не зробила щоб захистити українців, щоб запобігти Бучі, Ірпінь...
шо вообще без мозгів в черепі?
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляNat-li
а ще гетьман нормально так з медведчуком бізнеси крутив з рашкою. йому та війна взагалі не потрібна була. Ато-так Ато
Удалено администрацией...
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ дляcheryl

Зараз Вас в порохоботи запишуть)))
Мариш_ка• 29 октября 2022
Ответ для crystal
Арестович казав, що треба бути довбо@бом, щоб в країні де війна, обрати президента коміка. Це дослівно.
Це все, що треба знати про Арестовича, якщо ви його слухаєте. Йому треба свою публіку «розважати», то балакає він часто і багато… а шо він каже, то вже така справа, нормальні люди це слухати не будуть.
по ’мощам’ і єлей, як то кажуть)
vikahma09• 29 октября 2022
Ответ дляМушля51
Ну скажіть? Дібільніше ще не було. звикли як чорта з табакерки діставати того Порошенка) А щось вже не дуже виходить.