Ваша прЭлесть• 01 ноября 2022

iHerb відкрити стаціонарну точку продажу

Всім привіт. Дівчатка будь ласка поділіться, я Вам не конкурент, в мене містечко невеличке 70000 населення , iHerb торгую в інеті, але хотіла відкрити в нашому місті , які документи потрібно для цього ? Чи може iHerb надати сертифікати та накладні ?
...аяприкольная• 01 ноября 2022
Так все могут с сайта заказать напрямую.
Любовь Калистратовна• 01 ноября 2022
В вашому містечку не знаю, але я б купляла стаціонарно. Замовляти то час, а так зайшов і купив.
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Так ціну буду ставити як на сайті. +Пару грн
Щоб вигідніше було людям прийти побачив-купив. Не чекаючи.
Любовь Калистратовна• 01 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
А податки з чого платитимите?
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А податки з чого платитимите?
Я купую зазвичай по акціях.20% мені має вистачити.
Зефирная попка• 01 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А податки з чого платитимите?
Наверное, берет оптом дешевле
Детектор лжи• 01 ноября 2022
Ответ для...аяприкольная
Я не заказываю, пару банок выгоднее у себя купить, чем доставку платить.
Пишу_граммотно!• 01 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І я б купляла.
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Мені б з дому вирватись..залишилась без роботи..на багато не претендую.хочу зробити все офіційно
СкокоМнеДадите• 01 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну, аптеки ж якось торгують бадами з Айхерб.
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Торгують і не тільки аптеки...але взнати як правильно все оформити не маю змоги..
На морозе• 01 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Треба дозволи і сертифікати.
З айхерб це не вийде.
Лише напряму з брендами-виробниками.
Сижу на стуле• 01 ноября 2022
Фоп відкрили?
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Фоп відкрили?
Буду відкривати. Зараз за один день це робиться..
Однозначная• 01 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Пробуйте в субаренду приміщення, Вам же по суті пару полиць потрібно, і не спішіть Ви той фоп відкривати, встигнете. Подумайте про супутні товари.
Оно само купилось• 01 ноября 2022
А що за місто? Бо у нас Сміла теж офіційно 68 тис. населення було.
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні не Сміла
Волинь..
автор Ваша прЭлесть • 01 ноября 2022
Ответ дляОднозначная
Так і буде. Це і буде суборенда , з можливістю з´їхати. Я вже відкривала підприємця,зараз приостановлений. Закривала без перевірок швидко. Правда 5 місяців пропрацювала і торгівля в інеті була тільки як квед.дуже хочеться просто все правильно зробити і спати спокійно...
Вишиванка• 02 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
А точка продажу у вас безкоштовна? Навіть комунальні платити не треба?)
Вишиванка• 02 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Все правильно зробити неможливо хоча б тому, що товар ви будете купувати як фізична особа, а продавати як фоп