Форточка• 29 октября 2022

Инна Вячеславовна г.Одесса, тел. 0664**7899 - мошенница!

Ссылка на предыдущюю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3223648.

Шафа как обычно не при делах ,съезжать на укрпочту,что посылку ей не должны были выдать и мы написали покупателю чтоб оплатила вам товар. На горячую линию укрпочты буду звонить в понедельник,но кажется мне что без толку .

На каких сайтах можно оставить отзывы о данной мадам? Хочется предостеречь людей . Думаю проворачивает такое не первый раз , сообщения читает ,ответа нет.
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
А ты что крыса ты звонила покупателю или ты сразу бежишь жаловаться на форумы
Хватит тут жаловаться позвони и урегулируй вопрос
Нечего тут своим крысиным хвостом бегать грязь разносить
Девушка, возвращайте почтой вещь или оплачивайте деньги на карту за покупку.
автор Форточка • 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Здравствуйте ,Инна.
И 27 .10 и 28.10 вам писали и шафа в том числе 28 и 29.
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Лучше зарабатывать 3000 грн, чем воровать.
Ну да ты же привыкла к трущебам растить детей в дерме и грязи .
Когда Бог тебя создавал, видимо вместо ребра пятку использовал 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ дляФорточка
Здравствуйте ,Инна.
Какая ещё Инна ?
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Зайка, у меня нет детей. А что ждет твоего ребенка - непонятно. Не факт, что его не отнимут у родителей, когда родители будут ходить по судам.
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Надеюсь что и никогда не будет а то не дай бог такие тараканы ещё будут размножаться 🤗
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Советчица самый крупный форум в Украине. Здесь, как в инстаграме и на шафе сидят разные люди. Чьи-то жены, мужья, кумовья и друзья. Как и работники полиции и СБУ. Когда совершаете нечестный поступок в отношении кого-то и не фильтруете свою речь - включайте мозг. Я бы на Вашем месте уже не только ник в инстаграме сменила, но и сумки складывала.
Хотя нет, если другой вариант, извиниться перед шафой, продавцом и вернуть деньги за ’покупку’.
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я вижу что у тебя проблемы !!
Я не знаю, что вы едите за завтраком, но это реально действует, интеллект стремится к нулю!
Может ты ещё по айпи меня вычислишь ?))
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Я вижу что у тебя проблемы !!
Может ты ещё по айпи меня вычислишь ?))
Я – ні. Працівники кіберполіції – так.
Не бійтеся в істериці, думайте, де заробити 300 грн та закрити питання. Мирного вечора 🇺🇦
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я – ні. Працівники кіберполіції – так.
Что ты меня пугаешь давай свой номер я тебе расскажу , что по чем
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я – ні. Працівники кіберполіції – так.
Я вижу что для тебя 300 грн это неделя выживание в этом мире🤷‍♀️😄😄
автор Форточка • 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Какая ещё Инна ?
Та самая
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Якщо Ви не злодійка, то боятися нічого, запросять на допит, зможете довести, що за річ гроші Ви платили і відпустять. Шафа, продавець та поліція незацікавлені марнувати час.
Моя Вам порада, сплатіть річ у кращому випадку, у гіршому – скиньте продавцу номер посилки після відправки товару назад завтра та сплатіть доставку. Повірте, на адвоката у воєнний час у Вас піде набагато більше грошей. Для поліції немає різниці, вкрали Ви 300 грн або 300 000 грн. Суть у тому, що Ви вкрали і є шахраєм. Можна списати з Вас штраф, гроші до бюджету у військовий час потрібні. І вийти через Вас на інших шахраїв. А поняття багато чи мало вкрав у кожного різне.
Так, Вам не дадуть 10 років в´язниці, але штраф, а можливо штраф + умовне – спокійно. А якщо Ви закінчили медичний коледж та військовозобов´язана, то ще й на облік поставлять, від якого Ви з чоловіком ховаєтесь. Чи варте воно того? Ви маєте час подумати до ранку.
Вообще не факт• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Это все пустые слова 😅
Ты меня не знаешь нечего разбрасываться словами))
Все что ты способна писать на форуме как крыса 🐀 не более)
если хочется нагрубить, сходи на мусорник, поговори с собаками

До свидание 🤷‍♀️🤦‍♂️
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Это все пустые слова 😅

До свидание 🤷‍♀️🤦‍♂️
Про нетрів, чужих дітей, щурів, тарганів, інтелект, варто мені розмножуватися чи ні, пишіть Ви і тикаєте мені теж Ви. Я вам жодного разу не грубила. А Вам за свої вчинки та слова доведеться відповісти. І по IP обчислювати Вас немає сенсу, на порадниці Ви зареєструвалися за тими ж даними, що в інстаграмі та шафі. З вас зайвого не вимагають. Віддати чуже та вибачитися перед продавцем та шафою. Те, що у Вас вдома знаходиться чужа річ, за яку Ви не сплатили (продавцю за річ, а шафа не отримала % від продажу), це не порожні слова.
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Это все пустые слова 😅

До свидание 🤷‍♀️🤦‍♂️
Я добре ставлюся до щурів, собак і людей, які заробляють 3000 грн. Щури і собаки іноді розумніші і добріші за деяких людей. Іноді краще визнати свою помилку, виправити її і вибачитися, ніж посилювати ситуацію і заганяти себе в ще більше болото. Ця тема на форумі залишиться назавжди. Ваша дитина подорослішає і введе в гугле ім´я своєї мами, а вона забруднила своє ім´я ’за якісь 300 грн’. Адже це така маленька сума, так? А скільки неприємностей вийшло.
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Авторе, телефонуйте завтра в кіберполіцію без сумнівів. Справа не в грошах, видно, що людина зробила це не випадково і продовжуватиме обманювати інших і танцюватиме на їхніх втрачених грошах. Багато аферистів крадуть по дрібниці. Нині це найчастіше відбувається на ОЛХ. Вони думають, що за 100-300 грн ніхто возитися не буде. Залишіть хоча б заяву. Залишить ще хтось, крім Вас і буде цій дамі вже термін. Це репутація нашої країни. Такі люди, залишаючись безкарними, ніколи не зупиняться. А потім вони випадково отримують владу на окупованих територіях і крадуть гуманітарну допомогу.
Якщо звертатиметеся до кіберполіції, я по Харкову пошукаю тих, кого обдурив її чоловік. Я сама з Харкова. + у пабликах потрібно розмістити інформацію і про неї і про чоловіка
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
Удалено администрацией...
Ні, в реальному житті теж, дорогий чоловік. Сушіть сухарі.
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Пиши номер
Обсудим сухари
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
Удалено администрацией...
Дякую Вам за Вашу електронну адресу. Дуже любите машини, Андрію?
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Есть какие-то факты или просто что то сморозить
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
Пиши номер
Обсудим сухари
+380988711457
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
+380988711457
А нормальный твой номер есть ?
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
А нормальный твой номер есть ?
А цей чим відрізняється від нормального?
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Зачем мне левый номер ?
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
Зачем мне левый номер ?
Я вам даю свій номер. У Вас грошей на рахунку немає? Зачекайте кілька днів, дзвонити не потрібно буде.
Fcmkh96• 30 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Давай жду
Ты вроде с Харькова ? Может ускорим процес ??
Сумская 32
Жду всех пиздаболов
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2022
Ответ дляFcmkh96
Давай жду
Сумская 32
Жду всех пиздаболов
Удалено администрацией...