все по ГОСТу!• 03 ноября 2022
Кинули на предоплате на олх
Девочки что вы делали ?
Опля Картопля• 03 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Да
Ну вот я в понедельник отзывала незабраную посылку, о чем Вы))
+67 грн
Аноним ФЕЯ• 03 ноября 2022
Опля Картопля• 03 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
фото
Это наверное нужно устанавливать чтобы через несколько дней вернулась автоматом?
Veronika_100k• 03 ноября 2022
Ответ дляОпля Картопля
+67 грн
Это, видимо, была переадресация, а не возврат.
Аноним ФЕЯ• 03 ноября 2022
Ответ дляОпля Картопля
Нет. В приложеним выбрать’Повернення’ и 20 грн.
Просто если им звонить на гарячую линию могут оформить возврат как выбрав ‘Переадресування’, чтобы побольше содрать денег
Manesik.ua• 03 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
А поверенная посилки коштує 20 грн
В одну сторону діє стандартний тариф (від 60 грн), а повернення всього 20 грн
У мене обійшлось 138 грн,
Це можливо якась спеціальна пропозиція була, або олх доставка?
У мене була просто посилка без прив‘язок,
Аноним ФЕЯ• 03 ноября 2022
Ответ дляManesik.ua
У мене обійшлось 138 грн,
Ні, звичайна відправка наложкою. Тариф тепер 20 грн, якщо оформити як «Повернення». Краще самостійно, бо оператори могуть трохи схитрити
Manesik.ua• 03 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Хм
Як цікаво, буду знати
Але у будь якому випадку, продавці хотять себе застрахувати, і тому вони будуть продовжувати брати аванс
Тим більш у багатьох постачальники роблять свою сумму передоплати, і з яким ви погоджуєтесь, або ні.
Як цікаво, буду знати
к.Буланова• 03 ноября 2022
Я продавець, аванс беру в залежності від покупки, якщо покупка 2000 грв, мова не може йти про 100 грв авансу. Ще все залежить від Укрпошта чи Нова пошта , Укр дешевше. Так, правильно писали про багато продавців, але і покупців вистачає. якщо Вас не влаштовують умови відправлення, нічого не маю проти , шукайте в іншому місці. В мене був покупець відправлення на 2500 грв, я попередила або на карту повну суму, або 250 грв. Покупець збивав суму передоплати, я відмовилася, потім він на кілька днів пропав, а коли повернувся був готовий оплатити, але товар я вже продала. Тому, повинні рівні права бути і в продавців і в покупців, а то зараз покупець завжди прав,а інший ні. І відгуки, правила , якщо не подобається, шукайте в іншому місці. Зараз, на жаль обманюють обидві сторони. І потрібно добре зважувати покупки в інтернеті, вони зазвичай дешевші
МинерАлочка• 03 ноября 2022
Ответ дляTanieella
Никогда не покупала на олх по предоплате. Даже не понимаю зачем это делать? Есть олх доставка. Какие ваши мотивы не оформлять олх доставку, а платить предоплату?
Многие покупатели сами отказываются покупать олх доставкой и предлагают предоплату за наложку.
.
Вот буквально на днях так на олх заказали ,я ему говорю оформите олх доставку так выгоднее, нет ,не захотел ,скинул 150 грн предоплаты . И (лично у меня) такие случаи частенько.
. Вот буквально на днях так на олх заказали ,я ему говорю оформите олх доставку так выгоднее, нет ,не захотел ,скинул 150 грн предоплаты . И (лично у меня) такие случаи частенько.
Опля Картопля• 03 ноября 2022
Автор, Вы там живы?
Что за прикол, вкинуть и смыться.
Нет желания после такого помогать
Что за прикол, вкинуть и смыться.
Нет желания после такого помогать