И соблюдаем тишину,молимся и ничего не пишем!!!Всем спасибо огромное!
LudaSHOPSale• 14 ноября 2022
Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив головному генералу США Марку Міллі, що українські військові не приймуть переговорів з Росією.
’
Ми будемо боротися, доки стане сил. Наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – Росія має залишити всі захоплені території’, – йдеться у Залужного.
’
Ответ дляLudaSHOPSale
’
І єнот же ще
Мені здається, я не знаю іншого пабліка, де б інфа з’являлась з такою швидкістю, як тут. Тому, не буду забобонна, але напишу:дівчата, мовчимо і молимось. Коли тільки почала спливати інфа по Херсону, молились геть мої знайомі-атеїсти) А я тепер у все,що на світі повірю, аби тільки Перемога і наші хлопці живі і здорові повернулись. Молимось.
Ответ дляBe_me
Завмерла...Так я називаю свій стан у такі моменти. Молюсь
Mrs.Ochmonek• 14 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
А еще
По теме Оон резолюции/
Россияне, объясните вашим детям и внукам, что начинает работать счётчик. Они будут работать на наших детей и внуков. Часть прибыли от продажи полезных ископаемых на россии будут идти на строительство инфраструктуры в Украине и на моральный ущерб.
По теме Оон резолюции/
Газові родовища на території РФ повинні перейти у власність переможців і союзників - України, Британії і тд
Mrs.Ochmonek• 14 ноября 2022
Ответ дляMarryV
Это все Газманов. Назначил концерт в Изюме. Освободили. Назначил в Херсоне. Освободили. На очереди Мариуполь, Мелитополь, Крым, Белгород.
Його там свої пристрелять, якщо прочитають це
Popeye the Sailor• 14 ноября 2022
Ответ дляLen_to4ka
Що це за прикол з єнотом? Я пропустила і тепер наче « в сливах»
Украли эти п*арасты енота в Херсоне
Детская обувь BG• 14 ноября 2022
Ответ дляMarryV
Приглашаю эту тварь в Энергодар