Гордость за нашего президента.
Ответ дляShipowner
Займаються цим. і старлінк і генератори купують, і офіс на правому березі Києва відкривають, їх менше відключають..і радять всім їхати на ЗУ на зиму
Значит это не проблема , а задача
Справятся, чтобы доказать, что они не дураки и деньги получают зря, не самая отсталая и нуждающаяся в дотации и помощи , отрасль
Не больные же, верно?))
Значит это не проблема , а задача
Не больные же, верно?))
Почитайте що значить коли держава створює сприятливі умови для розвитку ( і думаю під час війни це ще більш справедливо).. маємо те що нові проекти не заходять в Україну, і тих кого вивчили за наші податки на ІТ не можуть забезпечити роботою ..конкурс для джуніорів зараз 15 чол на 1 місце
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Точно. А якби не сказав - то параша не напала б.
У вас странная логика
Ответ дляТатьяна-57fb
мне не 60 раз не угадали и не люблю поучения два просто высказываю свое мнение не на до сверкать умом на советчице применяйте свой ум дома у себя
Тупо ровном месте тётя наехала, ну ничего разжую, чтобы вы ещё где нибудь не опозорились…
🤦♀️ - это такой стёб по поводу этой фразы. Обвела вам на фото..
Вы ж в интернете сидите, должны же быть в курсе)))
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Ви знову натякаєте що треба було одразу здатися.
Інші варіанти по уникненню війни невлаштували б парашу.
У вас странная логика
Ответ дляJave
Ні в якому випадку!! Треба було будувати захисні спорудження, купувати зброю, приймати закони про тро, вчити людей та ін ..
Це треба було робити ще років 10-15 тому. Тих же Нептунів та Громів наробити, танків, в нас є (був принаймні, може розбомбили його в Харкові вже) свій бронетанковий завод, вагоноремонтний.
Але маємо шо маємо.
росія напала б в будь-якому разі просто тому що може. Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать.
Але маємо шо маємо.
Ответ дляShipowner
Значит это не проблема , а задача
Не больные же, верно?))
Значит это не проблема , а задача
Не больные же, верно?))
Я навіть більше скажу екогоміку кинули напризволяще.. а війни виграються сильними, або ж хоча б стабільними, економіками... I Світова війна була виграна сама так..
lekon-lekon• 14 ноября 2022
Ответ дляrudko1992
Надеюсь коняку там попустят и всячески будут игнорить
Стойло почистили, коюхів завезли, сіно є, зустріч буде як треба.
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Но в целом
Там вообще не о том
’Позбавлення акредитації знімальних груп CNN та Skynews не має нічого спільного з захистом військової таємниці, це покарання за те, що західні журналісти з’явились у Херсоні раніше президента Зеленського та не показали його головним ньюсмейкером.
CNN та Skynews показали усьому світу як люди кидаються на шію визволителям в день звільнення міста, ці кадри показав увесь світ, і карати їх за ці історичні кадри є аморальним.
Українським журналістам заборонили знімати Херсон до приїзду президента, і ми, журналісти, це виконали, навіть розуміючи його абсурдність. Українське суспільство та увесь світ позбавили багатьох важливих для усіх нас сюжетів – позбавили відео про вступ наших військ у звільнений Ізюм, у звільнений Куп’янськ, позбавили відео про звільнення Херсону, і дякую, що CNN та Skynews зробили у Херсоні ту роботу, яку мали б виконати ми, українці. Створений небезпечний прецедент, який може призвести до того, що будуть позбавляти без адекватних причин акредитації і українські ЗМІ.
Під час Балаклійської операції журналістам не можна було знімати звільнені міста та села, не можна було показати сльози радості та обійми звільненими українцями наших передових підрозділів, поки президент Зеленський не відвідав Ізюм та не провів фотосесію в Ізюмі. Минуло п´ять днів, фронт вже відкотився на 30 км від міста, і тльіки тоді Зеленський наважився на приїзд, і увесь цей час знімати було заборонено. Тільки через п’ять днів журналістам організували прес-тур.
Зараз та сама абсурдна заборона по Херсону. CNN та Skynews не показали нічого таємного, тільки позитивне про Україну, але вони показали звільнення та воїнів, і не показали президента. Це він, на думку офісу Зеленського має повідомляти хороші новини, він має бути у центрі уваги. Президент приїхав через три дні після звільнення, але глядачі CNN та Skynews мали чекати.
Формальна підстава для позбавлення акредитації – це рішення Міноборони та наказ головкому ЗСУ № 73, але застосували його проти західних журналістів тільки під тиском офісу президента абсолютно вибірково, оскільки виконувати ці процедури під час тотальної війни неможливо. Мене дивує, чому жодних пояснень по суті не дала по ситуації фактичний координатор роботи зі ЗМІ в армії заступник міністра оборони Ганна Маляр, і чому негатив від конфлікту з західними журналістами перекладений виключно на військових, які в даному випадку - лише виконавці.
Головне, що ніякої таємниці у сюжетах нема, ніяких проблем для наших військових західні журналісти не створили.
Заборона на висвітлення бойових дій, заборона на висвітлення звільнення українських міст та сіл журналістами у бойових порядках військ, обмеження свободи слова під час війни, фактичне закриття телеканалів, введення цензури та піар окремих представників влади, обмеження щодо журналістів, які не подобаються офісу президента, і позбавлення акредитації CNN та Skynews – все це ланцюжки однієї політики.
Інформація є верхнім, ключовим доменом сучасної мережецентричної війни, саме інформація мобілізує, дає уявлення про дії противника та проблеми наших військ, завдяки інформації до нас надходить військова допомога, гуманітарна допомога, добровольці, іноземні уряди корегують свою політику і десятки країн світу витрачають сотні міль’ярдів для прямої або опосередкованої боротьби з Росією. Завдяки журналістам вирішуються численні питання забезпечення та волонтерської допомоги, саме завдяки журналістам у українського суспільства висока волонтерська мобільність та здатність концентрувати зусилля на проблемних ділянках. Свобода слова є нашою перевагою, і є важливим щитом та зброєю нашою країни, і якісне використання цієї зброї може вирішувати глобальні питання, давати нам можливість залучати набагато більші людські та матеріальні ресурси, виправляти власні помилки, реагувати на зміни обстановки.
CNN та Skynews мають знов отримати негайно акредитацію, вони мали можливість зробити важливу для усіх нас роботу. А президент Зеленський має почати робити Верховного Головнокомандувача, і для цього треба не про свій піар думати, а дати, наприклад, покази у прокуратурі чому він призначав у керівництво СБУ в Києві та у Херсоні російських шпигунів, і чому у місті не була заздалегідь розгорнута оборона у лютому, і чому звільняти Херсон довелось тільки великою кров’ю багатьох тисяч українців. Головні герої цієї війні це не ті, хто заповнив собою телемарафон, а ті, хто своєю кров´ю, жертовністю та працею виправляє усі ті провали в обороні, які створила перед війною українська влада.
Там вообще не о том
Цирк продолжается, однако же зрители рукоплещат
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
та ми всі вже побачили вашу логіку зі смайликами і , в принципі питань більше нема.
У меня тоже нет. Пользуюсь правилом 3Д
Ответ дляJave
Так він створив шоу з цієї війни..але чи зробив він достатньо щоб її уникнути? Найкраща війна це та, якої не було💙💛 так наша армія це БОГ наш зараз, але до чого тут зеленський? що він зробив щоб уникнути війни? .. це питання риторичне, і це не говорить що я колупаюсь в минулому, це лише моє ставлення до його прославління зараз
Ок. Наша армия лучшая, но если бы Зе с первого дня не поднял на уши всех партнёров, то чем бы наши ребята воевали???
Я навіть більше скажу екогоміку кинули напризволяще.. а війни виграються сильними, або ж хоча б стабільними, економіками... I Світова війна була виграна сама так.
Я вот кричалок и неосведомленности терпеть не могу)
Хочешь мира готовься к войне- класс, но с чего вы взяли , что к ней не готовились? Вам об этом не объявили и вы так решили?
Или надо было создать панику такой мощности, чтобы положить ее вкрай, мы видели ее ,когда выезжал Киев
И не расскажете ли КАК работают тогда ключевые коммунальные отрасли и ОТКУДА у них есть возможность замены разбомблённой инфраструктуры в такие сроки? Возможно вы не все знаете и понимаете ?
Вам неизвестно, а я знаю, какое количество бизнеса вывезли в Польшу ЗУ Румынию и сколько там стоили склады)
Вы решили , как тут одна писала, что вверху только « жрут и качаются» но если бы вы посмотрели график и пожили в нем хоть пару суток, вы бы, вероятнее всего, думали бы по другому
« пысы» прекрасный повод создать нашим айтишникам « силиконовое село, где-то в горах Карпат , но их же мамки не отпустят, верно? У них же дети, жены, а стреляются они не умеют тоже) верно?
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Но в целом
Там вообще не о том
+10000000
Хорошо, хоть не всем глаза заслепило и есть ЗДРАВОмылящие, но таких очень мало((
Всегда ложь была популярнее правды, во все времена и героев делают из подлецов
Ответ дляЛеска
Але маємо шо маємо.
Це надо було робиты в 1991 г,имея все это вналичии , не продавая налево и направо за бесценок
Причём продавали не исключительно украинцы, а с русскими нападок , ибо тем было и этим на уме лишь одно: бабло
Ответ дляdarsi
Ну вот, только надо было заранее подумать. Тем более, IT легче переехать, чем производству с линиями.
Та нада було.. я Вам більше скажу деякі середні ІТ компанії офіси повідкривали в Польші ще до війни. Деяким співробітникам радили до 24.02 виїзжати закордон, ставили ймовірність війни світові аналіт компанії 7 з 10, це дуже високий. Але ніхто не вірив. Так і зараз не вірили до кінця що буде така жоповська ситуація зі світлом
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
молодец. Ще б мізками користувалися -ціни б вам небуло.
Мне ваша цена побоку, я сама сете цену знаю. А от глупцов цена - не велика потеря
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляShipowner
Ну так надо было не в Польшу ехать как украинка, а в рашу, как любитель кваса, Оксана-004е
Едьте куда хотите
NastyushaK• 14 ноября 2022
Лучший в мире президент! Украина выстоит и победит.
Вова, Ермак, Подоляк е*** их всех а мы поможем
Mrs.Ochmonek• 14 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Тут справа не в подобаннях, а в повазі, нажаль є секта 25 , яка вважає себе вищою над іншими, це дія пропаганди, прийоми такі ж як у хуйла, і мені саме це противно
Я порошенка не переношу, для мене він бридота, бо мала свій досвід роботи за його правління, але ж є і ті хто не мав цого, є і ті які мали позитивний досвід, і це нормально, не нормально ділити українців
та секта уже давно 6 чи 7) Навіть не 16, і тим більше не 25)