Лорка-хлорка• 01 ноября 2022

Допоможіть з таблицею прикорма 7 міс дитині- які продукти давати

Мені не підходить таблиця з фейсбука там де всі продукти одночасно вводять і в перший день м‘ясо
Дитина погано відреагувала, болів животик
Тому я даю по 2-3 дня одне, потім нове ввожу і паралельно даю минуле
Де глянути таблицю шо має їсти дитина на ГВ
автор Лорка-хлорка • 01 ноября 2022
Давала
Кабачок
Броколі
Цвітну капусту
Морковку
Картоплю
Каши безмолочні гречана, кукурудзяна, рисова, вівсяна

І частіше всього даю однокомпонентне все

автор Лорка-хлорка • 01 ноября 2022
Яблуко ще давала
Телочка• 01 ноября 2022
Печені яблука, банан, помідор (сезон був), огірок, сир домашній, несолодкий йогурт. Телятина на пару, курка
Мой завтрак• 01 ноября 2022
Що вам рекомендує педіатр?
sky-labs• 01 ноября 2022
Лучший вариант, он же самый естественный - прикорм с родительского стола. Конечно для этого и родители должны питаться нормально, как минимум без пищевого мусора
Кастрюлька• 01 ноября 2022
Починала з овочів/фруктів, далі поступово каші з введеними овочами/фруктами, потім сир (дитячий без наповнювача і окремо додавала фрукти), яйця (спочатку по трішки варений жовток в супчик, овочеве рагу чи кашу, потім дрібно натирала і білок, а далі вже парові омлети) і вже наприкінці м’ясні пюре. Останнім вводила рибу. З 9 місяців почала давати кусочками, зараз рік, жує чудово. Не знаю чи все правильно, але проблем не було.
Зі старшим пам’ятаю теж раз від м’ясного пюре живіт болів дуже сильно, тому робила перерву і знову по трішки змішувала з кашами чи овочами.
Ламзак_сдутый• 01 ноября 2022
Я ввела кабачок сначала. Постепенно заменила им одно кормление. Это неделя наверно. Потом по очереди добавляла цветную капусту, брокколи, картошку, морковку. Уже и суп получился))). Потом каши, рисовую, кречневую, кукурузную без молока, и рисовой сразу заменила второе кормление. На один продукт дня 3-4. Потом фрукты печеное яблоко, банан, чернослив, слива. Потом мясо попробовала, кролик, индюк. Варила разные супы, с крупами и без. Вот уже 3 кормления заменены. Потом кефирчик, творожок, йогурт и это замена четвертому кормлению. Ну и дальше по очереди. На некоторые продукты аллергия была, на яйца, курицу, тыкву. Смесь не давала. Молоко дала и оказалось, что у ребенка непереносимость, ходили по врачам, сдавали анализы.
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Да, не нужна вам та таблица. Возьмите общие правила: 1) овощи, 2) каши 3) мясо, 4) кисломолочка 5)фрукты, 6) яйцо.