kanareyka_tweety• 29 октября 2022

"Порошенко заключил бы минск-3 еще в феврале", – Арестович

Це вчора у Фейгіна він таке заявив. Ваша думка?
Результат:
вже голосів: 859
725 (84.4%) Так, уклав би знову мінські
134 (15.6%) Ні, воював як Зеленський
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Краще був би капітулянтський мінськ-3? Можете не відповідати
не було б. буди б драконівські санкції за моряків,та за збитий Боїнг. Нагадайте,хто за день до того віддав моряків раші, та хто віддав ключового свідка Цемаха? (А були б санкції,то історія пішла б іншим шляхом..) Можете також не відповідати,видно,що без толку..

автор kanareyka_tweety • 29 октября 2022
Ответ дляЕленнн
Які ще драконівські за моряків? І про який боїнг ви кажете, якщо за 8 років не розродилися з вироком
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Я думаю уклав би, Німеччина б надавила і уклав би. Хоча... На наших з осені тиснуть штати, а порох як не крути там зав´язаний на Байдені, може і не здав....
Сам Байден рік тому був готовий підлаштовуватись до пйла.
Для прикладу:

Президент США Джо Байден заявив, що його адміністрація вирішила не застосовувати нові санкції щодо газопроводу «Північний потік-2», оскільки проєкт майже закінчений, а санкції зашкодять відносинам із європейськими союзниками.

«Це не те, що я можу дозволити Німеччині щось робити чи ні. Якщо запроваджувати санкції зараз, я думаю, це буде контрпродуктивно з точки зору наших європейських відносин», – сказав Байден, додавши, що він є противником проєкту з моменту його виникнення.
natapril• 29 октября 2022
Ответ дляTakamaka
А президент хіба має тікати, як же конституційні обов‘язки?
Уявила, як хірург тікає з операційної під час складної операції, бо щось пішло не так і він злякався.
А за те, що не втік, йому медаль незалежно від результату операції.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для прикладу:

Отож. Виходить, український народ саме під проводом Зеленського дотиснув їх усіх на Заході й чомусь не дотиснув при Порошенку. Тут же люблять применшувати або повністю знецінювати заслугу Зеленського як лідера, і те, що його порівнюють із Черчиллем, порохоботам по цимбалах, бо їхнього гетьмана взагалі ні з ким не порівнювали
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Так, США цілком допускало втрату незалежності України, судячи з заяв ще в грудні 2021

https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-5956205...
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Емммм, а перших 5 років та падлюка шо робила? Рошеновські магазини на кожній зупинці будувала?
І при цьомцу постійні ’мирні плани’, коли в наших стріляють, а ми не відповідаємо, бо режими тиші
artemuda1• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
ну давайте зеленского в ранг святых возводить не будем. Бабло его уряд тырит аж гай шумит. Нахер дороги сейчас ремонтировать когда их разхерячат в любой момент а в это же время ребятам на передок на доны всем миром собираем. А дом на Жилянской в который якобы попал шахид. Старенькая царская 4-х этажка к которой пристроена махина новострой на 25 этажей. Этот домик рухнул а рядом на зеркальных фасадах ни трещинки. Тут когда осколком в дом прилетело - в доме в 500х метрах все балконы покорежило. А тут прям стенка к стенке и все стекла целы. Суки взорвали прям с людьми - вангую что прокличковский Кан или Столица отгрохают там 25 этажей и заработаю миллионы. Эта власть тоже продажные лицемерные суки - не нужно обольщаться. И вопросов к ним ну очень много П.С. сивочололый вообще ной коментс
Ответ дляartemuda1
Не зрозуміла про 25 поверхів. Ви хочете сказати, що Кличко царський будинок підірвав?

Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Голосованная - насолода для душі. Хай порохоботи побачать реальний рейтинг їх свині.
Я навіть зроблю обережний висновок, що рейтинг Порошенка впав із 25% до 14%, як ми це бачимо в цьому опитуванні. Зокрема, мене як виборця він теж втратив, хоча я була його електоратом і голосувала за нього в 2014-2019. А рейтинг Зеленського таки виріс із 73%, нехай і не до 86%, проте до 80% точно.
Filomena• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Справа в тому, що крім ракет, ще наші газ перекривають для тец. Так що ще треба розібратись, куди насправді попали ракети і чи попали взагалі, чи то просто теар абсурду для народу.
Попали і не раз. Живу поряд. Не Київ, але суті не міняє
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Немає сенсу таким щось доводити. Я писала, що чоловік взяв дома автомат і в 8 ранку вже на передку був. Що зброя почала надходити на початку березня.
Такі не вірять. Свято вірять, що Свинорил армію геть усю з попелу підняв і зброєю забезпечив.
Уже в 2015 було ясно, що Порошенко - пораженко, і стримував народ, а не вів його за собою.

Текст 2015, емоційний, болючий і правдивий:

Наприкінці травня 2014 року я загинув під Волновахою, аби вже в червні наш Головнокомандувач надав наказ про одностороннє припинення вогню.
Я загинув у Зеленопіллі, аби СБУ за викуп відпускала заколотників.
Я загинув під Карлівкою, бо хотів, щоб тюрми забивалися патріотами, а не корупціонерами та бєркутами.
Я загинув під Щастям, аби головні люди при владі мали заробіток з контрабанди.
Неподалік Амвросіївки осколок перебив мені артерію, щоб за півтора місяці могли відбутися переговори у Мінську.

Після катувань мені перерізали горлянку у підвалі сєпарів і я радо пішов на смерть заради того, щоби взимку 14-15 років моїм побратимам забороняли використовувати артилерію.
Я похоронений під завалами Донецького аеропорту, аби в лютому 2015 року відбувся Мінськ-2.
Я згорів у “бетері” під Дебальцевим, аби зустрічі у Мінську стали регулярними та на них Україну представляли Кучма та Медведчук.

Я загинув при взятті села Широкине, бо дуже хотів бачити, як його демілітаризують.
Я загинув від кулі снайпера на Савур - Могилі, адже я мріяв про спільне патрулювання з народною міліцією ДНР.

Я не зміг вибратися з палаючого танку у Вуглегірську, тому що підтримував амністію моїх вбивць.

Я був розірваний на шматки 152-мм снарядом під Іловайськом, за те, щоб утворилася буферна зона.

Я загинув у Авдіївці за особливий статус Донбасу.

На Карачуні я помер за майбутні зміни до Конституції.

Я пожертвував собою заради запропонованої нашим Президентом “програми децентралізації”.

Я назавжди залишив дружину та дітей задля чергового відведення озброєння.

Мене було розстріляно в окопі під час чергового перемир´я.

Я пішов на війну і я воював там не за перемогу, а за поразку, не за звільнення або повернення земель, а за їхню здачу, не за здобуття незалежності чи збільшення геополітичної ваги, а за обмеження власного суверенітету, не за славетні сторінки в історії, а за ганьбу, якої та сама історія ще не знала.

Я загинув за те, щоб ’мирний план’ імплементувався й надалі.

Я загинув і помирав я з посмішкою на вустах, знаючи, що легалізація терористів скоро відбудеться.

Я загинув за те, щоб мої близькі та друзі не могли знайти відповідь на питання мого сина: ’За що загинув мій батько?’

[29.07.2015]

І у вересні 2015 таки сталась спроба легалізувати терористів і впхати ОРДЛО в Конституцію.
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це ви смішна відробляючи свої грошики.
Я сподівалась війна відкриє очі 73, але бачу ні. А ви продовжуйте нищити країну такими темами.
..он автор вже рейтинг Зе -80 % дає.. (Мабуть гарні пішли зашквари- (почитайте сусідні теми),раз так треба рейтинг повишати..)
Ответ дляMrs.Ochmonek

[29.07.2015]

Я щось призабула про легалізацію ОРДЛО. Виносили на голосування?
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляЕленнн
..тоді у нас армії не було.. Він дав час її підготувать так, що Зеленський нею вихвалявся в першій рік презЕденства. ----це по перше. По друге- не було такої страшнючої кількості вбитих ,покалічених людей та розтовчених міст та сіл. Не було зруйнованих сімей. Люди війну майже не замічали. Сама велика проблема тоді була- ціна цибулі. Скільки з вас спокійно вели бізнес,купували житло,та їздили відпочивати за кордон? От це я ставля ПП в вину..,що занадто народ відгородив від війни, так,- що люди згубили інстинкт самозбереження...
А тоді пішло ’хуженебуде’. ну і як воно?
Це ж і була зрада України - робити вигляд, що війни нема, а там де є - то це через те, що там начебто самі сепаратисти
Ответ дляЕленнн
Навіть не розраховуйте, що ваш сивочолий має якісь шанси) Курчат по осені рахують, так Зеленський тих, хто голосував за нього, не розчарував, а нових виборців собі вже заробив.
Ответ дляЕленнн
У березні в нього взагалі було 93%
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/3/7327647/
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
ні, він був 16% (по першому туру), а в 25 ввійшли ті, хто бачив Зеленського більшим злом.
Тому з 16% впав до 5-7%, але ж купа грошей досі йде на піар
Ответ дляMrs.Ochmonek
А рейтинг Зеленського реальний як думаєте, який? На початок березня було 93%, потім Бутусов і компанія почала розганяти зраду Чонгара, думаю, відсотків на 10 за 8 міс. просів, але становить не нижче 80%.

artemuda1• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
да, это и хочу сказать. Уж очень ’удачно’ тот рухнул и на пристроенной к нему элитной высотке со стеклянным фасадом ни единого окна не вылетело и ни одного треснутого стекла. Магия ? Не думаю.
Ответ дляartemuda1
Як це не вибило? У висотці Самсунг немає вікон. Не впадайте в конспірологію
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Так, але відбились в прямому значенні

https://www.bbc.com/ukrainian/multimedia/2015/08/1...

Понеділок, 31 серпня, став днем, коли Верховна Рада України зібралася на позачергову сесію і схвалила в першому читанні зміни до Конституції, які передбачають надання особливого статусу ’тимчасово окупованим’ частинам Донецької та Луганської областей.
Поки в стінах парламенту тривали дебати, на плоші перед Верховною Радою протестували прихильники кількох політичних сил. Найгучнішим і найбільш насильницьким був мітинг під прапорами ВО ’Свобода’, який переріс у сутички з правоохоронцями.
artemuda1• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
На Зеленского сейчас такие пиар-полит технологии работают - не удивительно. Вы безвиз и хоть какое-то ПВО над Киевом с заслуг порошенко не списывайте. Ну и с 14 года нам хоть армию поднатаскали. В 14 воевать было некем и нечем. или вы думаете что геополитических баталиях коей эта война так же является с США те минские не согласовали ?
Ответ дляartemuda1
Як це воювати НЕКЕМ? А зараз КЕМ воюємо? А щоб було чим, треба було зброю просити. Єдиний відчутний плюс каденції Порошенка - це безвіз.
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Думаю, що зараз його дії підтримують 80-90%, але ж це не значить, що стільки голосуватимуть за нього. Залежить від конкурентів на виборах
Ответ дляMrs.Ochmonek
Порох, думаю, буде втретє балотуватися, а потім заспокоїться, як Гриценко і Юля
artemuda1• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
я ПОРОФЕССИОНАЛЬНОЙ армии. Тех кого инструктора зарубежные готовили. До 14 годя этого небыло. И слава богу что сейчас все больше и больше военных проходят такую подготовку. Кем воюем - ну братом моим к примеру. Доброволец с белым билетом, он в ремонтной части близко к передку
ksusha1155• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Ого новина
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляartemuda1
Безвіз не списуємо. І Томос. А ПВО - піар не відомо на чому грунтується (тільки на словах колишнього міністра, який сказав,що так, РОШЕН брав участь у фінансуванні, без цифр і %, при цьому ж наче Порошенко вже не має стосунку до Рошен, за легендою, бо сліпий траст же)
artemuda1• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
фото официальные. Удачненько на дом ’дрон рухнул’ правда ? Слева весь фасад цилехонек. Сбоку и сзади на стеклах ни трещинки. А тут этажи рухнули от ’мощного удара’, и люди погибли. Я не знаю как не видят настолько очевидного. Там тот клаптик земли баснословных денег стоит это однозначно подрыв контролируемый