kanareyka_tweety• Изменено 13 ноября 2022

Чи шкодуєте ви, що проголосували за Порошенка в 2014?

Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів: 633
275 (43.44%) Не голосувала за нього
128 (20.22%) Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%) Голосувала і не шкодую
102 (16.11%) Голосувала і відчуваю провину
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляNatatashka
Що це за риторика? Хто там всрався, це вам не до мене Ви відповідайте по суті. Чому не збільшували оборонний бюджет, ігнорували попередження Заходу про можливий наступ і розповідали про шашлики? Може жителям Бучі, Ірпіню, Бородянки та ін міст про ’всралися’ розповісте?
Вже 100500 разів писали, з посиланнями в тому числі, що збільшували - значно збільшували. Якщо до таких як ви досі не дійшло і носитесь з тими методичками про дороги - то все вже безнадійно і я не маю наміру з вами це обговорювати.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
А мені от незрозуміло, як можна робити узагальнення про ’всіх’, базуючись на своїй нерепрезентативній вибірці із друзів і знайомих. Пані Фаріон, впевнена, здавна має своїх досить численних прихильників.
Кожен же пише про свою вибірку, найчастіше.
Те, що Фаріон нема в парламенті, зокрема в комітеті з питань освіти, це для України не менша втрата, ніж втрата Чорновола свого часу.
Свободи нема в парламенті, а опзж є, і це після 2014, після Майдану, де стільки свободівців загинули, чи це не ганьба?
Питання риторичне
sinolga1408• 13 ноября 2022
кто вообще влил в уши всем, что армия была не готова?
я эту хрень уже давно из всех чайников слышу, а значит, верить этому нельзя.
как раз они ОЧЕНЬ были готовы, склады полные были. и авиация была. все было.
но кому то нужно было сдать Крым, а впоследствии Донецк с Луганском, поэтому приказ не отдали. ни в Крыму, ни на Донбассе. и Донецк тупо сдали гиркину.
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
А що вам треба було сказати??? Завтра війна, збирайте речі? Та ніхто б нікуди не двинувся! Зараз Верещук просить, щоб виїхали хоч на зиму і що? Тут тема була - хто буде їхати - 95% сказали - ні!
Вы опять несравнимое сравниваете
Будет невыносимо зимой, люди переместятся где лучше

Но бл.. Я, например, богатейший поселок Липцы, на границе с лаптестаном, был захвачен 24.02
Что случилось с многими людьми, до сих пор неизвестно
У них же даже времени среагировать не было
Их тупо в теплых кроватях накрыло 24 февраля...
А Верещук (суку ненавижу, аж тошнит от нее) сказала где будет тепло и свет? Куда ехать?
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляNatatashka
А жителі Бучі, Ірпіня і Бородянки мали змогу хорошими дорогами швидко виїхати до Польші. Якби не КВН дивились, а трохи історією та політикою цікавились. Багато хто так і зробив.
Не чіпай - вб ю• 13 ноября 2022
Цікаво, а як кацапи могли не бути готовими у 14ому? В них була купа радянскої тезніки, в тому числі - яку ми передали у 90их.
Veronikca• 13 ноября 2022
Что-то я не пойму. Порошенко стал президентом в июне, а Донбасс захватили уже в апреле, референдумы прошли в мае. Крым вообще присоединили к России в марте. Каким боком Порошенко?
Natatashka• 13 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
ну вот так, не россия виновата что напала, а Зе виноват что росия напала.
Дуже погано працюєте. Вам за таке не заплатять
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляnatallochka
Себе так назвіть, чи не на часі?
Шашлики вже зїли?
А ви не їли шашликів? От бідося!
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2022
Я давно про це писала… не був він готовий. Майдан сплутав йому багато карт. І Да, якби ми почали відстоювати свою незалежність з Криму, то не було б такої агресивної Війни і більшість мирних загиблих була жива.
fruhling007• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Питання риторичне
Все одно мені здається не дуже коректним порівняння із Фаріон, яка могла б претендувати на посаду міністра, і Чорновола- гіпотетичного Президента. Можливо, в цьому і суть - президентів прагнуть бачити ’менш радикальними’, але це теж нерепрезентативне узагальнення.
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляsvetla2201
https://youtu.be/0LNcLdaZthY

для тих, хто Зе тут звеличує
Вырвано из контекста
Natatashka• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Так .уйло же сказал: выполняйте Минские! Почему их не выполнил порох? Можете ответить? Ему 5 лет не хватило?
А чому рашка не виконувала мінські? Вона мала відвести війська, але цього не зробила. Ну то й ми не робили🤷‍♀️
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Умнее вы конечно ничего не могли написать.
Ну вы так утвеждаете, как будто там присутствовали
Вот я и спрашиваю...
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
Вот я и спрашиваю...
Не корчите из себя непонимающую. Там много, кто присутствовал из ребят, кто воевал и знают побольше вас
yulchik77• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну тільки при Пороху замість обіцяних 25 тис грн мій брат на передку отримував неповних 6000, а при Зеленському на передку отримує 100.
Ааа...так вот в чем обидка....вам недоплатили....)
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
А при кому?
Чи для вас війна коли ваша срака в небезпеці?
В нас ВІЙНА з 2014 року!
Да, моя срака в Харькове в безопасности
А вам гнев глаза застилает прочитать
Война РАЗГОРЕЛАСЬ
Или действия одинаковы, что в 2014, что сейчас?
Natatashka• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Про методички, то ви самі з собою розмовляєте? Дороги були минулого року, а ви вже все забули. І дійсно, що можна обговорювати з людиною, яка оперує аргументацією про ’всралися’ і має пам´ять, як у золотрї рибки?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2022
Ответ дляAlex_Kri
у нас все выборы без выбора
В нас війна вже йшла… чому ж за військового не голосували?
Гриценко звичайно не мій герой, Но було б логічніше голосувати за нього, чим за корупційне оно , яке вспливало при всіх президентах і непогано себе чухало
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
у кого язык хорошо подвешен?
у ’йолка’ и ’умикніть Україну’?

тупой и еще тупее, типичный завгар, еще и зек.
Мы уже про Кравчука пишем

Вы путаете с Яныком
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляБессмертный пони
А почему так избирательно ? Про бубочку ’не на часі’ ? Или он святее Папы Римского ?
Нет, сначала идёт 2014, поэтому очередность такая
A no name• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Якби тоді не прийшов порошенко - що юля що ляшко також би здали Україну з потрохами. Згадайте як юля ракети путіну подарувала, якими нас зараз бомблять.
Але юля хитрожопа @учка і в 2019 в неї було б важче перемогти.
А барига допік тупо усім. Тому 70% проголосували проти нього і % 3 за Зеленського.
Я правильно розумію, що перемога Зеленського, то справа рук Порошенка?)))
Це вже тягне на один рівень зі скабєєвою/соловйовим.
73% хотіли ’па пріколу’ і ’хуже нє будєт’. Напевно, задоволені вибором.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2022
Ответ дляLeeka
А може проаналізуємо? Яка в нас тоді була армія? Який % підтримував Порошенко у ВР? І не забувайте, що ситуація була інша. У лютому росія оголосила що йде на нас? Що було раніше в 2014? ’Нас тут нєт?’
Тоді, наляканий майданом парламент, проголосував би все що потрібно було б.
Natatashka• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
А багатьох розстріляли прямо в їх автівках, якими вони їхали гарними дорогами, але не встигли, адже чекали покращення ситуації, яку їм обіцяв арестович. Пам´ятаєте 2-3 тижня? Чи теж не пам´ятає? У вас така вибіркова пам´ять
LyudaT• 13 ноября 2022
В 2014 воевать было нечем. Не готова была армия совсем. Даже если бы тогда жали оружие, то это не помогло бы. В 2014 летом /осенью наши военные были голые и босые. Буквально. Потом уже стало улучшаться обеспечение армии.
Natatashka• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
А ви не їли шашликів? От бідося!
Я, наприклад, не їла. Бо біжала з Київської області. Якось не довелося, шматок у рота не ліз
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Это ему так преподнесли. Со всех каналов лилась пропаганда.
Да, донесли, но при других президентах так не лезли
И в 2014 сунулись как раз в период безвластия

Я считаю, что война по любому когда то бы началась
Проблема опять же в Крыме
Там стоял флот лаптей
Не наш, а лаптей
Убрать его оттуда - война
Оставить - тоже война

Но я уверенна, что в этой войне победит Украина
Именно мы остановим этих нелюдей в желании принести свой говномир всему свету
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Те що ми не готові з 2019 року це зрозуміло
А до 19 були готові? То чого ж ваш святий шоколадний не оголосив військовий Стан по всій країні? Нащо протягував закони про особливий статус Донбаса?
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляNatatashka
Та нет, уважаемая! В Минских прописано: сначала выборы, потом выводят войска! Почему и говорится о зраде. А потом в ВР сидел бы Моторола и вся шобла.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2022
Ответ дляOkSemeniuk
От скрін:
В мене одне питання вже 8 років хто така Тимошенко і чого вона була присутня на засіданні РНБО?