1. Снегопад. На машинах в центр не ехать
2. Тревога
3. График света не действителен. Экстренное отключение.
Доброе утро
2. Тревога
Доброе утро
oh_my_dress• 17 ноября 2022
Шановні клієнти!
За розпорядженням НЕК Укренерго 17 листопада проводимо стабілізаційні відключення світла згідно графіків на сайті ДТЕК Київські електромережі.
Однак пошкодження енергетичної інфраструктури значні. Тому можливі екстрені відключення поза графіками, якщо у НЕК Укренерго буде необхідність додатково збалансувати енергосистему. Про них ми повідомимо додатково.
Слідкуйте за оновленнями на сторінці!
Просимо і надалі споживати електроенергію помірно. Це найкраща підтримка енергетиків у цей складний період!
Слідкуйте за оновленнями на сторінці!
Ответ дляoh_my_dress
Шановні клієнти!
Слідкуйте за оновленнями на сторінці!
У Києві зранку запровадили екстрені відключення світла
Погодинні графіки не діють, повідомили у ДТЕК.
Ответ дляmasterim
Погода-фу, життя - какашка
Как там наши зсу в такую погоду...
oh_my_dress• 17 ноября 2022
Ответ дляSectetlyYours
Ответ дляKot_v_meshke
Ну какой снегопад, так, притрусило немного.
⚡️❄️ Впродовж 17 листопада у Києві прогнозують посилення снігу
🚙Просимо водіїв за можливості не виїжджати на авто у місто, а користуватися громадським транспортом.
🙏Будь ласка, не створюйте затори, адже в них зупиняється й снігоприбиральна техніка.
Ответ дляOl-a
Утро не доброе. Свет выключают все чаще и дольше. Тревога на пути в школу заставила вернуться домой, а пойдем ли в школу, вопрос. Из-за тревоги же очередной пролет с визитом к врачу. Такси на работу в 7 утра - ’повышенный спрос’, сейчас вообще не реально.
Мне к врачу на 9.45
Они могут опаздывать? Или в клиники вообще не впускают?
Ответ дляSomik
Иду на работу пешком. Русня -проклятая нация.
oh_my_dress• 17 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Я уже недели 2 не могу подстроиться чтобы животных отвести в гос клинику на чипирование и завести загран. То света нет, то бланки закончились, то тревоги
Ответ дляmariya59
Завтра обещают минус, ото кайф будет... (((
Особенно лед без фонарей
За вікном - краса. На передовій нас захищає найкраща армія світу. Хлопці і дівчата з сил ПВО прямо в ці секунди виконують надскладну роботу. Енергетики роблять все можливе і неможливе щоб якнайшвидше відновити пошкодження. Комунальні служби також працюють. Давайте краще помолимося за всіх, хто ризикує власним життям та задонатимо на ЗСУ. Все буде Україна, тримаймося!
oh_my_dress• 17 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Вообще не представляю как домой добираться в темноте и по гололёду.
Пора уже подстраиваться к новой реальности. Обзаводиться светоотражающими элементами на одежду, светящимися браслетами, фонарями.
Ответ дляoh_my_dress
И ледоступами
Ответ дляkvitanka
Основания для оптимизма всегда найдутся. Надо только немного отодвинуть в сторону реальность.
Ответ дляoh_my_dress
Фонари есть, светоотражающие элементы года два как использую. А вот гололёд и в светлое время стресс,а в темное чувствую ползком буду)
Kot_v_meshke• 17 ноября 2022
Ответ дляmariya59
Ну так зима на носу