Yulia-3262• 17 ноября 2022
Ответ дляNatasja22
Бабки раша платить, те и рады стараться поставлять оружие. Зато в раше бедность и разруха, все что раньше финансировало государство, то все, закрылась лавочка
Підписана на кацапку яка живе в Кореї. Недавно вона жерла борщ і наступним сторіз викладала збір коштів на лікування якогось кацапчати. І така злість мене накрила. Паскуди. Їх країна вдень витрачає сотні мільйонів $$$ щоб вбивати українців, а вони збирають копійки щоб їх лічинка жила, а потім підросла і полізла вбивати наших дітей і онуків. Нехай здохнуть всі, прости Господи
Ответ дляLudaSHOPSale
⚡️Над Киїським водосховищем збито два БПЛА “Shahed”
Господи поскорее бы отбой был .🙏🙏🙏🙏🙏
Наталия_и_семья• 17 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Падлы
4 чел
15 летний ребенок Днепр
4 чел
15 летний ребенок Днепр
Пусть у них сдохнет в 100 раз больше. Аварии, несчастные случаи, массовые пожары- все в рашку, на их мирняк. Пусть земля сотрет мразей!
LudaSHOPSale• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Але натяк зрозумілий: визволення воєнним шляхом усіх областей неможливе. Звідки його зневіра?
Сьогодні свідомо випуск новин роблю українською. Буду вдячний за поширення, щоб в Україні це прочитало якомога більше людей.
(Для тих, хто бачить цей текст російською чи будь-якою іншою мовою, знайте, що ви бачите та читаєте автоматичний переклад від ФБ з української).
Власне, новина одна. Літер багато, але прочитайте.
Та у майбутньому будь-які провокативні вкиди про «перемовини», про «мир», до яких, ніби то примушують Україну США, викидайте у сміття, не читаючи, не дивлячись. 🔥⚡️⚡️
Прочитайте цей текст, щоб розуміти реальність.
Шкодую лише, що жодне українське видання не переклало цей текст, щоб з ним ознайомились в Україні всі. Тому й прошу про максимальне поширення.
* Заява голови Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил США чотиризіркового генерала Марка Міллі на прес-конференції після сьомої зустрічі Контактної групи «Рамштайн» з надання військової допомоги Україні.
«Дякую, міністре Остін. Я вдячний за ваше лідерство, у той час, коли ми зібралися сьогодні вранці на сьоме поспіль засідання Української контактної групи, яке, як ви знаєте, ми проводимо щомісяця.
І дякую також усім міністрам оборони, які взяли участь, і всім моїм колегам, усім начальникам генеральних штабів, які брали участь. Високопоставлені представники з майже 50 країн з´явилися на цьому засіданні сьогодні вранці і продовжують брати участь у цих дискусіях, які є дуже, дуже продуктивними.
Місія групи залишається чіткою - підтримувати Україну в її протистоянні незаконній і неспровокованій російській агресії і продовжувати надавати Україні можливості, необхідні для захисту її суверенітету.
На цих засіданнях контактної групи та через інші засоби тісної координації, які я та міністр маємо з нашими колегами - я щотижня розмовляю з генералом Залужним, а мій персонал постійно спілкується з його персоналом - ми продовжуємо реагувати на потреби України на полі бою та на їхні потреби в засобах боротьби за свою свободу.
Це війна за вибором - це війна за вибором для Росії, яка її розв’язала.
Вони зробили величезну стратегічну помилку.
Вони зробили вибір у лютому цього року незаконно вторгнутися в країну, яка не становила жодної загрози для Росії. Роблячи цей вибір, Росія поставила перед собою кілька цілей.
Вони хотіли повалити Президента Зеленського та його уряд.
Вони хотіли забезпечити доступ до Чорного моря. Вони хотіли захопити Одесу.
Вони хотіли захопити весь шлях до річки Дніпро, зробити паузу, а потім продовжити наступ аж до Карпатських гір.
Коротше кажучи, вони хотіли захопити всю Україну, і вони програли.
Вони не досягли цих цілей. Вони не досягли своїх стратегічних цілей і вони зараз не досягають своїх оперативно-тактичних цілей.
У березні та на початку квітня Росія змінила свої військові цілі. Тоді їхня війна була зосереджена на захопленні Донбасу, Донецької та Луганської областей. Це були їхні оперативні цілі, і вони зазнали там невдачі.
Потім вони знову змінили цілі, розповсюдивши свої зазіхання на Запорізьку та Херсонську області.
Але стратегічне переосмислення їхніх цілей, цілей їхнього незаконного вторгнення провалилося, кожної з них. І ми щойно стали свідками того, як минулого тижня Росія відступила з Херсона. Вони відступили через річку Дніпро, вони перемістилися на більш захищені позиції на південь від річки. Їхні втрати завдяки українському успіху і майстерності та хоробрості на полі бою були дуже й дуже значними.
І очевидно, що російська воля до боротьби не може порівнюватися з українською волею до боротьби. На полі бою дуже успішним був наступ українців під Харковом, де вони форсували річку Оскіл, просунулися на схід і знаходяться біля міста Сватове.
Зараз тривають значні бої під Бахмутом, а також в районі Сіверська та Соледара, де українці ведуть дуже, дуже успішну мобільну оборону. Обмежені зіткнення зараз відбуваються в Запорізькій області і обмежені зіткнення відбуваються в районі Запорізької атомної електростанції і навколо неї. І, як ми вже обговорювали, наступ (України) на Херсонщині вже є успішним.
Отже, по всій лінії фронту, яка складає близько 900 кілометрів, українці досягають успіху за успіхом, а росіяни щоразу зазнають поразки. Вони програли стратегічно, вони програли оперативно і, повторюю, вони програли тактично.
Те, що вони намагалися зробити, їм не вдалося. Вони розпочали цю війну, і Росія може закінчити цю війну. Росія може зробити інший вибір, і вони могли б зробити цей інший вибір сьогодні, щоб закінчити цю війну. Однак Росія вирішила використати цей час для того, щоб спробувати перегрупувати свої сили, і вони нав´язують кампанію терору, кампанію максимальних страждань українському цивільному населенню для того, щоб перемогти український моральний дух.
Росіяни завдають ударів по всій глибині і ширині всієї України крилатими ракетами повітряного базування, крилатими ракетами морського базування «калібр» та іншими типами боєприпасів. Вони завдають ударів по українській цивіл
Стрекозявка• 17 ноября 2022
❗️Новые ракетные удары по Украине нацелены на добычу газа — Премьер-министр Шмыгаль
’Сейчас над Киевом пролетают ракеты. Сейчас бомбят нашу газодобычу, бомбят наши предприятия в Днепре, ’Южмаш’, - сказал он.
Украина Online | Подписаться
Ответ дляOlgusya
Альфред Кох дав якусь іншу трактовку
’Марк Милли сегодня по результатам очередного Рамштайна дал достаточно развёрнутое изложение западной точки зрения. Он считает, что Россия в этой войне «не достигла ни одной из своих целей», что политически она «лежит на лопатках», что военная победа над Россией так, как ее видит Украина, будет стоить Украине очень дорого с точки зрения ущерба и людских потерь, и что настала пора дожимать Россию «политически». Такова позиция западных партнёров Украины. Но когда и как начать этот «политический» этап – решать Зеленскому. Запад в любом случае не прекратит своей поддержки.
То, что говорит Милли, довольно очевидно. Действительно, если, например, предположить, что освобождение Крыма обойдётся Украине еще десятком таких ракетных атак, как вчера, и примерно ста тысячами убитых, то кто кроме Зеленского может решить, что это хорошая плата за Крым? И если Зеленский решит, что готов платить эту цену, то ок, вперёд на Крым, а Запад будет помогать деньгами и оружием. В этой зловещей арифметике вся драматичность положения, в котором оказался Зеленский’.
Мені цікаво тільки одне: яке політичне рішення вони бачать? Рaшкa не прибереться з України. І я не розумію, чому слова Столтенберга так відрізняються від слів Міллі. Столтенберг сказав, що війни виграються на полі бою, а Міллі – що треба припиняти. Я шокована.
А як Вам таке? Іран під санкціями, наче під санкціями, всі ж пижилися, що країна капец відстала. А в реалі дуже навіть технологічно розвинутва, і з логістикою .
Украинские эксперты обнаружили, что около 75% комплектующих в иранских дронах были произведены США, странами Европы и Израилем. Об этом пишет Wall Street Journal.
В Министерство обороны Израиля направила запрос компания Ophir Optronics, ведущий израильский производитель прецизионной инфракрасной оптики, фотоники и трехмерного бесконтактного измерительного оборудования. Телескопические инфракрасные линзы разведывательного беспилотника Mohajer-6, который исследовали в Украине, идентичны тем, которые производит Ophir Optronics.
Компания допускает, что Тегеран мог приобрести технологии наблюдения через посредников или купить в Китае копии комплектующих, которые производятся в западных странах.
Израильское оборонное ведомство ведет расследование. По словам экспертов, упомянутые в Wall Street Journal системы не представляют собой контролируемый военный продукт и продукцию двойного назначения.
Из более чем двухсот технических компонентов, которые украинские исследователи идентифицировали в одном из иранских беспилотников, около половины принадлежали компаниям из США и почти треть — компаниям из Японии. По словам американских чиновников, Вашингтон начал расследование, чтобы выяснить, откуда Иран получает комплектующие для своих дронов.
Ответ дляYulia-3262
Так оно и есть, раньше дорогостоящее лечение предоставляло гос-во, хоть какое-то, а сейчас хер, нет финансирования. Санатории в Крыму за свой счёт на зиму позакрывали, чтоб не платить людям
Ответ дляok1904
на Харківщині жахи, в мене двоє колег там зараз на стабілізаційних заходах, то трошки чула за ситуацію ... сільське населення - справжні герої жити без світла , газу 6 місяців, відрізаними від світу...
Ой да Харьковская область герои, и все истории оттуда жуткие. Главное что там дно и лнр царями себя возомнили, судя по тому что местные рассказывают и слышу от сотрудников.
Belosnezka1980• 17 ноября 2022
Капець, нерви здають, якби не потрібно було сьогодні їхати, то вже тяпнула б коньяку
Ответ дляslpplp
Розумію, але то писали звичайні люди. Що ми повинні нести покарання за той випадок, що хочемо їх втягнути у світову війну, що ми невдячні і нам все мало … і купа іншої бридоти. Хочеться плакати від несправедливості . Так, як сьогодні потерпає Украіна та її люди,ніхто не страждає в Европі . І чомусь не думають, що ми своїми тілами і їх захищаємо, їх спокій …
Маю схожі відчуття. Бридко і боляче.
Наталия_и_семья• 17 ноября 2022
Посмотрела видео прилета в Днепре... Всем рашистским тварям желаю сдохнуть медленно и мууучительно! Будет вам ответка, ждите!
Belosnezka1980• 17 ноября 2022
Ответ для Просто я
Не здерживайте себя, это вредно.
А може і правда, погана погода, навіщо кудись їхати
Леди на мопеде• 17 ноября 2022
Ответ длямимозка
Я теж вже помила і висушила. Зарядила телефон і навушники. Тож проб´ємося .
Блин, а я боюсь отойти от малого, тоже голову мыть надо
ksunuyabelaya• 17 ноября 2022
Ответ дляНаталия_и_семья
А где вы смотрели?