Гордость за нашего президента.
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-57fb
потому что недоумки думают в раше что если убрать Зеленского они победят
Тут тоже боятся вон, что Украины не будет без зеленского
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Оскільки вибори будуть після закінчення війни, то війсковий при владі у мирний час теж не дуже добре.
Это лучше, чем в военное время перестать стрелять
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Вообще скажу так - надо не лапшу с ушей снимать и слушать тексты с бумажек, а смотреть на действия, причинно - следственные связи действий зеленского и тогда не будет очарования
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
це ви щойно придумали?
Нет, он своим ртом сказал - какая разница, надо просто перестать стрелять. Или вы забыли предвыборную обицянку?
Татьяна-57fb• 14 ноября 2022
людей в Херсоне столько мордували , запугивали издевались .что они радуются как дети что вернулись в Украину , я их понимаю . мы за годы независимости привыкли уже что это не допустимо пытки и издевательства,кульки на голову, массовые убийства людей детей .,стрелять в ноги или над головой мы никогда уже не будем терпеть это - энкавдэ лучше умереть чем так жить под палкой под автоматом. и чего спрашивается что кому то так хочется, то лучше этих уродов пачками убивать и сжигать чем такое терпеть вот честно скажу мне раш не жалко скот а не люди. и скот даже умнее их вот назвать надо туземское племя дикарей с кустов вонючки пьяницы с вошами ворье еще что то строят с себя
Оксана-004e• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
а тоді був воєнний час? Хто оголосив?
Вообще то был военный конфликт, с 14 года. Результат перестать стрелять мы уже видим сейчас
Ответ дляЛеска
чому? завдяки свому підвішаному язику - он чого добився. Всі країни за нас, скабеєва охеріла , що нас 50 країн вписалися, вони такого не чекали.
Так він створив шоу з цієї війни..але чи зробив він достатньо щоб її уникнути? Найкраща війна це та, якої не було💙💛 так наша армія це БОГ наш зараз, але до чого тут зеленський? що він зробив щоб уникнути війни? .. це питання риторичне, і це не говорить що я колупаюсь в минулому, це лише моє ставлення до його прославління зараз
Татьяна-57fb• 14 ноября 2022
Ответ дляShoosha
Русский город Херсон🤦♀️🤦♂️🤦
не начинайте пропаганду типа я руский - я узкий
Ответ дляJave
Ви знову натякаєте що треба було одразу здатися.
Інші варіанти по уникненню війни невлаштували б парашу.
Татьяна-57fb• 14 ноября 2022
Ответ дляShoosha
Вы странная?
я нормальная я не приветствовала кацапов никогда ни до войны не сейчас тем более хоть и русскоязычная я тоже живу в русско язычном городе но это не значит что мы хотим кацапов
Не чіпай - вб ю• 14 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Комментарии русских по поводу приезда Зеленского в Херсон 🤡
Руській город Херсон
Ото хвора фантазія у кацапів
Ответ дляJave
У мене багато знайомих ІТ, так от в цій сфері зараз жопа як і в багатьох, по тій причині що немає світла, немає інету, клієнти за яких раніше змагалися компанії обходять Україну 15 дорогою.. так от краще б він створив хаб де б іт-м забезпечили світло та інет щоб нейшли від українстких айтішників компанії на був прихильником піару на крові..у мене все..
А компания, в которой работают IT не может снять помещение, купить генератор и обеспечить інет?
Ответ дляТатьяна-57fb
Я дико извиняюсь, вы не увидели там фейспалм 3 раза после «русский город Херсон»? Или вам 60+, вы может не в курсе что это, тогда сорян
mmi583@mail.ru• 14 ноября 2022
Ответ дляditunka
А х.йло с бункера выйти боится, не то что на передок приехать, но свинособакам норм, они готовы жизни за него и дальше отдавать
Ви дивились хоч раз інтерв‘ю їхніх полонених? Ви глибоко помиляєтесь, що вони воюють за путіна. Таи 2 відсотки йшли захищати типу населенн. Всі решта йдуть за гроші. вони настільки відбиті, що йти заробляти копійки вбиваючи дітей і людей для них норма. І коли вони дзвонять своїм мамашам, то просять в них пробачення що так вийшло і вони ніфіга не заробили ще й в полон потрапили. Козли.
Займаються цим. і старлінк і генератори купують, і офіс на правому березі Києва відкривають, їх менше відключають..і радять всім їхати на ЗУ на зиму
Значит это не проблема , а задача
Справятся, чтобы доказать, что они не дураки и деньги получают зря, не самая отсталая и нуждающаяся в дотации и помощи , отрасль
Не больные же, верно?))
Значит это не проблема , а задача
Не больные же, верно?))
Татьяна-57fb• 14 ноября 2022
Ответ дляShoosha
мне не 60 раз не угадали и не люблю поучения два просто высказываю свое мнение не на до сверкать умом на советчице применяйте свой ум дома у себя
Ответ дляLudaSHOPSale
Но в целом
Там вообще не о том
’Позбавлення акредитації знімальних груп CNN та Skynews не має нічого спільного з захистом військової таємниці, це покарання за те, що західні журналісти з’явились у Херсоні раніше президента Зеленського та не показали його головним ньюсмейкером.
CNN та Skynews показали усьому світу як люди кидаються на шію визволителям в день звільнення міста, ці кадри показав увесь світ, і карати їх за ці історичні кадри є аморальним.
Українським журналістам заборонили знімати Херсон до приїзду президента, і ми, журналісти, це виконали, навіть розуміючи його абсурдність. Українське суспільство та увесь світ позбавили багатьох важливих для усіх нас сюжетів – позбавили відео про вступ наших військ у звільнений Ізюм, у звільнений Куп’янськ, позбавили відео про звільнення Херсону, і дякую, що CNN та Skynews зробили у Херсоні ту роботу, яку мали б виконати ми, українці. Створений небезпечний прецедент, який може призвести до того, що будуть позбавляти без адекватних причин акредитації і українські ЗМІ.
Під час Балаклійської операції журналістам не можна було знімати звільнені міста та села, не можна було показати сльози радості та обійми звільненими українцями наших передових підрозділів, поки президент Зеленський не відвідав Ізюм та не провів фотосесію в Ізюмі. Минуло п´ять днів, фронт вже відкотився на 30 км від міста, і тльіки тоді Зеленський наважився на приїзд, і увесь цей час знімати було заборонено. Тільки через п’ять днів журналістам організували прес-тур.
Зараз та сама абсурдна заборона по Херсону. CNN та Skynews не показали нічого таємного, тільки позитивне про Україну, але вони показали звільнення та воїнів, і не показали президента. Це він, на думку офісу Зеленського має повідомляти хороші новини, він має бути у центрі уваги. Президент приїхав через три дні після звільнення, але глядачі CNN та Skynews мали чекати.
Формальна підстава для позбавлення акредитації – це рішення Міноборони та наказ головкому ЗСУ № 73, але застосували його проти західних журналістів тільки під тиском офісу президента абсолютно вибірково, оскільки виконувати ці процедури під час тотальної війни неможливо. Мене дивує, чому жодних пояснень по суті не дала по ситуації фактичний координатор роботи зі ЗМІ в армії заступник міністра оборони Ганна Маляр, і чому негатив від конфлікту з західними журналістами перекладений виключно на військових, які в даному випадку - лише виконавці.
Головне, що ніякої таємниці у сюжетах нема, ніяких проблем для наших військових західні журналісти не створили.
Заборона на висвітлення бойових дій, заборона на висвітлення звільнення українських міст та сіл журналістами у бойових порядках військ, обмеження свободи слова під час війни, фактичне закриття телеканалів, введення цензури та піар окремих представників влади, обмеження щодо журналістів, які не подобаються офісу президента, і позбавлення акредитації CNN та Skynews – все це ланцюжки однієї політики.
Інформація є верхнім, ключовим доменом сучасної мережецентричної війни, саме інформація мобілізує, дає уявлення про дії противника та проблеми наших військ, завдяки інформації до нас надходить військова допомога, гуманітарна допомога, добровольці, іноземні уряди корегують свою політику і десятки країн світу витрачають сотні міль’ярдів для прямої або опосередкованої боротьби з Росією. Завдяки журналістам вирішуються численні питання забезпечення та волонтерської допомоги, саме завдяки журналістам у українського суспільства висока волонтерська мобільність та здатність концентрувати зусилля на проблемних ділянках. Свобода слова є нашою перевагою, і є важливим щитом та зброєю нашою країни, і якісне використання цієї зброї може вирішувати глобальні питання, давати нам можливість залучати набагато більші людські та матеріальні ресурси, виправляти власні помилки, реагувати на зміни обстановки.
CNN та Skynews мають знов отримати негайно акредитацію, вони мали можливість зробити важливу для усіх нас роботу. А президент Зеленський має почати робити Верховного Головнокомандувача, і для цього треба не про свій піар думати, а дати, наприклад, покази у прокуратурі чому він призначав у керівництво СБУ в Києві та у Херсоні російських шпигунів, і чому у місті не була заздалегідь розгорнута оборона у лютому, і чому звільняти Херсон довелось тільки великою кров’ю багатьох тисяч українців. Головні герої цієї війні це не ті, хто заповнив собою телемарафон, а ті, хто своєю кров´ю, жертовністю та працею виправляє усі ті провали в обороні, які створила перед війною українська влада.
Там вообще не о том
Американские журналисты в Ираке так же в погоне за сенсацией выдавали военные позиции своей армии. Это нужно держать под контролем в любом случае, с разрешения. Под видом журналистов может заехать кто угодно. Не стоит только по тому что это было CNN относится небрежно к таким вещам.